CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

Bayram Kredin CEPTETEB'de!

Bu bayram tüm ihtiyaçları karşılayacak bayram kredisi CEPTETEB'de seni bekliyor! Cazip faiz oranları ve ertelemeli geri ödeme olanaklarıyla CEPTETEB bayram kredisi başvurusunu hemen yap, bu bayram bütün ihtiyaçlarını gönül rahatlığıyla karşıla!

Bayram Kredisi 2021'de CEPTETEB'den Alınır

Bayram dönemi boyunca ihtiyaç duyabileceğin nakit para için CEPTETEB'in avantajlı bayram kredisi fırsatlarından yararlanabilirsin. CEPTETEB’le yerinden bile kalkmadan yapabileceğin bayram kredisi başvurusu ile avantajlı faiz oranlarından yararlanabilir, 100.000 TL'ye kadar dilediğin miktarda kredi çekerek bayram boyunca nakit ihtiyacını karşılayabilirsin. Bayrama özel avantajlı faiz ve geri ödeme olanaklarının ön plana çıktığı bu dönemde sen de CEPTETEB ayrıcalıklarından yararlanarak nakit gereksinimini en güvenilir şekilde giderebilirsin.

3 Ay Erteleme Fırsatıyla Kredini Şimdi Kullan, Sonra Öde!

Bayramda ihtiyaçlarını değil, ödemelerini ertele! CEPTETEB'in sana özel 3 ay ertelemeli bayram kredisi fırsatından yararlanarak ihtiyaç duyduğun miktarda nakde sahip olabilir, ödemeye ise 3 ay sonra başlayabilirsin. Ertelemeli bayram kredisi fırsatından yararlanarak sen de anlık ihtiyaçlarını karşılayabilir, ödemeyi ise sonraya bırakarak kredini çektikten sonra ilk 3 ay rahat edebilirsin. Yerinden bile kalkmadan, başvuru yapabileceğin bayram ihtiyaç kredisi için doğru yerdesin!

%1,59’dan Başlayan Bayram Kredisi Faiz Oranları CEPTETEB'de!

Bu Kurban Bayramı'nda bayram kredisi avantajlı faiz oranlarıyla CEPTETEB'de seni bekliyor. %1,59'dan başlayan bayram kredisi faiz oranları ile sen de 100.000 TL'ye kadar bayram kredisi kullanabilirsin.

Bayram Kredisi Başvurumu Nasıl Yapabilirim?

CEPTETEB’le bayram kredisi kampanyalarından yararlanmak ve hemen 100.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapmak için sadece birkaç kolay adımı takip etmen yeterli. Sayfamızda bulunan "Hemen Başvur" butonunu tıklayarak ve karşına çıkan bilgi formunu doldurarak başvuru işlemini başlatabilirsin. Üstelik CEPTETEB Bayram Kredisi'ne başvurmak için TEB ya da CEPTETEB müşterisi olmana da gerek yok! TEB veya CEPTETEB müşterisi olarak İnternet Şubesi'nden ya da Mobil Uygulama’dan kolaylıkla bayram kredisine başvurabilir, başvurunun hızlıca değerlendirmeye alınmasını sağlayabilirsin. Kredi talebinin onaylanmasının akabinde şubeye gitmek zorunda kalmadan, dilediğin yerden, dilediğin gibi kredini kullanmaya başlayabilirsin. Kredi tutarı ve vadeyi seçerek bir hesaplama yapmak istersen buraya tıklayıp ihtiyaç kredisi hesaplama sayfasına da gidebilirsin.

CEPTETEB Bayram Kredisi ile İlgili Soru ve Cevaplar

Bayram kredisi alırken kredi skorum önem taşıyor mu?

Her kredi türünde olduğu gibi bayrama özel kredilerde de kredi notu, onay sürecinde dikkate alınan en önemli ölçütlerden biri oluyor. Kredi skorun başta olmak üzere tüm bankalardaki kredili ürünlere ait detaylı ödeme ve borç bilgilerini Findeks Risk Raporu üzerinde bulabilirsin. Bu rapora CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması, İnternet Şubesi ya da sana en yakın TEB Şubesi'nden ulaşabilirsin.

Bayram kredisi başvurum kaç günde sonuçlanır?

Başvuru sürecinin sonucu, cep telefonuna gönderilir. Bununla birlikte başvurun alındıktan sonra değerlendirme sürecinde ek belge talebinde bulunulabilir. Bu gibi durumlarda başvurun, ilgili belgelerin ulaşmasını takiben ilk iş günü içerisinde sonuçlandırılır.

Başvuru sırasında kefil isteniyor mu?

Bayram kredisi başvurun esnasında senden kefil ya da teminat istenmeyecektir.

PAYLAŞ:
CEPTETEB