CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

CEPTETEB’lilere özel Kredi Güven Raporu %40 indirimli!

Bana kredi çıkar mı diye düşünme, İnteraktif Kredi ile Kredi Güven Raporu sana özel 99 TL yerine 59 TL! Hemen CEPTETEB Mobil’den kampanya kodunu al, ihtiyaçlarını bekletme.

HEMEN YÜKLE

Kredi Güven Raporu ile finansal durumunu inceleyebilir, limitlerini keşfedebilir, yaptığın doğru ve yanlışları görüntüleyip yapman gerekenleri öğrenebilir, sana özel kredi tekliflerini değerlendirebilirsin.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 13.04.2023 - 31.07.2023 tarihleri arasında, CEPTETEB müşterilerine, https://www.interaktifkredi.com.tr üzerinden satın alımı yapılan Kredi Güven Raporu’nda anında %40 indirim sağlayacaktır. CEPTETEB Müşterileri 99 TL yerine 59 TL ödeyecektir.

  • Söz konusu kampanya, CEPTETEB Mobil ve İnternet Şubesi üzerinde Müşterilere gösterilecek ve kampanya kodu verilecektir.

  • Kampanya kodu alan müşteriler, https://www.interaktifkredi.com.tr üzerinden kampanya kodu ile indirimli satın alım yapabilir.

  • Kampanya süresince, Kampanya ile ilgili olarak Banka’ya iletilen, İnteraktif Kredi ile ilgili tüm müşteri şikayetleri ve taleplerinin çözümlenmesinden İnteraktif Kredi sorumludur.

  • TEB ve İnteraktif Kredi işbu kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB