CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTETEB Çekilişi Kazananları Burada

31 Ocak – 3 Nisan 2022 tarihleri arasında CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması’ndan "CEPTETEB Çekilişi" kampanyasına katılarak bankacılık işlemlerini CEPTETEB Mobil’den yapan 101 müşterimiz, birbirinden değerli Hepsiburada hediye çeklerinin sahibi oldu! Tebrik ediyoruz.

CEPTETEB'Lİ OL

Hepsiburada Hediye Çeki Kullanım Koşulları

  • Hediye çekleri yalnızca Hepsiburada’nın faaliyetlerinin sürdüğü hepsiburada.com domainli internet sitesinde ve mobil uygulamasında alışveriş amaçlı kullanılabilir.

  • Hediye çekleri parçalı olarak kullanılabilir, tek seferde kullanım zorunluluğu bulunmamaktadır. Bir hediye çeki farklı bir çek/kod ile birleştirilemez veya kullanılamaz.

  • Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 31.07.2022’dir .

  • Hediye çekleri altın ve ziynet ürünleri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

  • Hediye çekleri paraya dönüştürülemez.

  • Hediye çekleri kullanılarak Hepsiburada’dan satın alınacak ürünlerin kargo maliyeti oluşur ise bu maliyet müşteriye aittir.

  • Talihli ile paylaşılan hediye çeki kodları herhangi bir hesaba bağlı olmadan sahipsiz olarak tanımlanır. Hediye çeki kodu bir Hepsiburada hesabında aktive edildiği/denendiği takdirde o hesaba atanır ve farklı bir hesapta kullanılamaz.

  • Alınan ürünlerin iptali/iadesi başta olmak üzere tüm alışveriş sürecinde hepsiburada.com genel kullanım koşulları geçerlidir. Detaylar https://www.hepsiburada.com/kolay-iade sayfasında bulunmaktadır.

CEPTETEB Çekilişi’ni kazanan talihli listesi için tıklayınız.

Yasal Metin:

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden alınan 18.01.2022 tarih ve E-58259698-255.01.02-14810 sayılı iznine istinaden TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş.’ye ait CEPTETEB Kampanyasına 2.327.220 iştirakçi katılmıştır. 14.04.2022 tarihinde yapılan çekilişte ikramiye kazanan asil ve yedek talihliler yukarıda belirtilmiştir. İkramiyeyi teslim alabilmek için kazanan asil talihlilerin en geç 4.05.2022, yedek talihlilerin en geç 19.05.2022 tarihine kadar, 0212 356 74 25 no’lu fax’a veya cekilis@hedefdirect.com mail adresine nüfus cüzdan fotokopilerini göndererek başvurmaları ve gerekli evrakları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 K:8 Şişli/İstanbul adresine kargo ile göndermeleri gerekmektedir. Gerekli evrak bilgisi ve detaylar için https://hedefcekilis.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. İkramiye son teslim tarihi 31.07.2022’dir. ÖTV ve KDV haricindeki diğer tüm yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

PAYLAŞ:
CEPTETEB