CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTETEB Kredi Kartı

Sen de fırsatlarla dolu CEPTETEB kredi kartı dünyasını keşfetmek istiyorsan hemen başvur!

Taksitli & Bonuslu Alışveriş Deneyimi

CEPTETEB kredi kartı, harcamalarını taksitlendirebilmeni sağlayan, bonuslar kazandıran, nakite ihtiyacın olduğunda nakit avans imkanı sunan bir CEPTETEB kart türüdür. CEPTETEB kredi kartı özellikleri sayesinde sen de avantajlı bir kredi kartı kullanımı gerçekleştirebilirsin. CEPTETEB kredi kartı ile harcama sözüne bonus kazanabilir, kredi kartı faiz oranları ile kıyaslandığında uygun faiz oranı ile nakite sıkıştığın zaman nakit avans kullanabilir, taksitli ve tek çekim seçeneği ile EFT ya da havale yapabilirsin. Kredi kartı kampanyaları ve avantajları denildiğinde akla ilk gelen kartlardan biri olan CEPTETEB kredi kartını kullanmaya başladığında dilersen toplamda 5 adete kadar ek kart oluşturabilir, aynı kişiye en fazla 2 ek kart çıkartabilirsin. Sen de CEPTETEB kredi kartı kampanyalarını keşfetmek ve CEPTETEB dünyasına dahil olmak için hemen başvurunu gerçekleştirebilirsin.

CEPTETEB Kredi Kartı Nasıl Kullanılır?

CEPTETEB kredi kartını; mağazalarda, restoranlarda, müzelerde kısacası paraya ihtiyacın olduğu her yerde bir para kartı gibi kullanabilirsin. CEPTETEB kredi kartın ile ayrıca online alışverişlerinde de taksit imkanı avantajıyla ödemelerini gerçekleştirebilirsin. Kredi kartı başvurusu yapmak için sayfamızda yer alan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak açılan sayfadaki bilgileri doldurup, başvurunu tamamlayabilirsin. CEPTETEB kredi kartı başvurusu yapmak için yerinden bile kalkmadan online olarak gerekli tüm işlemleri gerçekleştirebilirsin. Ayrıca dilersen sanal kart da oluşturabilirsin. Sanal kart nasıl oluşturulur diye merak ediyorsan… Sanal kart oluşturmak için CEPTETEB internet şubesindeki Kartlar menüsü altından CEPTETEB kredi kartı için sanal kart oluşturabilirsin. Ayrıca sanal kart ile ilgili tüm işlemleri Destek Merkezi üzerinden de yapabilirsin. CEPTETEB sanal kartın pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan ilki; adından da anlaşılacağı gibi sanal kartın fiziksel olarak bulunmayıp sanal bir ürün olmasıdır. Bu, kayıp/çalıntı riski taşımadığından büyük bir avantajdır. Sanal kart oluşturmak tamamen ücretsizdir. Üstelik CEPTETEB sanal kartın yıllık aidatı da bulunmaz. Kredi kartı limitin dahilinde istediğin miktarda limit tanımlayarak sanal kart limitini kendin dilediğin gibi belirlersin. Sanal kartın bir diğer önemli avantajı da yurt dışı sitelerdeki internet alışverişlerini tercihine göre TL, USD veya Euro olarak ödeyebiliyor olmandır.

Kredi Kartı’m ile neler yapabilirim?

  • Harcama sözüne bonus kazanabilirsin. Böylece kartına ücret yansıdıysa kart aidatın kadar bonus kazanabilirsin. (Nasıl yapacağım dersen detayları şurada)

  • Alışverişlerinde bonus kazanır, eğer alışveriş yaptığın yer bonus üyesi bir işyeriyse daha fazla bonus kazanırsın.

  • Uygun faiz oranları ile taksitli / tek çekim nakit avans kullanabilirsin.

  • Taksitli / tek çekim seçeneği ile EFT / Havale yapabilirsin.

  • Toplamda 5 adete kadar ek kart oluşturabilirsin, aynı kişiye en fazla 2 ek kart çıkarabilirsin.

Sanal Kart nedir, nasıl oluşturabilirim?

  • Sanal kart, adından da anlaşılabileceği üzere sanal bir ürün, fiziksel basılmaz. Kart plastiği olarak var olmadığı, sadece İnternet Şubesi / mobil şube veya çağrı merkezinde görüntülenebildiği için kayıp / çalıntı riski taşımaz.

  • Sanal kart oluşturduğun için herhangi bir ücret ödemezsin. Sanal kartın yıllık kart aidatı da yok.

  • Kredi kartı limitin dahilinde istediğin miktarda limit tanımlayarak sanal kart limitini kendin belirlersin.

  • Sanal Kartın sıfır limitli olarak açıldığı için kullanmadan önce mutlaka limit aktarımı yapman gerekir. Limit artımından sonra alışverişini güvenle yaparsın.

  • Yurt dışı sitelerdeki internet alışverişlerini tercihine göre TL, USD veya Euro olarak ödeyebilirsin.

Yukarıdaki özelliklere ek olarak Kredi kartının sana sağlamasını istediğin avantajları bizzat kendin de belirleyebilirsin. CEPTETEB Kredi Kartı’na tanımlayabileceğin birçok avantajlı CEPTETEB İnternet Şubesi’nden görüp hemen kendi paketini tanımlayabilirsin.

Kredi Kartı Ürün Bilgilendirme Formu için tıkla.

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) skorumu nasıl yükseltebilirim?

Findeks Kredi Notu hesaplanmasında göz önünde bulundurulan faktörleri;

a. Kredi ve kredi kartı ödeme alışkanlıkları (Etkileme oranı %35)
b. Mevcut hesap ve borç durumu (Etkileme oranı %35)
c. Yeni kredi açılışları (Etkileme oranı %11)
d. Kredi kullanım yoğunluğu (Etkileme oranı %10)
e. Diğer bilgiler (Etkileme oranı %9)
olarak özetleyebiliriz.

Kredi notunu en çok etkileyen unsurlarla ilgili yapabileceklerinden bazıları ise şunlardır:

a. Tüm kredi kartlarındaki borçları en aza indirip mümkünse sıfırlamak. Sadece asgari
ödeme tutarını ödüyor olman zamanla sorun yaşamana neden olabilir.

b.Kredi ödemelerini her zaman gününde yapmak. Borcunu düzenli ödeyen kişilere her zaman pozitif bakılır ve yeni kredi vermek konusunda daha az çekimser olunur.

c.Kredi kartlarındaki limitlerin sadece ihtiyacın kadar olmasına özen göstermek. Limitlerinin çok yüksek olması notunu olumlu etkilemeyecektir.

d.İhtiyacın olmadan kredi başvurusu yapmamak. Bir kenarda bulunsun dediğin ama aslında borç olan her para notunu olumsuz etkileyebilir.

e.Tek bir ihtiyacın için birkaç kredi başvurusu yapmaktan kaçınmak. Kısa zamanda çok başvuru yapılması olumlu bir sinyal değildir.

f.Direkt olarak olmasa bile endirekt olarak notunu etkileyebilecek bir duruma girmemek için istikrarlı bir finansal hayatın olmasına özen göstermek. Faturalarını zamanında ödemek veya otomatik ödeme talimatı vermek. Para giriş çıkışı ile ilgili tüm konuları yakından takip etmek. Ekstrelerini okumak ve tüm harcamalarını, özellikle yüksek miktarda olanları incelemek.

g.Ve tabi Risk Raporunu takip etmek. Risk Raporu, bankalardaki tüm ürünlerini ve bu ürünlerdeki gelişmeleri bir arada görmene yarayacağından dolayı finansal performansın sürekli kontrolün altında olur.

Dilersen daha detaylı bilgiye findeks.com’dan ulaşabilirsin.

CEPTETEB kredi kartı aidatı var mı?

CEPTETEB kredi kartı aidatı bulunmaktadır. Ancak CEPTETEB kredi kartın ile harcama sözüne bonus kazanabilirsin. Böylece kartına ücret yansıdıysa kart aidatın kadar bonus kazanabilirsin.

CEPTETEB kredi kartı başvuru sonucu nasıl takip edilir?

Başvuru sonucun cep telefonuna SMS ile gönderilir. Dilersen cepteteb.com.tr “ÜRÜNLER” menüsünde yer alan “Başvurum Nerede?” butonuna tıklayarak, başvuru sonucunu T.C. kimlik numaranı girerek sorgulayabilirsin.

CEPTETEB kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

CEPTETEBli veya TEB müşterisi isen; CEPTETEB kredi kartına cepteteb.com.tr, CEPTETEB internet şubesi veya mobil şubeden anında başvurabilirsin. Eğer henüz CEPTETEBli değilsen; cepteteb.com.tr veya CEPTETEB mobil uygulamasından formu doldurarak CEPTETEB kredi kartına kolayca başvurabilirsin.

CEPTETEB kredi kartı bonus özellikli midir?

CEPTETEB kredi kartı bonus özelliklidir. CEPTETEB kredi kartın ile yaptığın alışverişlerinde bonus kazanır, eğer alışveriş yaptığın yer bonus üyesi bir iş yeriyse daha fazla bonus kazanırsın.

CEPTETEB kredi kartı limit arttırma/azaltma nasıl yapılır?

İnternet şubesinde bulabileceğin Kontrol Paneli’ndeki “Limit Ayarları” bölümünden limit azaltma yapabilirsin. CEPTETEB Destek Merkezi’ni ararsan da hem limit yükseltme hem de limit azaltma işlemlerini yapabilirsin.

Aklına takılan her konuda sana yardımcı olabilmemiz için Destek Merkezi’ne ulaşabilirsin.
PAYLAŞ:

CEPTETEB