CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı

Hesabında para olmasa bile limitin dâhilinde nakit çekebilmene olanak sağlayan CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı, tam sana göre! Sen de hemen görüntülü görüşme ile CEPTETEB’li olabilir, CEPTETEB Mobil’i yükleyerek başvuruda bulunabilir ve işlemlerini rahatça gerçekleştirebilirsin.

Hesabında Para Olmadığında da CEPTETEB Yanında!

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı, hesabında para olmadığı zaman daha önce belirlediğin limite kadar para çekmene olanak sağlayan bir hesaptır. Ay sonu yaklaşıp paraya sıkıştığında ya da paraya ihtiyacın olan herhangi bir zamanda, CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabın’dan nakit para çekebilirsin.

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Kredili mevduat hesabı açmak için yapılması gereken ilk şey CEPTETEBli olmak. Eğer hala CEPTETEBli değilsen, sayfamızdaki butona tıklayıp formu doldurarak oturduğun yerden tek tıkla CEPTETEBli olabilirsin. CEPTETEBli olduktan sonra CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’nda Hesaplar > CEPTETEB VadesizHesap > KMH Başvuru adımlarını izleyerek başvurunu yapabilirsin. CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı’nı oluşturduktan sonra bu hesap ile otomatik ve düzenli ödeme talimatı verdiğin fatura, kredi geri ödemeleri ve diğer ödemelerini gecikmeye düşmeden yapabilirsin. Ayrıca kredili mevduat hesabı limitin dahilinde istediğin zaman, istediğin kadar, istediğin tutarda harcama yapabilir ve nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Kredili mevduat hesabı faiz oranları sadece kullandığın tutar ve süresi üzerinden hesaplanır. CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı’nı kullandıktan sonra vadesiz hesabına yatan tutarlar ile hesabının eksi bakiyesi otomatik olarak kapanır. Sadece kullanmış olduğun tutar ve süresi üzerinden faiz hesaplanır. CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı faiz oranları > ile ilgili detaylı bilgi almak ve aklına takılan diğer konularda soru sormak için CEPTETEB Destek Merkezi’ne ulaşabilirsin.

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı, hesabında para olmasa dahi limitin dahilinde nakit para çekebileceğin hesaptır.

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı ile otomatik ve düzenli ödeme talimatı verdiğin fatura, kredi geri ödemeleri ve diğer ödemelerini gecikmeye düşmeden yapabilirsin.

Kredili Mevduat Hesabı limitin dahilinde istediğin zaman, istediğin kadar, istediğin tutarda harcama yapabilir ve nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

Kredili Mevduat Hesabını kullandıktan sonra vadesiz hesabına yatan tutarlar ile hesabının eksi bakiyesi otomatik olarak kapanır. Sadece kullanmış olduğun kredi tutarı ve süresi üzerinden faiz hesaplanır.

CEPTETEB İnternet Şubesi'nde veya CEPTETEB Mobil Uygulaması'nda Hesaplar / CEPTETEB Hesap / KMH Başvuru adımlarını izleyerek başvurunu yapabilirsin.

Soru ve Cevaplar

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı nedir?

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı, mevduat hesabınla ilişkilendirilen ve hesabında para olmadığı zaman, daha önce belirlediğin limite kadar para çekmene olanak sağlayan bir hesaptır.

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı faiz oranı ne kadar?

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı faiz oranı sadece kullandığın kredi tutarı ve süresi üzerinden hesaplanır. CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı’nın güncel faiz oranını öğrenmek için tıkla.

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı nasıl kapatılır?

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı’nı artık kullanmak istemiyorsan, KMH hesabının limitini; İnternet Şubesi’ndeki Kontrol Paneli'nden veya CEPTETEB Destek Merkezi’nden sıfırlayabilirsin.

CEPTETEB Kredili Mevduat Hesabı’nın limitini nasıl arttırabilirim?

CEPTETEB Destek Merkezi’ni arayarak hem limit yükseltme hem de limit azaltma işlemlerini yapabilirsin.

Denetim Masası İkonuAklına takılan her konuda sana yardımcı olabilmemiz için Destek Merkezi’ne ulaşabilirsin.
PAYLAŞ:
close CEPTETEB