CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

ÜniversiTEB’lilere Özel CEPTETEB Kredi Kartı Avantajları

CEPTETEB Kredi Kartı’nın üniversite öğrencilerine özel kampanya avantajlarından faydalanmak için ÜniversiTEB’li ol, avantajların keyfini çıkar.

ÜniversiTEB hakkında detaylı bilgi için linke tıkla.

1- ÜniversiTEB’liler CEPTETEB Kredi Kartı’na kart aidatı ödemez!

ÜniversiTEB’liysen 25 yaşını doldurana kadar CEPTETEB Kredi Kartı’ndan ücretsiz faydalanır, CEPTETEB Kredi Kartı için aidat ödemezsin.

Daha fazla Bonus isterim dersen de Mobil Uygulama veya İnternet Şubesi’nden Harcama Sözü talimatı verip anında 500 TL’ye varan Bonus kazanabilirsin.*

Her ay Mobil Uygulama üzerinden güncel kampanyalara katılarak yıllık 4.500 TL’ye** varan Bonus kazanma şansını yakalayabilirsin.

2- Dijital Platform Üyeliklerine %50 Bonus kampanyasında ÜniversiTEB’lilere özel alt limit: Sadece 250 TL

CEPTETEB Kredi Kartı sahibi ÜniversiTEB’liysen kartınla yapacağın aylık toplam 250 TL ve üzeri harcamalarda; online dizi, müzik, film ve oyun gibi bir çok dijital platformda %50 Bonus kazanabilirsin. Kampanyanın diğer detayları için linke tıkla.

*“Harcama Sözüne Bonus” kampanyasının detayları için linke tıkla.

** 4.500 TL’ye varan Bonus tutarı; 2021 yılında TEB tarafından Kredi Kartı müşterilerine sunulan harcama sözüne bonus, akaryakıt, market, e-ticaret, restoran, turizm, elektronik ve giyim sektör kampanyaları ile özel gün (Bayram, Yeni Yıl, Sevgililer Günü vb.) kampanyaları dikkate alınarak hesaplanmıştır. CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndaki “Kampanyalar” alanında yayınlanan ve her ay güncellenen kampanyalara katılıp her bir kampanya için ilgili kampanya koşullarını yerine getirerek 4.500 TL’ye varan Bonus kazanılabilir.

PAYLAŞ:
CEPTETEB