CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL
CEPTETEB İŞTE Uygulaması ile POS Kontrolün Tamamen Sende!

CEPTETEB MARİFETLİ HESAP

Günlük finansal işlemlerini gerçekleştirirken bir yandan da birikim yapmanı sağlayan CEPTETEB Marifetli Hesap’a sahip olmak için, sen de hemen CEPTETEB Mobil’i yükleyerek görüntülü görüşme ile CEPTETEB’li olabilir, CEPTETEB Marifetli Hesap’ını kolayca açabilirsin.

Üstelik 30 gün boyunca hoş geldin faizinden yararlanırken, çevresel sürdürülebilirlik hareketine de destek olabilirsin.

CEPTETEB Marifetli Hesap Açın, Birlikte Daha Temiz Bir Gelecek İnşa Edelim!
CEPTETEB Marifetli Hesap Nedir?

Birikimlerini gecelik vadeli mevduatta değerlendirebileceğin, her gün anapara ve faizin değerlendirilmesini sağlayan bir hesaptır. CEPTETEB Marifetli Hesap ile günlük finansal işlemlerini gerçekleştirirken bir yandan da birikim yapabilirsin. Üstelik hoş geldin faiz oranından 30 gün boyunca yararlanabilir, 1% for the Planet’e destek vererek doğayı korumada katkı sağlarsın.

1% for the Planet Nedir?

1% for the Planet, küresel bir çevre koruma organizasyonudur. Dünya çapındaki işletmelere ve bireylere, çevresel sorunlara karşı katkı sağlamaları için bir fırsat sunar. İşletmeler yıllık gelirlerinin %1'ini doğaya veya çevre projelerine bağışlayarak bu harekete katılırlar.

1% for the Planet'a katılan işletmeler, bağışladıkları kaynakları çeşitli çevresel projelerde kullanır. Bu projeler doğanın korunmasından çevresel sürdürülebilirlik çalışmalarına kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. İşletmelerin katkıları, su kaynaklarının korunması, ormanların yeniden ağaçlandırılması, plastik atık kullanımının azaltımı gibi önemli çevresel sorunların ele alınmasına yardımcı olur.

CEPTETEB olarak, çevre koruma ve sürdürülebilirlik konularına duyarlılığımızı bir adım daha ileri taşıyarak, CEPTETEB Marifetli Hesap yıllık gelirimizin %1’ini 1% for the Planet’e bağışlayarak doğayı korumaya katkı sağlıyoruz.Birikim Yapmak İsteyenlere CEPTETEB Marifetli

CEPTETEB Marifetli Hesap, CEPTETEB’in müşterilerine sunmuş olduğu, kişilerin birikimlerini gecelik vadeli mevduatta değerlendirebileceği, her gün anapara ve faizin değerlendirilmesini sağlayan bir hesaptır. Çeşitli finansal işlemlerini gerçekleştirirken bir yandan da birikim yapmak isteyen müşterilerin tercihi olan CEPTETEB Marifetli Hesap, internet ve mobil bankacılık kanallarından açılabilmektedir. Avantajlı hoş geldin paketiyle rahat rahat birikim yapılabilmesine olanak sağlayan CEPTETEB Marifetli’nin daha pek çok avantajı bulunmaktadır. Marifetli hesap faiz oranlarına gelince… CEPTETEB Marifetli Hesap açtırdığında, 30 gün boyunca hoş geldin faizinden yararlanabileceksin. Eğer sen de avantajlı hoş geldin faiz oranı ile tanışmak istiyorsan yapman gereken tek şey Marifetli Hesap açmak!


Para Birimi
Mobil Tablo Yönlendirici Simge Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin
Hesapta Olması Gereken
TL Tutar Aralığı
Tabela (Standart) Brüt Brüt Hoş Geldin Faizi CEPTETEB Marifetli Hesap' ta
Kalacak Faiz İşlemeyecek Bakiye
Vadesiz Mevduat Bakiyesi

CEPTETEB Marifetli Hesap Nasıl Açabilirim?

CEPTETEB Marifetli Hesap açabilmek için öncelikle CEPTETEB müşterisi olmalısın. Daha sonra CEPTETEB Mobil veya İnternet Şubesi’ne giriş yapıp, Marifetli hesabını açarak kullanmaya başlayabilirsin. Dilersen sayfamızda bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, açılan sayfadaki bilgileri doldurabilir ve başvurunu online olarak da gerçekleştirebilirsin.

Eğer müşterimizsen, CEPTETEB Marifetli Hesap açmak için CEPTETEB Mobil veya İnternet Şubesi’ne giriş yaparak Hesaplar menüsünden “Hesap Aç” a tıklayarak CEPTETEB Marifetli Hesap’ı seçip açabilirsin.

CEPTETEB Marifetli Hesap Ne Gibi Avantajlar Sunar?

CEPTETEB Marifetli Hesap’ını TL’nin yanı sıra USD, EUR ve GBP cinsinden de, her bir para biriminden bir adet olmak üzere açabilecek olman. CEPTETEB Marifetli Hesap’ın en önemli faydalarından biri; hesabına para yatırdığın an kazanmaya başlamanı sağlamasıdır. CEPTETEB Marifetli Hesap’ta herhangi bir minimum açılış tutarı bulunmaz, hesabını sıfır bakiyeli olarak da açabilirsin. Fakat faiz geliri elde edebilmek istiyorsan, hesap alt limitinin 5.000 TL, 20.000 USD/EUR/GBP, üst limitinin ise 2.000.000 TL/USD/EUR/GBP olmalıdır. CEPTETEB Marifetli Hesap faiz oranları, hesapta olması gereken TL tutar aralığına göre farklılık göstermektedir. Hesap bakiyesi 5.000 TL’yi geçmediği takdirde faiz işlememektedir. Hesapta olması gereken tutar aralığına göre faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir.

CEPTETEB Marifetli Hesap faiz hesaplama işlemi yapabilmek için Hesaplama & Oranlar sayfamızdaki CEPTETEB Marifetli Hesap Faiz Oranları menüsünü ziyaret edebilir ve buradaki faiz hesaplama motoru aracılığıyla tüm hesaplama işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

CEPTETEB Marifetli Hesap ile dilediğin zaman para ekleyip çıkarabileceğin, otomatik ödemelerini, düzenli para transferlerini kısacası tüm finansal işlemlerini gerçekleştirebileceğin ve tüm bunları yaparken de sürekli kazanacağın bir hesaptır. Üstelik hoş geldin faizinden faydalanabilir, hesap işletim ve TL para transfer ücreti de ödemezsin.

CEPTETEB Marifetli Hesap’ın avantajlı faiz oranlarını görmek ve hesaplama yapmak için  tıkla.

Soru ve Cevaplar

CEPTETEB Marifetli Hesap faiz oranları ne kadar?

CEPTETEB Marifetli hesap sıfır bakiyeli açılabilmektedir Faiz kazanabilmek için hesaptaki bakiyenin 5.000 TL tutarının üzerinde olması gerekmektedir. Hesapta olması gereken tutar aralığına göre faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Hafta içinde saat 17.00’den önce CEPTETEB Marifetli Hesaba yatırdığın para, aynı gün dikkate alınarak değerlenmeye başlar. Saat 17.00’den sonra yatırılan tutarlar ise bir sonraki iş gününden başlayarak değerlenir. Saat 17.00’den sonra çekilen tutarlara ise faiz işletilmez. Faiz tutarı her sabah faiz işlemi sırasında hesapta bulunan bakiye üzerinden hesaplanır. Cuma günü itibariyle, CEPTETEB Marifetli Hesabında bulunan bakiyen 3 gecelik faiz almak üzere bağlanır. Hafta sonu hesaptan paranı çekersen 3 gecelik faizin hesapta kalan bakiyen üzerinden işler. Para eklersen ise faiz cuma günü saat 17.00’e kadar hesabında olan bakiyen üzerinden işler.

CEPTETEB Marifetli Hesap ne demek?

CEPTETEB Marifetli Hesap; dilediğin zaman para ekleyip çıkarabileceğin, otomatik ödemelerini, düzenli para transferlerini kısacası tüm finansal işlemlerini gerçekleştirebileceğin ve tüm bunları yaparken de sürekli kazanabileceğin bir CEPTETEB hesabıdır.

CEPTETEB Marifetli Hesap nasıl açılır?

CEPTETEB Marifetli Hesap, internet ve mobil bankacılık kanallarından açılabilmektedir. CEPTETEB müşterisi isen; artık sen de bir CEPTETEB Marifetli Hesap açabilirsin demektir. Hesabını kullanmaya başlamak için yapman gereken tek şey CEPTETEB internet şubesine veya CEPTETEB Mobil'e giriş yapmaktır. TEB müşterisiysen, CEPTETEB Marifetli Hesap açılışı için var olan bilgilerinle İnternet Şube’ye veya CEPTETEB Mobil’e giriş yaparak Hesaplar menüsünden “Hesap Aç” a giderek CEPTETEB Marifetli Hesap’ı seçmen yeterli.

CEPTETEB Marifetli Hesap kapatma nasıl yapılır?

CEPTETEB Marifetli Hesap kapatma işlemini, CEPTETEB Mobil, CEPTETEB İnternet Şubesi ve CEPTETEB Telefon Bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebilirsin.

Marifetli Hesap hesaplama işlemleri nasıl yapılır?

“Hesaplama ve Oranlar” menüsünden CEPTETEB Marifetli Hesap Faiz Oranları seçeneğine tıklayarak, hesaplama işlemlerini yapabilirsin. Hesaplama sayfasına hemen ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

Denetim MasasıAklına takılan her konuda sana yardımcı olabilmemiz için Destek Merkezi’ne ulaşabilirsin.
PAYLAŞ:

close CEPTETEB