CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
CEPTETEB Nedir?

CEPTETEB İŞTE Ticari Bankacılık Platformu

CEPTETEB İŞTE, tamamen ticari müşterilerine özel tasarlanmış ve geliştirilmiş geniş kapsamlı kolay kullanımlı bir dijital bankacılık platformudur. Hemen Yükle ve kullanmaya başla.

Neden CEPTETEB İŞTE? CEPTETEB İŞTE’nin zengin fonksiyon seti ile bir çok işlemini şubeye uğramadan yapabilirsin.

Hesap ve kart işlemler, transfer, vergi ve kurum ödemeleri gibi günlük bankacılık işlemleri, çek, senet, kredi ve üye işyeri fonksiyonları gibi "nakit yönetimi" işlemlerini, döviz, altın, vadeli hesap gibi yatırım işlemleri ile kapsamlı mobil bankacılık uygulaması ile şubene uğramadan bir çok işlemini kolayca gerçekleştirebilirsin.

Finansal Durumunu Anlık ve Kolayca İzleyebilirsin!

Uygulamanın kapsamlı karşılama sayfası ile;

  • Seçilen hesabın güncel durumu ve son bir haftaya ait nakit akışı,

  • Toplam varlık ve borçları,

  • Kredi kartının güncel borç ve limit değerleri,

  • Üye işyerine ait anlık ciro ve son 7 gün eğilimi,

  • Yatırım hesaplarındaki toplam varlık ve eğilimi,

  • Bugüne ait çek ve kredi ödemeleri

  • ve anlık kur değerleri

bilgilerini bir arada görüp günlük finansal durumunu izleyebilirsin. Aynı zamanda varlık ve borçlarının dağılım detayını varlıklarım sayfasında anlık listeleyebilecek, finansal takvimde geçmiş ve gelecek ödemelerini takip edebileceksin.

Hızlı ve Kolay Kullanım ile Zaman Kazanırsın!

Müşterilerimizin finansal işlemlerini daha kolay ve hızlı yaparak zaman kazabilmeleri için uygulamaya bir çok özellik eklendi, akıllı arama özelliği bunlardan biri. Bu özellik ile işlem, hesap hareketi veya tanımlı hızlı işlemlerini kolayca bulabilir ve istediğin işlemi hemen tekrarlayabilirsin. Transfer ve ödemeler sayfasında listelenen son ve sık yapılan işlemler ile, işlem listelerinde kaybolmadan aradıklarını hemen bulabilirsin.

Finansal Ürünlerinde Anlık Değerin Yanında Geçmiş Eğilimi de İzleyebilirsin!

Anlık olarak bakiye ve hesap hareketlerini takip edebildiğin gibi, seçili bir hesap yada tüm hesaplara gelen ve giden tutarları 7 günlük veya 7 aylık geçmiş eğilimi de izleyebilirsin. Aynı şekilde kart harcamalarını, yatırım hesaplarındaki toplam değerleri ve POS cihazlarındaki ciro eğilimini de takip edebilirsin.

İşini ve Paranı Zahmetsizce Yönetebilirsin!

Çeklerinin QR kodunu okutarak şubeye getirmeden kontrol ettirerek, anında Patron Kart kredisi kullanarak, bugün ve yakın dönem çek ödemelerini izleyerek, hesap ve kartlarının ayarlarını hemen değiştirerek, kredi ödemelerini hemen gerçekleştirerek, POS blokesini erken çözerek, yazılı talimatının fotoğraf çekme kolaylığında hemen şubene ileterek finansal hayatını pürüzsüz hale getirebilirsin.

POS İşlemlerini Anlık İzleyebilir ve Yönetebilirsin.

Bu uygulamanın en önemli özelliklerinden biri zengin POS fonksiyonlarıdır. POS hesaplarındaki bakiyeyi anlık takip edilebilir, çalışma şartları inceleyebilir, gerektiğinde blokedeki tutarı erken çözebilir, 7 aylık ve 7 günlük ciro eğilimleri ile işyerinin performansını takip edilebilir, hesap özeti paylaşılabilir, anında arıza kaydı açılabilir ve malzeme talebinde bulunulabilirsin.

PAYLAŞ:
CEPTETEB