CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL
240327 CEPTETEB Genel musteri Detay banner
240327 CEPTETEB Genel musteri Detay banner

CEPTETEB Kredi Kartı

Avantajlarla dolu CEPTETEB Kredi Kartı ile harcamalarını taksitlendir, alışverişlerinden bonus kazan ve nakit ihtiyacın olduğunda nakit avans imkânından faydalan. Sen de hemen görüntülü görüşme ile CEPTETEB’li olabilir, CEPTETEB Mobil’i yükleyerek kart başvurusunda bulunabilir ve işlemlerini rahatça gerçekleştirebilirsin.

CEPTETEB Kredi Kartı’n varsa ödemelerini temassız yaparsın. CEPTETEB Hesabı’nla kredi kartını eşleştirirsin, banka kartı taşıma zahmetinden kurtulursun.

CEPTETEB Kredi Kartı’na özel avantajlardan nasıl dolu dolu faydalanırım?

 • Harcama sözü verirsin, 500 TL’ye varan Bonus kazanırsın. Detaylı bilgi için linke tıkla.

 • Dijital platform üyelik harcamalarının %50’sini Bonus olarak alırsın. Detaylı bilgi için linke tıkla.

 • Veteriner ve petshop harcamalarında % 10 indirimden yararlanırsın. Detaylı bilgi için linke tıkla.

 • CEPTETEB Mobil'den güncel Bonus kampanyalarına katılırsın, yılda 50.000 TL'ye varan Bonus* kazanırsın.

 • Üstelik 18-25 yaş aralığında ve üniversite öğrencisiysen; ÜniversiTEB’li olursun, CEPTETEB Kredi Kartı kampanyalarından sana özel indirimli koşullarla faydalanırsın ve kredi kartı aidatı da ödemezsin. Detaylı bilgi için linke tıkla. 

 • Çekiciden çilingire, cam tamirinden tesisatçı desteğine kadar birçok asistans hizmetini 7/24 alabilirsiniz. Detaylı bilgi için linke tıkla. 

Harcarken kazandıran CEPTETEB avantajlarından nasıl yararlanırım?

 • “Hemen Başvur” butonuna tıklayıp kredi kartına şimdi başvurabilir veya

 • CEPTETEB Mobil'i indirip önce görüntülü görüşme yaparak CEPTETEB Hesabını açarsın. Ardından web üzerinden veya şubelerimizden CEPTETEB Kredi Kartı'na başvurabilirsin.

 • Kart başvurun onaylandığında en kısa sürede basılı kartını sana ulaştıracağız. Bu sürede dijital görüntüleme özelliğiyle CEPTETEB Mobil üzerinden kart bilgilerini görüntüleyebilir ve kartını teslim alana kadar e-ticaret harcamalarında özgürce kullanabilirsin.

 • 01 Mayıs 2022 itibarıyla CEPTETEB Dijital kredi kartınız ile dijital platform üyelik harcamalarınızda % 50 bonus, her ay toplam 150 TL bonus kazanabilirsiniz. Ek olarak, kartınız ile veteriner ve petshop harcamalarında indirimden yararlanabilirsiniz. Tüm bu fırsatlardan faydalanabilmek için, bir önceki ekstre tutarınızın en az 4.000 TL olması gerekmektedir. 1 Haziran 2024 itibarıyla bir önceki ekstre tutarınızın en az 6.000 TL olması gerekmektedir.

  *Kampanya koşulları 1 Mayıs 2024 tarihi itibarıyla geçerli olacaktır. 1 Mayıs 2024 tarihinden önce yapılan işlemlerde dijital platform üyelikleri harcamalarından aylık en fazla kazanılabilecek bonus tutarı 30 TL’dir.

CEPTETEB Kredi Kartı ile başka neler yapabilirim?

 • Ödemelerini ister taksitli istersen de tek çekim yaparsın. Kartının temassız özelliği ile işlem limitlerin dahilinde hızlı ve kolay bir şekilde alışverişini tamamlarsın.

 • Alışverişlerinden Bonus kazanırsın. Eğer alışveriş yaptığın yer Bonus Üye İş Yeri ise daha da fazla Bonus kazanırsın.

 • Uygun faiz oranlarıyla taksitli veya tek çekim olarak nakit avans kullanabilirsin.

 • Taksitli veya tek çekim seçeneğiyle EFT, Havale veya FAST yapabilirsin.

 • Toplamda 5 adede kadar ek kart oluşturabilirsin. Aynı kişiye en fazla 2 ek kart çıkarabileceğini de hatırlatalım.

 • CEPTETEB Kredi Kartı’na bağlı Sanal Kart oluşturur, kart bilgilerine sadece CEPTETEB İnternet Şubesi ve CEPTETEB Mobil üzerinden ulaşırsın. Böylece kayıp/çalıntı riski olmadan e-ticaret alışverişlerini yaparsın. Oluşturduğun Sanal Kart için aidat da ödemezsin.

 • Sanal Kart limitini, CEPTETEB Kredi Kartı limitin dâhilinde kendin belirlersin. Sanal Kart’ın sıfır limitle açıldığı için, kullanmadan önce mutlaka limit aktarımı yapman gerektiğini hatırlatalım.

 • Yurt dışı e-ticaret harcamalarını TL, USD veya EUR olarak ödeyebilirsin.

Kredi Kartı Ürün Bilgilendirme Formu için tıkla.

*Sözleşme değişikliği: 06 Nisan 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Bankamız kredi kartları alışveriş işlemleri için, TL cinsinden aylık akdi faiz oranı yüzde 4,25 ve aylık gecikme faiz oranı yüzde 4,55 ; yabancı para cinsinden aylık akdi faiz oranı yüzde 3,40 ve aylık gecikme faiz oranı yüzde 3,70 olarak geçerli olacaktır.

Sözleşme değişikliği: 16 Mayıs 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Bankamız kredi kartları nakit çekim veya kullanım işlemleri için, TL cinsinden aylık akdi faiz oranı yüzde 5,00 ve aylık gecikme faiz oranı yüzde 5,30 olarak geçerli olacaktır.

*50.000 TL’ye varan Bonus tutarı; 2024 yılında TEB tarafından Kredi Kartı müşterilerine sunulan harcama sözüne bonus, akaryakıt, market, e-ticaret, turizm, elektronik ve giyim sektör kampanyaları ile özel gün (Bayram, Yeni Yıl, Sevgililer Günü vb.) kampanyaları dikkate alınarak hesaplanmıştır. CEPTETEB Mobil'deki “Kampanyalar” alanında yayınlanan ve her ay güncellenen kampanyalara katılıp her bir kampanya için ilgili kampanya koşullarını yerine getirerek 50.000 TL’ye varan Bonus kazanılabilir.

close CEPTETEB