CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

ŞUBEYE GİTMEDEN NASIL CEPTETEB İŞTE'Lİ OLURUM ?

 

Şahıs firmasıysan görüntülü görüşme ile dakikalar içerisinde CEPTETEB İŞTE’li olabilir, CEPTETEB İŞTE’li Ol’a tıklayıp formu kolayca doldurabilirsin.

ŞAHIS FİRMAN VARSA GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME İLE CEPTETEB İŞTE’Lİ OLMAK ÇOK KOLAY

Şahıs firmaları için şubeye gitmeden müşteri olmak artık mümkün. Şahıs firman yoksa veya görüntülü görüşmeyi tercih etmiyorsan kolayca CEPTETEB İŞTE’li olabilirsin. Detaylı bilgi için tıkla.

Görüntülü görüşme ile CEPTETEB İŞTE’li olmak için;

  • CEPTETEB İŞTE'yi yükle,

  • Ana ekranda yer alan CEPTETEB İŞTE'li Ol'a tıkla,

  • Kişisel bilgilerin, firma ve işin ile ilgili soruları yanıtla,

  • Ekrandaki yönlendirmeleri takip ederek telefonunun NFC özelliği ile çipli T.C. Kimlik Kartını okutup görüntüsünü kaydet.

Her gün 08.30-00.00 saatleri arası müşteri temsilcilerimiz ile görüntülü görüşüp hesap açılış işlemlerini tamamlayabilirsin.

Eğer çipli kimlik kartını telefonuna okutmakta sorun yaşarsan müşteri temsilcimiz ile görüntülü görüşme aşamasında seni yönlendireceğiz.

CEPTETEB İŞTE’yi yüklemek için QR kodu hemen okutabilirsin.

Cepteteb İşte QR

Müşterimiz olduktan sonraki 30 gün içinde CEPTETEB İŞTE ya da Kurumsal İnternet Bankacılığımıza giriş yaptığında aşağıdaki avantajlar otomatik olarak tanımlanacaktır:

Dijital kanallarımıza ilk kez giriş yaptıktan sonraki 90 gün boyunca geçerli olacak şekilde;

  • 2.024 adet TL Havale işlemi ve 2.024 adet TL EFT işlemi ücretsiz (CEPTETEB İŞTE veya Kurumsal İnternet Bankacılığı’ndan yapılan işlemlerde geçerlidir. Geç EFT işlemi kapsam dışıdır.)

  • 65 adet takas çek tahsilatı ücretsiz

  • 1 adet Fiziki Mobil POS ücret muafiyeti

Tüzel nitelikli firma yetkilisiyseniz cepteteb.com.tr veya CEPTETEB İŞTE’de yer alan CEPTETEB İŞTE‘li Ol adımından şirket tipini seçip başvurunu yapabilirsin. En yakın şubemiz seni arayacak ve müşteri edinim sürecin ile ilgili bilgilendirileceksin. Müşteri olma sürecin tamamlandığında yukarıdaki avantajlar belirtildiği koşullarla firman için tanımlanacaktır. Detaylı bilgi için tıkla.

CEPTETEB İŞTE ve CEPTETEB İŞTE’li Olmak İstiyorum fonksiyonu gerçek kişilere hizmet sunmamaktadır.

AVANTAJ KOŞULLARI

Avantajlardan CEPTETEB İŞTE’yi indirip «CEPTETEB İŞTE’li Ol» adımından 01/01/2024 – 31/12/2024 tarihleri arasında müşteri olma başvurusunu tamamlayarak Şubelerimize yönlendirilen müşteriler faydalanabilir. Başvurularını bu kanaldan iletmeyen yeni müşterilerimiz için avantajlar geçerli değildir.

Avantajlardan CEPTETEB İŞTE ya da Kurumsal İnternet Bankacılığı’na giriş yaptıktan sonra faydalanılabilir. Bir kez giriş yaptıktan sonra avantajlar otomatik tanımlanacaktır. Avantajların sistemsel tanımlama süresi 3 iş gününe kadar uzayabilir.

Avantajlar, Bankamız ile bir çalışması olmayan, yeni müşteriler için geçerlidir. Bankamızda herhangi bir hesabı olan ve/veya herhangi bir ürün kullanan müşteriler avantajlardan faydalanamaz.

Bir firmanın birden fazla internet kullanıcısı olabilir. Avantajlar firma başına toplam adetleri içerir.

Havale/EFT işlemlerinde sadece CEPTETEB İŞTE ve Kurumsal İnternet Bankacılığı’ndan yapılan işlemlerde masrafsızlık tanımı yapılmaktadır. Şube’den ve diğer kanallardan yapılan işlemler için Bankamız tarafından ilan edilen ücretler geçerlidir.

Bu avantajlar sadece Bankamızda İşletme ve KOBİ portföylerde çalışılan firmalar için geçerlidir. Kurumsal ve Tarım müşterileri faydalanamaz.

Başvurular sadece Gerçek Ticari, Tüzel Ticari, Tüzel Ticari Olmayan yasal statüdeki firmalar için geçerlidir.

Bankamıza müşteri olma başvurusunu iletmek, çalışma başlatılma zorunluluğu doğurmaz. Şube ya da diğer birimlerimiz banka prosedürlerine uygun müşteri edinim süreçlerini işleterek müşteri olma başvurusunu reddetme hakkına sahiptir.

TEB, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Süresi içinde kullanılmayan avantajlar süre sonunda iptal edilecektir.

Avantajların bitiş tarihinden sonra www.teb.com.tr‘de ilan edilen güncel masraflar geçerli olacaktır.

close CEPTETEB