CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hesap Açma Başvurusu

Gizlilik ve Kişisel Veriler
CEPTETEB Hesap
Faiz Hesaplama Makinesi
Para Birimi
HESAPLA
Net Faiz 6.507,43
Vergi Fon Tutarı175,39
Vade Sonu Tutar 0,00
CEPTETEB Hesap Faiz Oranları
Para Birimi
Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin
Tutar AralığıGünlük Faiz Oranı
0 - 99 TL %0,00
100 - 500.000 TL %11
500.001 - 2.000.000 TL %9,75
Kişisel Bilgiler 1/5
Kolaylıklar ve yeniliklerle dolu CEPTETEB dünyasına adım atmak için doğru yerdesin. Lütfen kimlik numaranı ve başvurunu doğrulamak için SMS göndereceğimiz telefon numaranı eksiksiz gir.
Bu alana “CEPTETEB’e Davet Kampanyası” ile CEPTETEB’li arkadaşından aldığın veya “Sana Özel Davet Koduyla İlk Kez CEPTETEB’li Ol” kampanyaları için iş ortaklarımızdan aldığın Davet Kodunu girebilirsin. Doldurulması zorunlu değildir.
Güvenlik Resmi

SMS Doğrulama
Telefon numaranı doğrulayabilmemiz için lütfen gelen mesajdaki kodu gir.
Kalan süre
Tek kullanımlık Güvenlik Şifresi sadece 3 dakika için geçerli ve güvenliğin için tek kullanımlıktır. Tek kullanımlık güvenlik şifresini 3 dakika içerisinde ulaşmaması halinde 0 850 222 0 929 CEPTETEB Destek Merkezi'ni arayarak yardım alabilirsin.
Kimlik Bilgileri Doğrulama 2/5
CEPTETEB ile pek çok kampanyadan faydalanabilir, ayrıcalıklı olmanın keyfini çıkarırsın. Bu adımda başvurunu alabilmemiz için temel kimlik bilgilerine ihtiyacımız var.
Çalışma Bilgileri3/5
Yeni nesil dijital banka CEPTETEB ile bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden kolayca yapabilirsin. Hesabını açabilmek için şimdi mesleki bilgilerine ihtiyacımız olacak. Çalışma durumuna göre istenecek olan bilgileri eksiksiz doldurmayı ihmal etme.
*Açık adresini cadde, sokak, bina ve kapı numarasını belirterek eksiksiz olarak gir.

Vergi mükellefi olduğunuz ülke için vergi kimlik numaranızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Eğer vergi kimlik numaranızı ibraz edemiyorsanız en yakın şubemiz ile görüşebilirsiniz.

Ekle
Sil
Ziyaret ve İletişim Bilgileri4/5
Hesabını açabilmek için son olarak adres bilgilerine ihtiyacımız olacak. Başvurunu tamamladığında hesap onayını almak üzere önce seni arayacağız ve daha sonra imzanı almak için belirttiğin adrese kısa bir ziyarette bulunacağız.
*Açık adresini cadde, sokak, bina ve kapı numarasını belirterek eksiksiz olarak gir.
Özet5/5
Hesabın için gerekli bilgileri aldık, CEPTETEB'li olmana yalnızca bir adım kaldı. Lütfen başvurunu tamamlamadan önce bu bilgileri kontrol et ve onayla.
Teşekkürler Başvurunu aldık. Seni en kısa sürede arayacağız ve uygun zamanında ziyaret edip CEPTETEB'li olmanı sağlayacağız. Böylece arkadaşın ödülüne bir adım daha yaklaşmış olacak! Sen de 100 TL Migros Sanal Market Hediye Çeki kazanmak için detayları öğrenmek istersen tıkla.
Teşekkürler Başvurunu aldık.

Sözleşme

CEPTETEB