CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTETEB Vadeli Hesap

Tüm vadelerde çok kazandıran bir mevduat hesabı olan CEPTETEB Vadeli Hesap, avantajlı faiz oranları ile beklediğine değiyor. Birikim yapmak ve birikim yaparken de paranı bir yandan değerlendirmek istiyorsan sen de vadeli hesap oluşturabilirsin.

Birikim Yapmanın En İyi Yolu

Vadeli mevduat hesap, birikim yapmanın en iyi yollarından biridir. CEPTETEB Vadeli Hesap ile paranın belli bir vade boyunca bankada kalması sözüne karşılık değerlenmesini sağlayabilirsin. Senin paranla yatırım yapılır ve bunun karşılığında da sana belli bir oranda faiz sağlar. Vadeli hesap faiz mantığı bu şekildedir. Peki CEPTETEB Vadeli Hesap nedir? CEPTETEB Vadeli Hesap; anında nakit paraya dönüştürülemeyen, bankadan çekebilmek istediğinde belli bir sürenin dolması gereken ve bu süre dolunca faiz getirisiyle birlikte çekebileceğin bir hesap türüdür. Uzun vadede birikim yapmak istiyor ve bunu yaparken de bir yandan param değerlensin, faiz getirsin diyorsan o zaman sen de hemen CEPTETEB Vadeli Hesabını oluşturabilirsin.

Para Birimi
Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin
Tutar Aralığı 32 gün 46 gün 56 gün 92 gün 181 gün

*Minimum hesap açma tutarı 1.000 TL/ 500 USD/ 500 EUR’dur.

CEPTETEB Vadeli Hesap Nasıl Açılır?

CEPTETEB Vadeli Hesap açmak için ihtiyacın olan tek şey internet bağlantısı. Eğer CEPTETEB ya da TEB müşterisi isen; vadeli hesabını internet şubesinden ya da mobil uygulamadan hemen açabilirsin. Bunun için internet şubesinde “Hesaplar” menüsünden mobil uygulamada ise “Yatırımlarım” menüsünden “Yeni Hesap Açma” adımına tıklaman ve "CEPTETEB Vadeli Hesap Aç" seçeneğini seçmen yeterli. Ayrıca dilersen Destek Merkezi’nden yardım alarak da hesabının oluşturulmasını sağlayabilirsin. Eğer CEPTETEB'li değilsen ancak vadeli hesap açtırmak istiyorsan, bunun için sayfamızda yer alan “Hemen Başvur” butonuna tıklayıp, gerekli bilgileri doldurman yeterli. CEPTETEB'li olduktan sonra yukarıdaki adımları izleyerek vadeli hesabını açabilirsin.

Vadeli Hesap Faiz Oranları

CEPTETEB Vadeli Hesap faiz oranları yıllık ve brüttür. CEPTETEB Vadeli Hesap açtığında sana sunulan avantajlı faiz oranları, hesabı açtığın dönem için geçerlidir. CEPTETEB İnternet Şubesi'nden açtığın CEPTETEB Vadeli Hesabın, tüm vadeler için özel avantajlı faiz oranlarıyla yenilenir. Yenilenen faiz oranları, hesabını açtığında geçerli olan faiz oranlarına göre farklılık gösterebilir. CEPTETEB Vadeli Hesap faiz oranları, Şubat ayının 29 gün olduğu yıllarda vadeli mevduat 366 gün üzerinden hesaplanır. Vade sonunun hafta sonuna veya resmi tatil gününe gelmesi halinde, duruma bağlı olarak vade sonu tarihi bir önceki veya bir sonraki iş gününe çekilebilir. Mevduat büyüklüğüne göre faiz oranı belirlenmesi sadece 10 Kasım 2015 tarihinden sonra açacağın CEPTETEB vadeli hesaplarının toplamını baz alacak ve sadece bu hesapları etkileyecektir. Her bir para kodundaki hesapların kendi içinde değerlendirilecektir. Sen de CEPTETEB vadeli mevduat hesabının avantajlarından faydalanmak ve paranı durduğu yerde çoğaltmak istiyorsan hemen CEPTETEB Vadeli Hesap müşterisi olabilirsin.

Soru ve Cevaplar

CEPTETEB Vadeli Hesap açmak için minimum hesap açma tutarı ne kadar?

Minimum hesap açma tutarı 1.000 TL/ 500 USD/ 500 EUR’dur.

CEPTETEB Vadeli Hesabımı vade ortasında kapatabilir miyim?

CEPTETEB Vadeli Hesabını istediğin zaman kapatabilirsin. Ancak vadesi dolmadan kapatılan hesaplarda vade sonu faiz kazanımı gerçekleşmemektedir.

CEPTETEB Vadeli Hesap’tan faiz alabilmem için üst sınır nedir?

CEPTETEB Vadeli Hesap için üst limitimiz yok, dilediğin tutarı CEPTETEB Vadeli Hesap’ta değerlendirebilirsin.

CEPTETEB Vadeli Hesap, hesap işletim ücreti var mı?

CEPTETEB Vadeli Hesap’ta hesap işletim ücreti yoktur.

Aklına takılan her konuda sana yardımcı olabilmemiz için Destek Merkezi’ne ulaşabilirsin.
PAYLAŞ:
CEPTETEB