CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

CEPTETEB SÜPER

CEPTETEB Süper ile artık alışveriş yapmak çok kolay ve avantajlı! CEPTETEB Süper'in ayrıcalıklı dünyasını keşfetmek için hemen tıkla!

CEPTETEB Süper ile Zahmetsiz Alışveriş

CEPTETEB’liler şimdi araç kiralama, elektronik ürün, otel rezervasyonu, otobüs bileti ve uçak bileti harcamalarını CEPTETEB Süper ile yapıyor. Özel indirimlerin keyfini çıkarırken form doldurma zahmetiyle de uğraşmıyor.

Eğer hâlâ CEPTETEB’li değilsen, hemen CEPTETEB Mobil'i indir. Dilediğin zaman ve dilediğin yerden görüntülü görüşmeyle birkaç dakikada kolayca hesap aç. Hem finansal ihtiyaçlarına hızlı ve kolay çözüm bul hem de hayatını kolaylaştıran CEPTETEB Süper ile tanış. “Nasıl kolayca CEPTETEB'li olurum?” dersen, detaylı bilgi için linke tıkla.

CEPTETEB Süper Nedir?

CEPTETEB Süper, CEPTETEB Mobil'de, müşterilerimize özel sunduğumuz pazar yeri platformumuzdur. Bu platforma dijital bankacılık bilgilerin ile girip araç kiralama, elektronik ürün, otel rezervasyonu, otobüs bileti ve uçak bileti harcamalarını sana özel indirimlerle yapabilirsin.

Üstelik elektronik ürün, otel rezervasyonu, otobüs bileti ve uçak bileti alışverişlerinde; satın alma ve teslimat için gereken adres, telefon, e-posta gibi bilgilerini de doldurmakla uğraşmazsın. Sadece o alışverişinde kullanılmak üzere bilgi paylaşım onayı verirsin. Böylece Bankamızda kayıtlı bilgilerini güvenli bir şekilde iş ortağımızla paylaşırız. Bu bilgileri değiştirmek istersen form üzerinde dilediğin gibi güncelleyebilirsin.

CEPTETEB Süper’e, CEPTETEB Mobil'deki “Cüzdan” sekmesinden girebilirsin.

CEPTETEB Süper’de Ödemelerimi Nasıl Yaparım?

TEB veya CEPTETEB Banka Kartı ve Kredi Kartlarınla özgürce alışverişini yapabilir, güncel kampanyalarımızdan faydalanmaya devam edebilirsin.

Ayrıca CEPTETEB Süper’den yapacağın elektronik ürün, otel rezervasyonu, otobüs bileti ve uçak bileti ödemelerinde kart bilgilerini tek tek girmekle de uğraşmaz, sadece o alışverişinde kullanılmak üzere “kart bilgi paylaşımı” onayı verirsin. Ödeme onay adımında, maskeli olarak paylaşacağımız kartlarından dilediğini seçer, hızlı ve güvenli bir şekilde ödemeni tamamlarsın.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB