CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTETEB İŞTE’li olmak ve avantajlardan hemen faydalanmak için 2 dakika yeterli.

CEPTETEB İŞTE’yi indirip birkaç adımdan oluşan müşteri olma formunu kolayca doldurarak yeni nesil ticari bankacılığı tüm avantajları ile keşfedebilirsin.

HEMEN YÜKLE

CEPTETEB İŞTE’yi indirip ana ekranda bulunan «CEPTETEB İŞTE’li Ol» menüsüne giderek açılan formu kolayca doldur. Başvuruyu yaparken Hesap Açılışı, POS, Şirket Kredi Kartı, Ticari Kredi, Çek Karnesi gibi hangi ürün ile ilgilendiğini de işaretlemeyi unutma. Başvuru sırasında çalışmak istediğin lokasyona ait en yakın olan şubeye başvurunu ileteceğiz.

Başvurun tamamlandığında şubene ait lokasyon ve iletişim bilgilerini ekranda görebilirsin. Hemen iletişime geçip müşteri temsilcin ile görüşerek CEPTETEB İŞTE’nin avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsin.

Müşterimiz olduktan sonraki 30 gün içinde CEPTETEB İŞTE ya da Kurumsal İnternet Bankacılığımıza giriş yaptığında aşağıdaki avantajlar otomatik olarak tanımlanacaktır:

Dijital kanallarımıza ilk giriş yaptıktan sonra 90 gün boyunca geçerli olacak şekilde;

 • 2021 adet TL Havale işlemi ve 2021 adet TL EFT işlemi ücretsiz (CEPTETEB İŞTE mobil bankacılık/Kurumsal İnternet Bankacılığı’ndan yapılan işlemlerde geçerlidir. Geç EFT işlemi kapsam dışıdır.)

 • 63 adet takas çek tahsilatı ücretsiz

 • 1 adet Fiziki Mobil POS ücret muafiyeti

AVANTAJ KOŞULLARI

 • Avantajlardan CEPTETEB İŞTE’yi indirip «CEPTETEB İŞTE’li Ol» adımından 01/01/2022 - 30/06/2022 tarihleri arasında müşteri olma başvurusunu tamamlayarak Şubelerimize yönlendirilen müşteriler faydalanabilir. Başvurularını bu kanaldan iletmeyen yeni müşterilerimiz için avantajlar geçerli değildir.

 • Avantajlar, Bankamız ile bir çalışması olmayan yeni müşteriler için geçerlidir. Bankamızda herhangi bir hesabı olan ve/veya herhangi bir ürün kullanan müşteriler avantajlardan faydalanamaz.

 • CEPTETEB İŞTE Mobil Bankacılık Uygulaması ve CEPTETEB İŞTE’li Olmak İstiyorum fonksiyonu gerçek kişiler için kullanılmamaktadır.

 • Avantajlardan CEPTETEB İŞTE Mobil Bankacılık Uygulaması ya da Kurumsal İnternet Bankacılığı’na giriş yaptıktan sonra faydalanılabilir. Bir kez giriş yaptıktan sonra avantajlar otomatik tanımlanacaktır. Avantajların sistemsel tanımlama süresi 3 iş gününe kadar uzayabilir.

 • Bir firmanın birden fazla internet kullanıcısı olabilir. Avantajlar firma başına adetleri içerir.

 • Havale/EFT işlemlerinde sadece CEPTETEB İŞTE Mobil Bankacılık Uygulaması ve Kurumsal İnternet Bankacılığı’ndan yapılan işlemlerde masrafsızlık tanımı yapılmaktadır. Şube’den ve diğer kanallardan yapılan işlemler için Bankamız tarafından ilan edilen ücretler geçerlidir.

 • Bu avantajlar sadece Bankamızda İşletme ve KOBİ portföylerde çalışılan firmalar için geçerlidir. Kurumsal ve Tarım müşterileri faydalanamaz.

 • Başvurular sadece Gerçek Ticari, Tüzel Ticari, Tüzel Ticari Olmayan yasal statüdeki firmalar için geçerlidir.

 • Bankamıza müşteri olma başvurusunu iletmek, çalışma başlatılma zorunluluğu doğurmaz. Şube ya da diğer birimlerimiz banka prosedürlerine uygun müşteri edinim süreçlerini işleterek müşteri olma başvurusunu reddetme hakkına sahiptir.

 • TEB, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • Süresi içinde kullanılmayan avantajlar süre sonunda iptal edilecektir.

 • Avantajların bitiş tarihinden sonra www.teb.com.tr ‘de ilan edilen güncel masraflar geçerli olacaktır.

CEPTETEB İŞTE Mobil Bankacılık Uygulaması ile neler yapabilirsiniz?

Tüm para transferi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir ve hesap ekstrelerinize detaylıca ulaşabilirsiniz. POS oranlarınızı gözlemleyebilir, anlık olarak cironuzu görebilir ve tüm işlem detaylarına ait ekstrelerinizi alabilirsiniz.

Size özel uygun kredi oranları ile taksitli ticari kredi kullanabilir, taksitlerinizi gözlemleyebilirsiniz.

Mevduatlarınıza ait faiz hesaplamak ve vadeli mevduat hesabı açmak, MTV ödemelerinizi yapmak, döviz alış/satışı yapmak da CEPTETEB İŞTE’de çok basit.

Ayrıca POS başvurusu, kredi başvurusu ve kredi erteleme, fatura ödeme gibi birçok ihtiyacınızı mobil uygulamamızdan yapabilirsiniz.

PAYLAŞ:
CEPTETEB