CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Tüm ihtiyaçların için CEPTETEB’in avantajlı faiz oranlarıyla 250.000 TL'ye kadar 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine, yerinden bile kalkmadan görüntülü görüşme ile başvurabilirsin. Sen de hemen görüntülü görüşme ile CEPTETEB’li olabilir, CEPTETEB Mobil’i yükleyerek işlemlerini rahatça gerçekleştirebilirsin.


İhtiyacın Olduğu Anda...

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi; bireysel kredi ihtiyacın olduğu anda tek tıkla hesabına aktarabildiğin bir tüketici kredisidir. Yerinden kalkmadan, şubeye gitmeden, sıra beklemeden kredi çekebilmene olanak sağlayan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, ihtiyacın olan her an senin yanında! 1.000 - 250.000 TL aralığındaki tutarlarda ve 3 - 36 ay aralığındaki vadelerde, 18-75 yaş aralığındaki herkesin başvuru yapabileceği CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ni aylık eşit taksitler halinde ödeyebilirsin. Üstelik CEPTETEB İhtiyaç Kredisi alabilmek için kefil ya da teminat göstermene de gerek yok.

CEPTETEB’de Artık Hoş Geldin Faizli Kredi Var!

Henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi değilsen, sen de hemen CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi’ye başvur; yeni müşterilerimize özel avantajlı faiz oranlarından yararlan.

10.000 TL CEPTETEB İhtiyaç Kredisi için örnek tablo:
Denetim Masası İkonu Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin
Ürün Adı Vade Aylık Akdi Faiz Tahsis Ücreti
?
Kredi Tahsis Ücreti, kullandırılan kredinin %0,5’i olarak hesaplanmakta olup, hesaplamasına %15 BSMV dahildir.
Sigorta Masrafı
?
İhtiyaç Kredileri için Hayat Sigortası Bedeli, 10.000 TL tutarında %1,09 faiz oranına sahip bir yıllık bir kredi için hesaplanmıştır. Hayat sigortası prim tutarı; kredi taksit tutarı, faiz oranı ve kredi vadesine göre değişiklik göstermektedir.
Efektif Yıllık Faiz Oranı
Yıllık Maliyet Oranı

İşbu tablolar eşit taksitli kredi tutarları için 1879 Findeks notu baz alınıp (Findeks notuna göre değişen faiz oranlarıyla) örnek olarak oluşturulmuştur. Vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir. Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Maksimum kullanım vadesi 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde 36 ay, 50.001 TL ile 100.000 TL aralığındaki kredilerde 24 ay, 100.000 TL üzerindeki kredilerde ise 12 aydır. Kredi vadesi, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir. Efektif Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranına / Yıllık Maliyet Oranına tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Minimum kredi tutarı 1.000 TL'dir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. Kredi Tahsis Ücreti, kredi tutarının %0,5’i olarak hesaplanmakta ve hesaplamasına %15 BSMV dahil edilmektedir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İhtiyaç Kredisi Başvuru Süreci

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvurunu tek tıkla online olarak gerçekleştirebilirsin. Bunun için sayfamızda bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklaman ve karşına çıkan bilgileri doldurman yeterli. Üstelik TEB ya da CEPTETEB müşterisi değilsen bile CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilirsin. Başvurun onaylandıktan sonra, ziyaret için uygun olduğun yer ve zamanda CEPTETEB Müşteri Danışmanı tarafından ziyaret planlanır. CEPTETEB Müşteri Danışmanımız, istediğin gün, yine senin istediğin yere gelir. Böylece kredi işlemlerin anında tamamlanmış olur.

Eğer TEB veya CEPTETEB müşterisiysen; İnternet Şubesi veya Mobil Şube’den CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvurunu gerçekleştirebilirsin. Kredi başvurun onaylandığında şubeye gitmeden istediğin an, istediğin yerden kredini kullanmaya başlayabilirsin. Üstelik CEPTETEB ile daha avantajlı faizlerden yararlanabilirsin.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’nin ödeme kolaylığı sunan avantajlı faiz oranları, Findeks Kredi Notu’na göre farklılık gösterir. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi çekmek istediğin tutar ve vadeye göre faiz oranları değişecektir. Bir tüketici kredisi olan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’nin daha pek çok avantajlı imkanı bulunuyor. Bunlardan biri de kredi taksitlerini CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şube, CEPTETEB Destek Merkezi ve TEB ATM'lerinden ödeyebilme kolaylığıdır.

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, bir tüketici kredisidir. Nakde ihtiyacın olduğu her an avantajlı faiz oranlarıyla CEPTETEB İhtiyaç Kredisi kullanabilirsin. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi hesaplama aracı ile çekmek istediğin kredi tutarı ve vadeyi girerek detaylı bir hesaplama yapabilirsin. Hesaplama yaparken gösterilen aylık akdi faiz oranı, 1.879 ve üzerindeki Findeks Kredi Notu için geçerlidir. CEPTETEB ihtiyaç kredisi hesaplama ve bireysel kredi hesaplama işlemlerin için hemen İhtiyaç Kredisi Hesaplama sayfamızı ziyaret edebilirsin.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi ile İlgili Soru ve Cevaplar

Başvurum kaç günde sonuçlanır?

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvurun, başvuru formunu tamamladığın anda sonuçlandırılır ve başvuru sonucun 3 dakika içerisinde cep telefonuna gönderilir. 

Kredi skorumu nasıl öğrenebilirim?

İçerisinde kredi skorunla birlikte tüm bankalardaki kredili ürünlerine ait detaylı ödeme ve borç bilgilerinin yer aldığı Findeks Risk Raporunu, CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması, CEPTETEB İnternet Şubesi veya sana en yakın TEB Şubesi'nden alabileceğin gibi findeks.com'dan da ulaşabilirsin. Findeks Kredi Notu'nu öğrenmek, Risk Raporu almak kesinlikle notunu düşürmez.

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) skorumu nasıl yükseltebilirim?

Findeks Kredi Notu hesaplanmasında göz önünde bulundurulan faktörleri;

- Kredi ve kredi kartı ödeme alışkanlıkları (Etkileme oranı %35)
- Mevcut hesap ve borç durumu (Etkileme oranı %35)
- Yeni kredi açılışları (Etkileme oranı %11)
- Kredi kullanım yoğunluğu (Etkileme oranı %10)
- Diğer bilgiler (Etkileme oranı %9)
olarak özetleyebiliriz.

Kredi notunu en çok etkileyen unsurlarla ilgili yapabileceklerinden bazıları ise şunlardır:

- Tüm kredi kartlarındaki borçları en aza indirip mümkünse sıfırlamak. Sadece asgari
ödeme tutarını ödüyor olman zamanla sorun yaşamana neden olabilir.

Kredi ödemelerini her zaman gününde yapmak. Borcunu düzenli ödeyen kişilere her zaman pozitif bakılır ve yeni kredi vermek konusunda daha az çekimser olunur.

Kredi kartlarındaki limitlerin sadece ihtiyacın kadar olmasına özen göstermek. Limitlerinin çok yüksek olması notunu olumlu etkilemeyecektir.

İhtiyacın olmadan kredi başvurusu yapmamak. Bir kenarda bulunsun dediğin ama aslında borç olan her para notunu olumsuz etkileyebilir.

Tek bir ihtiyacın için birkaç kredi başvurusu yapmaktan kaçınmak. Kısa zamanda çok başvuru yapılması olumlu bir sinyal değildir.

Direkt olarak olmasa bile endirekt olarak notunu etkileyebilecek bir duruma girmemek için istikrarlı bir finansal hayatın olmasına özen göstermek. Faturalarını zamanında ödemek veya otomatik ödeme talimatı vermek. Para giriş çıkışı ile ilgili tüm konuları yakından takip etmek. Ekstrelerini okumak ve tüm harcamalarını, özellikle yüksek miktarda olanları incelemek.

Ve tabi Risk Raporunu takip etmek. Risk Raporu, bankalardaki tüm ürünlerini ve bu ürünlerdeki gelişmeleri bir arada görmene yarayacağından dolayı finansal performansın sürekli kontrolün altında olur.

Dilersen daha detaylı bilgiye findeks.com'dan ulaşabilirsin.

İhtiyaç kredisi ile tüketici kredisi arasında fark var mı?

İhtiyaç kredisi ve tüketici kredisi arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Temel olarak ikisi de 36 aya varan vadelerle bireysel ihtiyaçlar için alınan banka kredilerini tanımlamak için kullanılmaktadır.

CEPTETEB ihtiyaç kredisi şartları nelerdir?

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne 18-75 yaş aralığındaki herkes başvurabilir. Üstelik CEPTETEB ya da TEB müşterisi olmasan bile CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’nden faydalanabilirsin. Ayrıca başvuru sırasında senden kefil ya da teminat da istemeyiz.

Daha fazlası için tıklayın.

PAYLAŞ:
close
close CEPTETEB