CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTETEB Kredi Kartı

Avantajlarla dolu CEPTETEB Kredi Kartı ile harcamalarını taksitlendir, alışverişlerinden bonus kazan ve nakit ihtiyacın olduğunda nakit avans imkanından faydalan. 

CEPTETEB Kredi Kartı’n varsa ödemelerini temassız yaparsın. CEPTETEB Hesabı’nla kredi kartını eşleştirirsin, banka kartı taşıma zahmetinden kurtulursun.

CEPTETEB Kredi Kartı’na özel avantajlardan nasıl dolu dolu faydalanırım?

 • Harcama sözü verirsin, 500 TL’ye varan Bonus kazanırsın. Detaylı bilgi için linke tıkla.

 • Dijital platform üyelik harcamalarının %50’sini Bonus olarak alırsın. Detaylı bilgi için linke tıkla.

 • Restoran harcamalarından %10 ekstra Bonus kazanırsın. Detaylı bilgi için linke tıkla.

 • CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan güncel Bonus kampanyalarına katılırsın, yılda 4.500 TL'ye varan Bonus* kazanırsın.

Üstelik 18-25 yaş aralığında ve üniversite öğrencisiysen; ÜniversiTEB’li olursun, CEPTETEB Kredi Kartı kampanyalarından sana özel indirimli koşullarla faydalanırsın ve kredi kartı aidatı da ödemezsin. Detaylı bilgi için linke tıkla.

Harcarken kazandıran CEPTETEB avantajlarından nasıl yararlanırım?

 • “Hemen Başvur” butonuna tıklayıp kredi kartına şimdi başvurabilir veya

 • CEPTETEB Mobil Uygulaması’nı indirip önce görüntülü görüşme yaparak CEPTETEB Hesabını açarsın. Ardından aynı uygulama üzerinden CEPTETEB Kredi Kartına başvurursun.

 • Kart başvurun onaylandığında en kısa sürede basılı kartını sana ulaştıracağız. Bu sürede dijital görüntüleme özelliğiyle CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan kart bilgilerini görüntüleyebilir ve kartını teslim alana kadar e-ticaret harcamalarında özgürce kullanabilirsin.

CEPTETEB Kredi Kartı ile başka neler yapabilirim?

 • Ödemelerini ister taksitli istersen de tek çekim yaparsın. Kartının temassız özelliği ile işlem limitlerin dahilinde hızlı ve kolay bir şekilde alışverişini tamamlarsın.

 • Alışverişlerinden Bonus kazanırsın. Eğer alışveriş yaptığın yer Bonus Üye İş Yeri ise daha da fazla Bonus kazanırsın.

 • Uygun faiz oranlarıyla taksitli veya tek çekim olarak nakit avans kullanabilirsin.

 • Taksitli veya tek çekim seçeneğiyle EFT, Havale veya FAST yapabilirsin.

 • Toplamda 5 adede kadar ek kart oluşturabilirsin. Aynı kişiye en fazla 2 ek kart çıkarabileceğini de hatırlatalım.

 • CEPTETEB Kredi Kartı’na bağlı Sanal Kart oluşturur, kart bilgilerine sadece CEPTETEB İnternet Şubesi ve CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan ulaşırsın. Böylece kayıp/çalıntı riski olmadan e-ticaret alışverişlerini yaparsın. Oluşturduğun Sanal Kart için aidat da ödemezsin.

 • Sanal Kart limitini, CEPTETEB Kredi Kartı limitin dâhilinde kendin belirlersin. Sanal Kart’ın sıfır limitle açıldığı için, kullanmadan önce mutlaka limit aktarımı yapman gerektiğini hatırlatalım.

 • Yurt dışı e-ticaret harcamalarını TL, USD veya EUR olarak ödeyebilirsin.

 • Evcil dostlarımıza özel veteriner ve petshop harcamalarınızın %10’u kadar indirim kazanabilirsiniz. Ek kart ve sanal kartlarınız da dahil tüm kartlarınızdan aylık en fazla kazanılabilecek indirim tutarı 30 TL’dir. Ortak pazar yeri olarak e-ticaret hizmeti veren sitelerden yapılan harcamalar dahil değildir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için harcama yapmadan önce bir defaya mahsus PATI yazıp 4616’ya SMS iletmeniz gerekmektedir. Kampanya 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.

Kredi Kartı Ürün Bilgilendirme Formu için tıkla.

*4.500 TL’ye varan Bonus tutarı; 2021 yılında TEB tarafından Kredi Kartı müşterilerine sunulan harcama sözüne bonus, akaryakıt, market, e-ticaret, restoran, turizm, elektronik ve giyim sektör kampanyaları ile özel gün (Bayram, Yeni Yıl, Sevgililer Günü vb.) kampanyaları dikkate alınarak hesaplanmıştır. CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndaki “Kampanyalar” alanında yayınlanan ve her ay güncellenen kampanyalara katılıp her bir kampanya için ilgili kampanya koşullarını yerine getirerek 4.500 TL’ye varan Bonus kazanılabilir.

CEPTETEB