CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTETEB İŞTE'lilere Evobulut İndirim Kampanyası

Tek panelde ön muhasebe, CRM ve Satışlarınızı kolayca yönetmenizi sağlayan Evobulut, CEPTETEB İŞTE kullanıcılarına %50 indirimli!

Evobulut ile teklif, sipariş, sevkiyat, fatura ve stoklarınızı kolayca yönetir, müşterilerinizi anlamanızı, yönetmenizi sağlayan CRM özelliği ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Evobulut ile neler yapabilirsiniz:

Bulut tabanlı Evobulut ile tüm müşteri ve tedarikçilerinizle olan süreçlerinizi kolayca takip edebilir, firmanızın stok, sipariş, satış ve satın alma süreçleri ile ön muhasebe, e-fatura/irsaliye işlemlerini de her yerden kolayca yönetebilirsiniz.

Satış yönetimi özelliği ile müşterilerinize özel kurumsal fiyat teklifleri oluşturabilir, CRM ve tüm satış süreçlerini tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

Pazar yeri entegrasyonu da sağlayan Evobulut ile siparişlerinizi tek bir panelden faturalandırabilir, banka entegrasyonları ile nakit akışınızı Evobulut’ ta yönetebilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanya dahilinde 31 Ocak 2023 tarihine kadar  http://www.evobulut.com/ adresi üzerinden yapılan satın almalarda, aylık alımlarda %15, yıllık alımlarda %35 ve 2 yıllık alımlarda %50 indirim uygulanır.

  • Kampanyaya CEPTETEB İŞTE uygulaması üzerinden alacağınız kod ile katılabilirsiniz.  Kod tek kullanımlıktır. Her yeni işlem için yeniden kod alınmalıdır.

  • CEPTETEB İŞTE kullanıcılarının indirimden faydalanabilmesi için hizmet satın alımı esnasında indirim kodunu girmeleri gerekmektedir.

  • Kampanya kapsamında aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebinizi ilgili şirketin müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  • TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

PAYLAŞ:
CEPTETEB