CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

CEPTETEB’lilere Kahve.com’dan %20 İndirim!

CEPTETEB'lilere özel Kahve.com üzerinden yapacakları kahve alışverişlerinde geçerli %20 indirim fırsatı seni bekliyor!

CEPTETEB'lilere özel kahve.com üzerinden yapacakları kahve alışverişlerinde geçerli %20 indirim fırsatı seni bekliyor.

CEPTETEB’liler damak zevklerine göre aradıkları kahveyi demleme, aroma ve sertlik derecesine göre kahve.com’da bulabiliyor, kahvelerinin tadını avantajlı fiyatlarla çıkartıyor. Hemen sen de CEPTETEB’li ol, senin damak tadına uygun kahveni yudumlama fırsatını kaçırma.

Kampanya Detayları

  • Kampanya, 31 Aralık 2024'e kadar Kahve.com'da yapılacak Moliendo, Borbone ve Grosche markalı kahve alışverişlerinde geçerlidir.

  • 70 farklı yöreden getirilen, haftalık kavrulup sipariş anında paketlenen taze Moliendo Finest Coffee ürünlerinde, İtalyan baristaların tercihi Caffe Borborne ve Akıllı ve renkli tasarımları ile Kanada’lı Grosche markasının çay ve kahve ekipmanlarında kullanabilirsiniz.

  • Hediye çeki kahve.com'un özel kampanyalı ürünlerinde geçerli değildir.

  • Kampanyadan faydalanabilmek için kahve.com üzerinden üyelik oluşturarak hediye çeki kodunu sepet sayfasında kullanabilirsin.

  • Hediye çeki kodunu CEPTETEB Mobil ve İnternet Şubesi’nde bulunan kampanya detay sayfasından alıp kahve.com'da indirimden faydalanabilirsin.

  • Bu kampanya başka kampanya ve/veya indirim koduyla birleştirilemez.

  • TEB ve Kahve.com kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB