CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTETEB İŞTE'lilere Craftgate İndirim Fırsatı

Bulut tabanlı Ödeme Geçidi Craftgate, CEPTETEB İŞTE’lilere %20 indirimli. Tüm bankaların Sanal POSlarını, birçok ödeme ve e-para kuruluşunu CRAFTGATE ile tek merkezden kolayca yönetebilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Craftgate ne işe yarar? Craftgate, bulut tabanlı ödeme geçidi ile işletmenize ait tüm bankaların Sanal POSlarını, birçok ödeme ve e-para kuruluşunu tek merkezden kolayca entegre edebilir, kart saklama, tek tıkla ödeme, pazaryeri çözümü, kapalı devre cüzdan, ödeme formu, ortak ödeme sayfası, link ve QR kod ile ödeme, akıllı ve dinamik ödeme yönlendirme, gelişmiş üye işyeri kontrol paneli, gelişmiş API gibi birçok katma değerli servisten hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Böylece, maliyetlerinizi düşürürken, siz asıl işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

  • CEPTETEB İŞTE’lilere özel bulut tabanlı ödeme sistemi Craftgate %20 indirimli.

  • Kampanyaya 31/12/2022 tarihine kadar CEPTETEB İŞTE uygulaması üzerinden alacağınız kod ile katılabilirsiniz. Kod tek kullanımlıktır.

  • TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebini ilgili şirketin müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  • TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Detaylı bilgi ve satın almak için https://craftgate.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • Bir kez kodu kullanan firma için kampanya dönemi içinde ve sonrasında Craftgate paket yenilemelerinde indirimi vermeme ya da değiştirme hakkına sahiptir.

PAYLAŞ:
CEPTETEB