CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTETEB İŞTE 'den Propars E-İhracat Entegrasyonlarında %50 İndirim

Avrupa ve Amerika’daki pazaryerlerine kolayca ihracat yapmayı sağlayan Propars ile hızlıca satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Global pazaryerlerini tek bir panelden yönetebileceğiniz, çeviri desteği ve ERP entegrasyonlarını kolayca yapabileceğiniz Propars ile e-ihracat entegrasyonları CEPTETEB İŞTE’lilere %50 indirimli!

Kampanya dahilinde CEPTETEB İŞTE’lilere 31 Aralık 2022'ye kadar Propars'ın e-ihracat entegrasyonlarında kullanılabilen %50 indirim kuponu sağlanacaktır.

  • Kampanyaya CEPTETEB İŞTE uygulaması üzerinden alacağınız kod ile katılabilirsiniz.

  • Her yeni entegrasyon talebinde indirimden faydalanabilmek için CEPTETEB İŞTE uygulaması üzerinden yeni kod alınmalıdır.

  • TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebini ilgili şirketin müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  • TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Detaylı bilgi ve indirimden faydalanmak için https://propars.net/e-ihracat-k21/ adresinden hizmet satın alımı esnasında indirim kodunu girmeleri gerekmektedir.

PAYLAŞ:
CEPTETEB