CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL
CEPTETEB Nedir?

CEPTETEB, Dijital Bankacılığın En Yeni Hali!

CEPTETEB ayrıcalıklarını keşfet, dilediğin yerden kolayca CEPTETEB’li ol.

CEPTETEB'de Seni Bekleyen Ayrıcalıklar?

 • DijitalKart

  CEPTETEB hesaplarından yapacağın EFT, Havale ve FAST işlemlerine hiçbir ücret ödemezsin.

 • 3BankaATM

  3 Banka Tek ATM iş birliği kapsamında QNB Finansbank ve DenizBank ATM’lerinden işlem limitlerin dahilinde, aylık 3 işleme kadar para çekme, yatırma ve kredi kartı borcu ödeme işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilirsin.

 • HizliGecis

  Türkiye’de en sık kullanılan havalimanlarında sıra beklemez, Hızlı Geçiş kapılarını ücretsiz kullanırsın.

 • OnlinePlatform

  Online dizi, müzik ve oyun platformlarından %50 Bonus kazanırsın.

 • DijitalKart

  Cüzdanında birden fazla kart taşımana gerek kalmadan, birçok avantajı CEPTETEB Dijital Kart’ında toplarsın.

 • _QRKod

  Cep telefonunu cüzdan gibi kullanarak Temassız Ödeme yapar, QR Kod ile para çekersin. Böylece dijital bankacılık kolaylığını her adımda hissedersin.

 • DestekMerkezi

  Otomatik cevaplarla uğraşmaz, seni anlayan müşteri danışmanlarımızla canlı görüşme yapar, 7/24 CEPTETEB Destek Merkezimize ulaşırsın.

 • Bonus1000TL

  CEPTETEB Mobil güncel Bonus kampanyalarına katılır, yılda 4.500 TL’ye varan Bonus kazanma fırsatı yakalarsın.

18-75 yaş aralığında isen; CEPTETEB online banka hesabı açma adımlarını tamamlayarak tüm bu avantajlar ve daha fazlasından hemen faydalanabilirsin. CEPTETEB’in ayrıcalıklarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için Kampanyalar sayfasına göz atmayı unutma.

BU AYRICALIKLARDAN YARARLANMAK İÇİN CEPTETEB'Lİ OLMANIN KOLAY İKİ YOLU VAR:

Akıllı telefonun ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartın ile 18-75 yaş aralığında isen:

 • İkon

  CEPTETEB Mobil'i indir.

 • İkon

  “Müşteri Ol” butonuna tıklayıp formu doldur.

 • İkon

  Görüntülü Görüşme ile süreci tamamla ve hesabını anında açalım.

Cep telefonun Yakın Alan İletişimi Teknolojisi’ni (NFC) ve görüntülü görüşmeyi desteklemiyorsa veya görüntülü görüşme yapmayı tercih etmiyorsan:

 • İkon

  CEPTETEB Mobil veya cepteteb.com.tr’deki “Müşteri Ol” formunu doldur.

 • İkon

  “Ziyaretime Gelin” seçeneği ile ilerle, en kısa sürede seni dilediğin yerde ziyaret edebilmek için arayıp randevu alalım ve hesabını açalım.

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartın yoksa da “Ziyaretime Gelin” seçeneği ile ilerleyip süreci tamamlayabilirsin. En kısa sürede seni arayıp müsait zamanında ziyaret edebilmek için randevu alacağız.

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartın (çipli) varsa ekranda gösterileceği gibi önce kimliğinin fotoğrafını çekeceksin, sonra telefonunun arka ortasında bulunan NFC okuyucusuna kimliğini yaklaştırarak kimlik doğrulamanı* tamamlayıp görüntülü görüşme ile CEPTETEB’li olacaksın.

*Kimlik doğrulama adımında telefonunun yeni çipli Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartını okuyamaması durumunda “başka bankadan para transferi ile kimlik doğrulama” için seni yönlendireceğiz. Bu işlem için 5 gün içerisinde başka bir bankadaki sana ait hesabından TR930003200000000088887010 IBAN numaralı CEPTETEB hesabına para (Örn. 1 TL) alıcı adına CEPTETEB yazıp göndermen gerekiyor. Doğrulama başarılı bir şekilde tamamlandığında CEPTETEB hesabına gönderdiğin para otomatik olarak yeni açılan CEPTETEB Hesabına aktarılacak, doğrulama başarısız olursa da gönderim yaptığın hesabına geri iade yapacağız.


PAYLAŞ:
close CEPTETEB