CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

CEPTETEB Banka Kartı

Nakit ihtiyacı duymadan harcama yapabilmene imkan sağlayan CEPTETEB Banka Kartı, hem yurt içinde hem de yurt dışında senin yanında! Sen de hemen görüntülü görüşme ile CEPTETEB’li olabilir, CEPTETEB Mobil’i yükleyerek başvuruda bulunabilir ve işlemlerini rahatça gerçekleştirebilirsin.


Avantajlarla Dolu Bir Banka Kartı

CEPTETEB banka kartı, hem birikim yapabilmeni sağlayan hem de nakit taşıma ihtiyacından sizleri kurtaran bir para kartıdır. Gittiğin her yere nakit para taşımak istemiyor ancak kredi kartı kullanmayı da tercih etmiyorsan CEPTETEB banka kartı tam senlik! Banka kartı ile alışveriş yapılır mı diye düşünme! CEPTETEB banka kartını gittiğin her yerde ödemelerinde kullanabileceğin gibi online alışverişlerinde de kullanabilirsin. Eğer sen de CEPTETEB banka kartı kullananlar gibi bu kartın avantajlarından faydalanmak istiyorsan hemen CEPTETEB banka kartı başvurusu yapabilirsin.

CEPTETEB Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

CEPTETEB banka kartı nasıl çıkartılır diye merak mı ediyorsun? CEPTETEB banka kartına sahip olmak için ilk yapman gereken şey başvurunu oluşturmak. Bunun için sayfamızda yer alan “CEPTETEB'li OL” butonuna tıklayarak, açılan sayfadaki bilgileri eksiksiz doldurman gerekmektedir. Başvurun alındığında CEPTETEB banka kartın, belirtmiş olduğun adrese teslim edilir. Kartını teslim aldıktan sonra kullanmaya başlayabilir ve CEPTETEB'li olmanın keyfini doyasıya sürebilirsin. CEPTETEB banka kartına para yatırma, para çekme gibi tüm işlemleri ise TEB ATM’lerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsin. Üstelik TEB ATM’lerinin yanı sıra; yurt içindeki diğer banka ATM'lerinden de "Bakiye Sorma ve Para Çekme" işlemlerini yapabilirsin. Ayrıca dilediğin zaman TEB ATM’lerini kullanarak günlük TL limitin kadar USD, Euro VE Sterlin çekebilirsin. Bunun için yapman gereken tek şey ilgili hesaplarını CEPTETEB internet şubesinden banka kartına tanımlamak. CEPTETEB banka kartı ile yapabileceklerin bu kadarla da sınırlı değil. Yurt dışında nakit ihtiyacın olduğunda da buradaki anlaşmalı bankaların ATM'lerinden de ücretsiz olarak nakit para çekebilirsin.

CEPTETEB Banka Kartı Ne İşe Yarar?

CEPTETEB banka kartı, bir banka kartıyla yapabileceğin her şeyi yapabilmeni sağlar. Yanında nakit taşımak istemediğinde, nakit paranı bir bankada biriktirmek istediğinde ya da internetten alışveriş yapacağın zamanlarda CEPTETEB banka kartını kullanabilirsin. CEPTETEB banka kartı özellikleri arasında en önemlisi, şubeye gitmeden banka kartı çıkartabilmeni sağlamasıdır. Online olarak başvurunu tamamladıktan sonra hesabına tanımlı banka kartın adresine teslim edilir. CEPTETEB banka kartı internet alışverişine açma işlemini de tamamladıktan sonra kartını online alışverişlerde kullanmaya başlayabilirsin. Kartını internet alışverişine açmak için internet bankacılığından gerekli onay işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Kartın bir diğer önemli özelliği de; CEPTETEB banka kartı hesap işletim ücreti ödememendir. Aynı zamanda, şube masraflarının olmamasının verdiği finansal faydayı da senden ücret almayıp, üzerine iyi faiz oranları vererek yine sana geri sunan CEPTETEB ile avantajlar dünyasını keşfetmeye hazır mısın?

Soru ve Cevaplar

CEPTETEB Banka Kartı ücretli mi?

CEPTETEB banka kartına ücretsiz bir şekilde sahip olursun. Üstelik CEPTETEB’deki hesabın için hesap işletim ücreti de ödemezsin.

CEPTETEB Banka Kartı başvuru sonucumu nasıl görüntüleyebilirim?

Başvuru sonucun cep telefonuna SMS ile gönderilir. Dilersen cepteteb.com.tr “ÜRÜNLER” menüsünde yer alan “Başvurum Nerede” butonuna tıklayıp, başvuru sonucunu T.C. kimlik numaranı girerek sorgulayabilirsin.

CEPTETEB Banka Kartı limiti ne kadar?

CEPTETEB banka kartından standart günlük ATM nakit çekim limiti 10.000 TL'dir. İstisnai durumlarda ekstra limit ihtiyaçların için her zaman CEPTETEB Destek Merkezi'mizi arayabilirsin. Para yatırma limitin ise; kartlı işlemler için günlük toplam 74.990 TL, kartsız işlemler için ise 74.990 TL'dir

CEPTETEB Banka Kartı nasıl alınır?

CEPTETEB banka kartı almak için sayfamız üzerinden CEPTETEBLİ OL butonuna tıklaman ve açılan ekrandaki bilgileri doldurman yeterlidir. Başvurun tamamlandığında hesabına tanımlanan CEPTETEB banka kartı, belirttiğin adrese teslim edilir.

CEPTETEB Banka Kartı para çekme limiti ne kadar?

Standart günlük ATM nakit çekim limiti 10.000 TL’dir. Yurt dışı ATM nakit çekim limiti 10.000 TL ve muadili YP’dir. ATM'den günlük para çekme limitine ek olarak komisyonlu bir şekilde 1.500 TL'ye kadar daha para çekebilirsin. İstisnai bir durumla karşılaştığında, ekstra ihtiyaçların için her zaman CEPTETEB Destek Merkezi’ni arayıp günlük limitini 50.000 TL’ye artırabilirsin.

Yurt Dışında Ücretsiz Para Çekebileceğiniz ATM’ler

Ücret ödemeden para çekebileceğiniz ülke ve banka* bilgileri (Listede yer alan ülke ve banka bilgileri değişkenlik gösterebilmektedir.)

Amerika Birleşik Devletleri: Bank of the West, First Hawaiian Bank, Bank of America

Anguilla: Scotiabank

Antigua ve Barbuda: Scotiabank

Avustralya: Westpac

Bahamalar: Scotiabank

Barbados: Scotiabank

Belçika: BNP Paribas Fortis

Belize: Scotiabank

British Virgin Adaları: Scotiabank

Burkina: Faso BICIAB

Cayman Adaları: Scotiabank

Cezayir: BNP Paridas El Djazair

Cook Adaları: West Pac

Çin: Bank of Nanjing

Dominik: Scotiabank

Dominik Cumhuriyeti: Scotiabank

Fas: BMCI

Fildişi Sahili: BICICI

Fransa: BNP Paribas

Fransız Guyanası: BNP Paribas Guyane

Gabon: BICIG

Gine: BICIGUI

Grenada: Scotiabank

Guadeloupe: BNP Paridas Guadeloupe

Guyana: Scotiabank

Güney Afrika: ABSA

İngiltere: Barclays

İtalya: BNL

Jamaica: Scotiabank

Kanada: Scotiabank (Yalnızca VISA kartı ile işlem yapılmaktadır.)

Karayipler: Scotiabank

Kenya: Barclays

Lüksemburg: BGL

Mali: BICIM

Martinique: BNP Paribas Martinique

Mauritius: Barclays

Meksika: Scotiabank

Papua Yeni Gine: West Pac

Peru: Scotiabank

Polonya: BNP Paribas Polska

Porto Riko: Scotiabank

Réunion: BNP Paribas La Reunion

Samoa: West Pac

Senegal: BICIS

Solomon Adaları: West Pac

St. Kitts ve Nevis: Scotiabank

St. Lucia: Scotiabank

St. Vincent ve Grenadineler: Scotia Bank

St. Maarten: Scotiabank

Şili: Scotiabank

Tanzanya: Barclays

Tonga: Westpac

Trinidad ve Tobago: Scotiabank

Tunus: UBCI

Turks ve Caicos Adaları: Scotiabank

Ukrayna: UkrSibbank

Vanuatu: Westpac

Yeni Kaledonya: BNP Paribas Nouvelle Calédonie

Yeni Zelanda: Westpac

Zimbabve: Barclays

* Bank of America, Barclays, BNP Paribas, Scotia Bank, West Pac 

Ücretler
Mobil Tablo Yönlendirici Simgesi Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin
Masraf Asgari Tutar Asgari Oran Azami Tutar Azami Oran Açıklama Güncelleme Tarihi
CEPTETEB Banka Kartı 0 TL 0 TL Ücretsiz 19.01.2015
Denetim Masası İkonuAklına takılan her konuda sana yardımcı olabilmemiz için Destek Merkezi’ne ulaşabilirsin.
PAYLAŞ:
close CEPTETEB