CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTE TAMİR'den %15 İndirim

CEPTE TAMİR kampanyasından yararlanmak için CEPTETEB İŞTE Mobil Uygulaması'ndan alacağın tek kullanım indirim kodu yeterli. 

Hemen Yükle

Kampanya Detayları

  • Kampanya 01.05.2020 ile 30.07.2020 tarihleri arasında CEPTE TAMİR’den yapılacak işlem talepleri için geçerlidir. Kampanya dahilinde CEPTETAMİR’in vereceği servisler üzerinden %15 indirim kazanımı söz konusudur.

  • Kampanyaya CEPTETEB İŞTE uygulamasından kampanya kodu alarak katılabilirsiniz.

  • TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebini CEPTE TAMİR müşteri hizmetlerine iletebilirsin.

  • CEPTETEB İŞTE - CEPTE TAMİR kampanyasından yararlanmak için CEPTETEB İŞTE mobil uygulamamızdan alacağın tek kullanım indirim kodu yeterli. CEPTETEB İŞTE’li değilsen hemen başvurmak için tıkla.

  • CEPTETEB İŞTE kullanıcılarının indirimden faydalanabilmesi için https://ceptetamir.com/ adresinden hizmet satın alımı esnasında indirim kodunu girmeleri gerekmektedir.

  • Tüm CEPTETEB İŞTE kullanıcılarına, www.ceptetamir.com üzerinden alacakları hizmetler %15 indirimli sunulacaktır. Kampanya kapsamında indirimli hizmet alan CEPTETEB İŞTE kullanıcılarına indirime ilave olarak ekran koruyucu da ücretsiz olarak verilecektir.

  • Kullanıcılara, www.ceptetamir.com üzerinden yaptıkları indirimli alışveriş malzemeleri veya CEPTE TAMİR tarafından hediye edilecek ekran koruyucunun gönderimi CEPTE TAMİR tarafından, anlaşmalı oldukları kargo şirketi ile yapılacaktır.

  • Yerinde servis hizmeti İstanbul'daki iPhone kullanıcılarına özel (sadece ekran ve batarya değişiminde yerinde servis hizmeti vardır) yine %15 indirimli olup, ekran koruyucu da servis beraberinde CEPTE TAMİR tarafından teslim edilecektir. %15 indirimli tamir masrafına ek olarak 90 TL yerinde servis hizmet bedeli bulunmaktadır. Bu bedel www.ceptetamir.com’da sipariş esnasında belirtilmektedir.

  • TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

PAYLAŞ:
CEPTETEB