CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

Genç CEPTETEB’lilere Hisse Senedi İşlemlerinde Komisyon Yok!

18-25 yaş arasındaki ilk kez TEB Yatırım Hesabı açan CEPTETEB’lilere özel pay senedi işlemlerinde ilk 3 ay komisyon ücreti yok.

18-25 yaş arasındaki ilk kez TEB Yatırım Hesabı açan CEPTETEB’lilere özel pay senedi işlemlerinde ilk 3 ay komisyon ücreti yok. Sana özel yatırım fırsatını yakalamak için hemen CEPTETEB Mobil’den, TEB Yatırım Hesabı aç komisyon ücreti ödemeden işlem yapmanın ayrıcalığını yaşa.

25. YILA ÖZEL 25 YAŞ GENÇ KAMPANYA KOŞULLARI:

  • TEB Yatırım “TEB Yatırım Genç Kampanya" 01.05.2023 ve 30.06.2023 tarihleri arasında, www.tebyatirim.com.tr, CEPTETEB Mobil ve İnternet Şubesi ve TEB Yatırım merkezlerinden, TEB Yatırım hesabı açan 18 - 25 yaş arasındaki müşteriler için geçerlidir.

  • TEB Yatırım bu kampanya ile 25 yaş altı müşterilerin TEB Yatırım hesaplarının kullanıma açıldığı tarihten itibaren, ilk 3 ay Pay Senedi Piyasalarında komisyonsuz yatırım işlemleri yapmalarına ve 4. ay başlangıcından itibaren Pay Senedi Piyasalarındaki işlemlerinde %0.05 (onbinde 5)+BMSV komisyon tanımlanmasını taahhüt eder.

  • Kampanyalı komisyon oranları TEB YATIRIM PRIME Mobil ve Web, TEB YATIRIM TRADER ve TEB Yatırım’ın anlaşmalı olduğu diğer işlem platformları dahil olmak üzere tüm işlem kanallarında gerçekleşen emirler için geçerlidir.

  • Kampanya katılımcılarından ilk 3 ay Pay Senedi işlemlerinde sadece Borsa Payı ödemesi alınacaktır.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için, belirtilen koşulları sağlamak ve belirtilen tarihlerde TEB Yatırım hesabı açmak yeterlidir. Kampanya katılımı otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

  • TEB Yatırım kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB