CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması 

Mobil uygulamamız ile görüntülü görüşme ile anında CEPTETEB’li olmak için onlarca evrakla uğraşmana ya da şubeye gitmene gerek yok. Kimliğini telefonuna okut, görüntülü görüşmeyle rahatça CEPTETEB’li ol.

CEPTETEB ayrıcalıklarını keşfetmek, dilediğin yerden kolayca CEPTETEB’li olmak için QR kodu telefonundan okutarak CEPTETEB Mobil Uygulaması'nı hemen indirebilirsin. Görüntülü başvuru ile hızlı ve kolayca CEPTETEB'li olabilirsin.

cepteteb
appstore playstore playstore

Mobil uygulamamızdan CEPTETEB Marifetli Hesap ve CEPTETEB Vadeli Hesap açabilir, CEPTETEB Kredi Kartı’na başvurabilirsin. Aynı zamanda onaylanan CEPTETEB Kredi’ni anında kullanarak hesabına geçirebilirsin.

CEPTETEB’liysen, CEPTETEB hesaplarından yapacağın "Başka Hesaba Para Yatırma","Başka Hesaba TL Para Transferi" ve "Başka Karta Para Gönderme" gibi işlemler için hiçbir ücret ödemezsin.

CEPTETEB Mobil Uygulama sayesinde hesapların, ödemelerin, kredi ve kredi kartın ile ilgili bilgileri, güncel döviz kuru ve altın fiyatlarını cep telefonuna* bildirim olarak alabilirsin. Kontrol Paneli/ Bildirim Ayarları bölümünden hangi konuda ücretsiz bildirim almak istiyorsan onu seçebilirsin.

Sana özel Finans Koçu uygulaması ile farklı harcama türlerini kontrol edebilir, nakit akışını kolaylıkla görebilirsin.

Birbirinden avantajlı CEPTETEB kampanyalarını sakın kaçırma! CEPTETEB Mobil Uygulaması ile tek tıkla kampanyalara katılmak senin elinde!

Kredi Kartı, Kredili Mevduat Hesabı ve SPK Ekstrelerini CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan gözlemleyebilir ve paylaşabilirsin.

TEB FX ile döviz işlemlerini kolaylıkla ve hızlıca yapabilirsin.

Yenilenen kimliğini Kimlik Yenileme/Ekleme sayfasından ön ve arka yüzü okutarak kolayca güncelleyebilirsin.

Alternate Text

Cep telefonunu cüzdan olarak da kullanabilirsin
ve CEPTETEB Mobil Cüzdan özelliğiyle;

  • Temassiz Ödeme

    Temassız ödeme ile cep telefonunu kredi kartın olarak kullanabilir; bütün ödemelerini CEPTETEB Mobil Uygulaması ile kolayca yapabilirsin.

  • TAV Hızlı Geçiş

    Hızlı geçiş ayrıcalığı ile mobil cüzdandan okuttuğun QR kod ile havalimanlarındaki hızlı geçiş noktalarından sıra beklemeden kolayca geçebilirsin.

  • QR Kod

    QR kod ile kartın yanında olmasa da anında para yatırabilir, temassız para çekebilir, karttan ödeme yapabilir ve para transferlerinde kullanabilirsin.

MOBİL UYGULAMADA YAPABİLECEĞİN İŞLEMLER İÇİN TIKLA

MOBİL UYGULAMADA YAPABİLECEĞİN İŞLEM LİMİT VE SAATLERİ İÇİN TIKLA

PAYLAŞ:
İşlemler

İşlemler

CEPTETEB