CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

CEPTETEB Hesap

CEPTETEB Hesap, 4 Kasım 2019 tarihinden itibaren açılmamaktadır.

Mevcutta ürünü açık olan ve kullanan müşterilerimiz, ürünü kapatana kadar kullanmaya devam edebilirler. Ürünün tüm özellikleri mevcutta ürünü kullanmaya devam eden müşteriler için geçerlidir.

CEPTETEB'li Olmanın Avantajları

CEPTETEB hesap, faiz imkanı sunarak hesaptaki paranın çoğalmasını sağlayan dijital bir banka hesabıdır. Diğer banka hesabı açma yöntemlerinin aksine online olarak tek tıkla açabileceğin CEPTETEB hesap, yüksek faiz oranıyla her zaman kazanmanı sağlar. Dijital banka hesabı olan CEPTETEB hesap, şubeye gitme gereksinimini ortadan kaldırır. İstediğin zaman istediğin yerden CEPTETEB internet şubesi ya da mobil uygulamasını kullanarak hesabına ulaşabilirsin. Hesabını TL’nin yanı sıra; USD, EUR ve GBP cinsinden de, her bir para biriminden bir adet olmak üzere açabilirsin. CEPTETEB TL hesabında yeterli bakiye kalmadığında, ödeme ve transferlerini yine de aksatmadan yapabilirsin. Bunun için, hesabına bağlı olarak çalışan, Kredili Mevduat Hesabı’nı tanımlaman yeterli.

Para Birimi
Mobil Tablo Yönlendirici Simgesi Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin
Tutar Aralığı Faiz Oranı
0 - 99 TL %0,00
100 - 500.000 TL %9,00
500.001 - 2.000.000 TL %8,00

*CEPTETEB TL Hesap’a bağlı Vadesiz Hesap bakiyesinin; CEPTETEB Hesap bakiye aralığı 0-50.000 TL için minimum 3.000 TL, bakiye aralığı 50.001-100.000 TL için minimum 5.000 TL, bakiye aralığı 100.001-250.000 TL için minimum 7.500 TL, bakiye aralığı 250.001 TL-750.000 TL için minimum 15.000 TL, bakiye aralığı 750.001 TL-2.000.000 TL için minimum 20.000 TL olması gerekmektedir. CEPTETEB YP Hesap’ta kalacak faiz işlemeyecek Vadesiz mevduat bakiyesi ise 500 EUR/500 USD/500 GBP'dir.

CEPTETEB Hesap Faiz Oranları

CEPTETEB banka hesabı faiz oranları, yıllık brüt faiz oranıdır ve günlük olarak değişkenlik gösterebilir. CEPTETEB Hesap’ta, mevduatına gecelik faiz işler. Faizden yararlanabilmen için hesabında minimum 3.000 TL/ 500 USD/ 500 EUR/ 500 GBP üzerinde bakiye bulunması gerekir. Faiz hesaplaması bu tutarların üzerinde kalan kısımlar için işler. Hafta içinde saat 17:00'den önce, CEPTETEB hesabına yatırdığın para, aynı gün dikkate alınarak değerlenmeye başlar. Saat 17:00’den sonra yatırılan tutarlar ise bir sonraki iş gününden başlayarak değerlenir. Saat 17:00’den sonra çekilen tutarlara ise faiz işletilmez. Faiz tutarı her sabah faiz işlemi sırasında hesapta bulunan bakiye üzerinden hesaplanır. Hafta içi saat 17:00’den sonra hesaptan çekilen tutarlar için o gün işletilecek faiz oranı hesaptan çekilen tutar sonrası kalan bakiye üzerinden hesaplanır. Cuma günü itibarıyla, CEPTETEB hesabında bulunan bakiyen 3 gecelik faiz almak üzere bağlanır. Hafta sonu hesaptan paranı çekersen, 3 gecelik faizin hesapta kalan bakiyen üzerinden işler. Para eklersen ise faiz cuma günü saat 17:00’ye kadar hesabında olan bakiyen üzerinden işler. CEPTETEB hesabındaki para sana sunulan en iyi faiz sayesinde her gün çoğalır. Yani, anapara ve faiz her gün, birlikte değerlenir.

CEPTETEB Hesap Rahat rahat kazan

Ödemelerini de CEPTETEB Hesap’tan yapabilirsin. Üstelik bu durum paranın değerlenmesine engel olmaz.
Hesabından para çeksen de, yararlandığın faiz oranı devam eder. Ayrıca TL para transferleri için senden
işlem ücreti alınmaz.

Soru ve Cevaplar

CEPTETEB hesap işletim ücreti ne kadar?

Hesap işletim ücreti yoktur.

CEPTETEB hesabımın para transfer limitimi nasıl arttırabilirim?

Günlük para transfer limitini CEPTETEB Destek Merkezi’ni arayarak 300.000 TL’ye kadar artırabilirsin.

CEPTETEB hesabın avantajları nelerdir?

Şube kullanmak yerine işlemlerini daha az masraflı olan dijital kanallardan gerçekleştirdiğin için, CEPTETEB Hesap ile daha avantajlı faiz oranlarından faydalanırsın. CEPTETEB Hesap için hesap işletim ücreti ödemeyeceğin gibi TL para transferi işlemlerini de ücretsiz gerçekleştirebileceksin. CEPTETEB hesabında yeterli bakiye olmadığı durumlarda bile; ödemelerini ve transferlerini aksatmadan gerçekleştirebilmen için hesabına bağlı olarak çalışan Kaynak Hesap da tanımlayabilirsin.

CEPTETEB hesap nasıl kapatılır?

CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden CEPTETEB hesabını anında kapatabilirsin. Adın ve şifren ile uygulamaya giriş yap. Hesaplar kısmına tıkla ve hangi hesabı silmek istiyorsan o hesabı seç. Daha sonra “Hesabı Kapat” kısmına tıkla. Hesabın hemen kapanacaktır.

CEPTETEB Hesabı hangi para birimlerinden açabilirim?

Her bir para biriminden birer adet olmak üzere, TL, USD, EUR ve GBP cinsinden hesap açabilirsin.

Denetim Masası İkonuAklına takılan her konuda sana yardımcı olabilmemiz için Destek Merkezi’ne ulaşabilirsin.
PAYLAŞ:
close CEPTETEB