CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

BinBin Sürüşlerine 150 TL'ye Varan İade!

BinBin Mobil Uygulaması’ndan alacağın davet koduyla ilk kez CEPTETEB’li ol, CEPTETEB Banka Kartı’nla yapacağın BinBin elektrikli scooter ödemelerinden her ay 25 TL, 6 ay boyunca toplamda 150 TL’ye varan nakit iade kazan.

Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılmak için 9 Mayıs - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında BinBin Mobil Uygulamasından alacağın sana özel davet kodu ile

- CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan görüntülü görüşme yaparak veya,

- https://www.cepteteb.com.tr’de bulunan Müşteri Ol başvuru formu aracılığıyla

ilk kez CEPTETEB’li olman yeterli.

Unutma, BinBin Mobil Uygulaması’ndan alacağın davet kodunu başvuru formunda bulunan “Davet Kodu” alanına girmezsen, kampanyaya katılamazsın.

Nasıl Kazanırım?

CEPTETEB’li olduktan sonra, BinBin sürüşünün ödemesini CEPTETEB Banka Kartı ile yap, aylık 25 TL, 6 ay boyunca toplamda 150 TL’ye varan nakit iade kazan.

BinBin sürüşün sonunda CEPTETEB Banka Kartı’ndan gerçekleşecek ödemelerinin 25 TL’lik kısmı en geç ilgili ay sonunda hesabına nakit olarak iade edilecek.

Kampanya Koşulları

  • 09.05.2021 – 30.06.2021 tarihleri arasında ilk kez CEPTETEB müşterisi olacak kişiler kampanyadan faydalanabilir.

  • Kampanyadan faydalanmak istiyorsan sırasıyla; BinBin Mobil Uygulaması’ndan alacağın davet koduyla ilk kez CEPTETEB’li olman ve CEPTETEB Vadesiz Hesabına bağlı CEPTETEB Banka Kartının olması gerekmektedir.

  • İlk defa CEPTETEB müşterisi olurken Hesap Aç/Müşteri Ol başvuru formunu, BinBin Mobil Uygulaması’ndan alacağın davet kodu olmadan doldurursan kampanyaya dahil olamaz ve nakit iadeden faydalanamazsın.

  • CEPTETEB Banka Kartın ile BinBin Mobil Uygulaması’ndan yapacağın elektrikli scooter harcamalarından aylık maksimum 25 TL, 6 ay boyunca toplam maksimum 150 TL nakit iade kazanabilirsin.

  • CEPTETEB Banka Kartı’nın sana ulaştığı tarihten itibaren ilk 6 ay boyunca kampanyadan faydalanabilirsin.

  • Kampanya müşteri bazındadır ve her bir müşteri en fazla bir CEPTETEB Banka Kartıyla kampanyaya dahil olabilir.

  • “BinBin Sürüşüne 150 TL'ye Varan İade” Kampanyası başka nakit iade kampanyalarıyla birleştirilemez.

  • BinBin ve TEB, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

PAYLAŞ:
CEPTETEB