CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTETEB Dijital Kredi Kartı

Tanıştıralım, işte karşınızda CEPTETEB Dijital Kredi Kartı! Mobil uygulamamızdan görüntülü görüşme ile CEPTETEB'li olduktan sonra CEPTETEB Dijital Kredi Kartı'na hızlıca başvurabilirsin.

GÖRÜNTÜLÜ BAŞVURU

Kartının üzerinden bilgilerini aldık, güvenliğin için cebine taşıdık.

CEPTETEB Dijital Kredi Kartın varsa internetten alışveriş yaparken kart bilgilerini öğrenmek için oturduğun rahat yerden kalkıp cüzdanını almana gerek kalmaz. CEPTETEB Mobil Uygulaması’na veya CEPTETEB İnternet Şubesi’ne girersin; kart bilgilerini güvenli bir şekilde görüntüler, ödemelerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirirsin.

Kartını dünyanın her yerinde istersen dijital istersen de fiziki olarak kullanır, hem e-ticaret sitelerinde hem de mağazalarda yapacağın harcamalardan bonus kazanırsın. Tüm bunları yaparken CEPTETEB Dijital Kredi Kartı bilgilerinin cebinde güvende olduğunu bilirsin.

Sen de ayrıcalıklarla dolu bu dünyayı keşfetmek istiyorsan hemen CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan veya CEPTETEB İnternet Şubesi’nden CEPTETEB Dijital Kredi Kartı’na başvurabilirsin!

Henüz CEPTETEB’li veya TEB müşterisi değilsen ve CEPTETEB Dijital Kredi Kartı’na başvurmak istiyorsan mobil uygulamamız üzerinden görüntülü görüşme ile müşterimiz olup, hemen kart başvuru alanından işlemini yapabilir, kartın onaylandığı ve sana ulaştığında CEPTETEB Mobil Uygulaması giriş yapıp hemen kullanıma başlayabilirsin.

Zaten CEPTETEB’liyim veya TEB müşterisiyim diyorsan da hemen Mobil ve İnternet Şubemizden kart başvurunu yap, onaylandığı anda internet alışverişlerinde günde 3.000 TL’ye kadar 3D Secure işlem yaparak güvenle kullanabilirsin.*

Bu kartta yok yok!

CEPTETEB Dijital Kredi Kartı ile,

  • Bonus üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilir,

  • Harcamalarından bonus kazanabilir,

  • Nakde ihtiyacın olduğunda nakit avans imkanından anında faydalanabilir,

  • Taksitli/tek çekim seçeneği ile EFT/Havale/FAST yapabilir,

  • Sanal Kart oluşturabilirsin.

CEPTETEB Kredi Kartı’na özel avantajlardan nasıl dolu dolu faydalanırım?

CEPTETEB Dijital Kredi Kartın onaylandığında kuryenin kartı sana teslim etmesini beklemeden, kartını internet alışverişlerinde ve mobil ödemede günlük 3.000 TL’ye kadar* hemen kullanmaya başlayabilirsin. Bu yepyeni ve güvenli özelliği kullanmak için CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan veya CEPTETEB İnternet Şubesi’nden “Kredi Kartı Bilgileri Görüntüleme” onayı vermen yeterli.

CEPTETEB Kredi Kartı’na sahip olan CEPTETEB’liler de CEPTETEB Dijital Kredi Kartı’na başvurabilirler.

CEPTETEB Dijital kredi kartın onaylandığı anda CEPTETEB Mobil Bankacılık uygulamamızdaki “Kart bilgileri Görüntüleme” menüsünden kartının numarasını, son kullanım tarihini ve CVV bilgilerini görüntüleyebilirsin.

*Mevcut CEPTETEB ve TEB Müşterileri, güvenliğin için kartın teslim edilene kadar günde en fazla 3.000 TL’ye kadar 3D Secure ile internet alışverişi yapabilirsin. Fiziki kartını teslim aldıktan sonra bu limit uygulanmaya devam etmez, tahsis edilen limit doğrultusunda kullanmaya devam edebilirsin.

**4.500 TL’ye varan Bonus tutarı; 2021 yılında TEB tarafından Kredi Kartı müşterilerine sunulan harcama sözüne bonus, akaryakıt, market, e-ticaret, turizm, elektronik ve giyim sektör kampanyaları ile özel gün (Bayram, Yeni Yıl, Sevgililer Günü vb.) kampanyaları dikkate alınarak hesaplanmıştır. CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndaki “Kampanyalar” alanında yayınlanan ve her ay güncellenen kampanyalara katılıp her bir kampanya için ilgili kampanya koşullarını yerine getirerek 4.500 TL’ye varan Bonus kazanılabilir.

01 Mayıs 2022 itibarıyla CEPTETEB Dijital kredi kartınız ile dijital platform üyelik harcamalarınızda % 50 bonus, her ay toplam 30 TL bonus kazanabilirsiniz. Ek olarak, kartınız ile veteriner ve petshop harcamalarında indirimden yararlanabilirsiniz. Tüm bu fırsatlardan faydalanabilmek için, bir önceki ekstre tutarınızın en az 4.000TL olması gerekmektedir.

Soru ve Cevaplar

Kredi kartı bilgilerimi CEPTETEB Mobil Uygulaması’nda ve CEPTETEB İnternet Şubesi’nde nasıl görüntüleyebilirim?

CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan;

  • Ana sayfada bulunan “Kartlar” menüsünden işlem yapmak istediğin kredi kartını seç.

  • Açılan ekranda sağ alt köşede yer alan yeşil menü ikonuna tıklayıp “Kredi Kartı Bilgileri Görüntüleme” adımından kart bilgilerine ulaşmak istediğine dair onay vererek internette güvenli ve hızlı alışveriş yapmaya başla.

CEPTETEB İnternet Şubesi’nden;

  • Ana sayfada bulunan “Kartlar” menüsünden işlem yapmak istediğin kredi kartını seç, önce “Kart Detayı” ve sonra açılan ekranda da “Kart İşlemleri” butonuna tıkla.

  • “Kart İşlemleri” altında yer alan “Kart Bilgileri Görüntüleme” adımından kart bilgilerine ulaşmak istediğine dair onay vererek internette güvenli ve hızlı alışveriş yapmaya başla.

Sanal Kart nedir, nasıl oluşturabilirim?

Sanal kart, adından da anlaşılabileceği üzere sanal bir ürün olup fiziken basılmaz. Kart plastiği olarak var olmadığı, sadece İnternet Şubesi / Mobil Şube veya Çağrı Merkezi’nde görüntülenebildiği için kayıp / çalıntı riski taşımaz.

Sanal kart oluşturduğun için herhangi bir ücret ödemezsin. Sanal kartın yıllık kart aidatı da yok.

Kredi kartı limitin dahilinde istediğin miktarda limit tanımlayarak sanal kart limitini kendin belirlersin.

Sanal Kartın sıfır limitli olarak açıldığı için kullanmadan önce mutlaka limit aktarımı yapman gerekir. Limit artımından sonra alışverişini güvenle yaparsın.

Yurt dışı sitelerdeki internet alışverişlerini tercihine göre TL, USD veya Euro olarak ödeyebilirsin.

CEPTETEB