CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

CEPTETEB’lilere WalkersApp’ten 2000 Walkers Puan Hediye!

İster iç mekan ister dış mekanda yürümen fark etmez. CEPTETEB Ayrıcalığı ile adımlarını WalkersApp’te takip etmek için hemen kampanya kodunu al, hediye 2000 Walkers Puan kazanma fırsatını kaçırma.

WalkersApp, adım verilerini çevrimiçi para birimine dönüştüren sağlık, fitness ve oyun uygulamasıdır. Attığın her adıma değer katar ve adımlarını Walkers Puanlara dönüştürür.

Kazandığın Walkers Puanları Walkers Marketteki sayısız markaların ürünlerini, hizmetlerini, indirim kodlarını ya da hediye çeklerini almak için kullanabilirsin.

Üstelik yürüdükçe kazandığın Walkers Puanlarını dilersen bağışa da dönüştürebilirsin!

Kampanya Detayları

  • Kodların son kullanım tarihi 31.12.2024'tür.

  • Kampanyaya katılmak için, CEPTETEB Mobil veya İnternet Şubesi’nde bulunan Kampanyalar sayfası üzerinden indirim kodunu alınması gerekir.

  • Kampanya kodu alan müşteriler, Walkers: Yürüyüş & Adımsayar uygulaması üzerinden kayıt olduktan sonra, Konsol ekranında yer alan “Promosyon Kodu Gir” alanına kodunu girdiğinde 2000 Walkers Puan kazanacaktır. Walkers’ı indirmek için hemen tıkla.

  • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

  • 22.04.2024 - 31.12.2024 tarihleri arasında, CEPTETEB müşterilerine Walkers Markette kullanmak üzere 2000 Walkers Puan hediye edilecektir.

  • TEB ve WalkersApp işbu kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB