CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTETEB MARİFETLİ HESAP

Tüm finansal işlemlerini gerçekleştirirken bir yandan da sürekli kazanabileceğin bir hesap olan CEPTETEB Marifetli Hesap, rahat rahat birikim yapmak isteyenlerin tercihi oluyor.

HESAPLA

GÖRÜNTÜLÜ BAŞVURU

Birikim Yapmak İsteyenlere CEPTETEB Marifetli

CEPTETEB Marifetli Hesap, CEPTETEB’in müşterilerine sunmuş olduğu, kişilerin birikimlerini gecelik vadeli mevduatta değerlendirebileceği, her gün anapara ve faizin değerlendirilmesini sağlayan bir hesaptır. Çeşitli finansal işlemlerini gerçekleştirirken bir yandan da birikim yapmak isteyen müşterilerin tercihi olan CEPTETEB Marifetli Hesap, internet ve mobil bankacılık kanallarından açılabilmektedir. Avantajlı hoş geldin paketiyle rahat rahat birikim yapılabilmesine olanak sağlayan CEPTETEB Marifetli’nin daha pek çok avantajı bulunmaktadır. Marifetli hesap faiz oranlarına gelince… CEPTETEB Marifetli Hesap açtırdığında, 60 gün boyunca hoş geldin faizinden yararlanabileceksin. Eğer sen de avantajlı hoş geldin faiz oranı ile tanışmak istiyorsan yapman gereken tek şey Marifetli Hesap açmak!

Para Birimi
Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin
Hesapta Olması Gereken
TL Tutar Aralığı
Tabela (Standart) Brüt Brüt Hoş Geldin Faizi CEPTETEB Marifetli Hesap' ta
Kalacak Faiz İşlemeyecek Bakiye
Vadesiz Mevduat Bakiyesi

Nasıl Marifet Hesap Sahibi Olabilirim?

CEPTETEB’li olan herkes aynı zamanda CEPTETEB Marifetli de olabilir. CEPTETEB Marifetli Hesap açabilmek için öncelikle CEPTETEB müşterisi olmalısın. Daha sonra CEPTETEB internet şubesine ya da mobil uygulamasına giriş yapıp, Marifetli hesabını açarak kullanmaya başlayabilirsin. Eğer TEB müşterisiysen, CEPTETEB Marifetli Hesap açılışı için  var olan bilgilerinle İnternet Şube’ye veya CEPTETEB Mobil Şube’ye giriş yaparak  Hesaplar menüsünden “Hesap Aç” a giderek CEPTETEB Marifetli Hesap’ı seçmen yeterli. Marifetli Hesap açma işte bu kadar kolaydır! Eğer yeni müşteriysen ve CEPTETEB Marifetli Hesap nasıl açılır diye merak ediyorsan da; sayfamızda bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, açılan sayfadaki bilgileri doldurman ve başvurunu online olarak gerçekleştirmen mümkündür.

CEPTETEB Marifetli Hesap Ne Gibi Avantajlar Sunar?

CEPTETEB Marifetli Hesap, müşterilerine pek çok avantaj sunar. Bu avantajlardan biri de marifetli hesabınızı TL’nin yanı sıra USD, EUR ve GBP cinsinden de, her bir para biriminden bir adet olmak üzere açabilecek olman. Yani CEPTETEB Marifetli Hesap, her bir para biriminden birikim yapılabilmesine olanak sağlar. Marifetli hesabın en önemli faydalarından biri; hesabına para yatırdığın an kazanmaya başlamanı sağlamasıdır. Marifetli hesapta herhangi bir minimum açılış tutarı bulunmaz. Marifetli hesabını sıfır bakiyeli olarak da açabilirsin. Fakat faiz geliri elde edebilmek istiyorsan, alt limit 3.000 TL, 500 USD/EUR/GBP, üst limit 2.000.000 TL/USD/EUR/GBP’dir. CEPTETEB Marifetli Hesap faiz oranları, hesapta olması gereken TL tutar aralığına göre farklılık göstermektedir. Hesap bakiyesi 3.000 TL’yi geçmediği takdirde faiz işlememektedir. Hesapta olması gereken tutar aralığına göre faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. CEPTETEB Marifetli Hesap faiz hesaplama işlemi yapabilmek için Hesaplama & Oranlar sayfamızdaki CEPTETEB Marifetli Hesap Faiz Oranları menüsünü ziyaret edebilir ve buradaki faiz hesaplama motoru aracılığıyla tüm hesaplama işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

CEPTETEB Marifetli Hesap ile dilediğin zaman para ekleyip çıkarabileceğin, otomatik ödemelerini, düzenli para transferlerini kısacası tüm finansal işlemlerini gerçekleştirebileceğin ve tüm bunları yaparken de sürekli kazanacağın bir hesaptır. Üstelik hoşgeldin faizinden faydalanabilir, hesap işletim ve TL para transfer ücreti de ödemezsin.

CEPTETEB Marifetli Hesap’ın avantajlı faiz oranlarını görmek ve hesaplama yapmak için tıkla.

Soru ve Cevaplar

CEPTETEB Marifetli Hesap faiz oranları ne kadar?

CEPTETEB Marifetli hesap sıfır bakiyeli açılabilmektedir Faiz kazanabilmek için hesaptaki bakiyenin 3.000 TL tutarının üzerinde olması gerekmektedir. Hesapta olması gereken tutar aralığına göre faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Hafta içinde saat 17.00’den önce CEPTETEB Marifetli Hesaba yatırdığın para, aynı gün dikkate alınarak değerlenmeye başlar. Saat 17.00’den sonra yatırılan tutarlar ise bir sonraki iş gününden başlayarak değerlenir. Saat 17.00’den sonra çekilen tutarlara ise faiz işletilmez. Faiz tutarı her sabah faiz işlemi sırasında hesapta bulunan bakiye üzerinden hesaplanır. Cuma günü itibariyle, CEPTETEB Marifetli Hesabında bulunan bakiyen 3 gecelik faiz almak üzere bağlanır. Hafta sonu hesaptan paranı çekersen 3 gecelik faizin hesapta kalan bakiyen üzerinden işler. Para eklersen ise faiz cuma günü saat 17:00’e kadar hesabında olan bakiyen üzerinden işler.

CEPTETEB Marifetli Hesap ne demek?

CEPTETEB Marifetli Hesap; dilediğin zaman para ekleyip çıkarabileceğin, otomatik ödemelerini, düzenli para transferlerini kısacası tüm finansal işlemlerini gerçekleştirebileceğin ve tüm bunları yaparken de sürekli kazanabileceğin bir CEPTETEB hesabıdır.

CEPTETEB Marifetli Hesap nasıl açılır?

CEPTETEB Marifetli Hesap, internet ve mobil bankacılık kanallarından açılabilmektedir. CEPTETEB müşterisi isen; artık sen de bir CEPTETEB Marifetli Hesap açabilirsin demektir. Hesabını kullanmaya başlamak için yapman gereken tek şey CEPTETEB internet şubesine veya CEPTETEB mobil uygulamasına giriş yapmaktır. TEB müşterisiysen, CEPTETEB Marifetli Hesap açılışı için  var olan bilgilerinle İnternet Şube’ye veya CEPTETEB Mobil Şube’ye giriş yaparak  Hesaplar menüsünden “Hesap Aç” a giderek CEPTETEB Marifetli Hesap’ı seçmen yeterli.

CEPTETEB Marifetli Hesap kapatma nasıl yapılır?

CEPTETEB Marifetli Hesap kapatma işlemini, CEPTETEB internet sitesi, CEPTETEB telefon bankacılığı ve CEPTETEB Mobil Bankacılık aracılığıyla gerçekleştirebilirsin.

Marifetli Hesap hesaplama işlemleri nasıl yapılır?

“Hesaplama ve Oranlar” menüsünden CEPTETEB Marifetli Hesap Faiz Oranları seçeneğine tıklayarak, hesaplama işlemlerini yapabilirsin. Hesaplama sayfasına hemen ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

Aklına takılan her konuda sana yardımcı olabilmemiz için Destek Merkezi’ne ulaşabilirsin.
PAYLAŞ:

CEPTETEB