CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

Dijital Ekstre ile Ekstre Bilgilerine Ulaşmak Çok Kolay!

Kredi kartı ekstrelerini ve kredili mevduat hesabı (KMH) ekstrelerini görüntülemek istediğinde, CEPTETEB Mobil Uygulaması ve İnternet Şubesi seninle! İster CEPTETEB Mobil Uygulaması, istersen de İnternet Şubesi üzerinden Dijital Ekstre ile kredi kartı ve KMH ekstre bilgilerine çok hızlı ve çok kolay bir şekilde ulaşabilirsin.

Dijital Ekstre Nedir?

”Dijital Ekstre ne demek?" merak ediyorsan, hemen açıklayalım: E-posta ile ekstre gönderimi, Bilgi Sistemleri ve Elektronik Bankacılık Hizmetleri Yönetmeliği gereği 1 Temmuz 2020 tarihi itibarıyla isteğine tabi olacak. Yani artık kredi kartı ekstre bilgileri ve özetini e-posta olarak alıp/almamayı tercih edebilirsin. E-posta almamayı tercih ettiğin dünyada Dijital Ekstre ile kredi kartı ekstre bilgilerine istediğin an, istediğin yerde dijital olarak CEPTETEB Mobil Uygulaması veya İnternet Şubesi üzerinden ulaşabilirsin.

Sen de Dijital Ekstre ile her an her yerde ekstre bilgilerine erişebilme kolaylığı yakalamak istersen CEPTETEB Mobil Uygulaması veya CEPTETEB İnternet Şubesi’ni kullanmaya başlaman ve e-posta ekstre gönderimlerini iptal etmen yeterli! Dijital Ekstre, kolay ulaşılabilir olmasının yanı sıra ekstre bilgilerini, güvenli bir şekilde ilgili kanallardan görüntülemeni de sağlar. (CEPTETEB Mobil Uygulaması veya CEPTETEB İnternet Şubesi kullanmayanlar ya da iletişim tercihini değiştirmek istemeyenlere ekstreleri e-posta kanalı ile gönderilmeye devam edilecektir.)

Dijital Ekstre’nin Avantajları Neler?

  • Dijital Ekstre hem zaman hem de doğa dostudur. Nasıl mı? Dijital Ekstre sayesinde hem kredi kartı ekstrelerine hiç zaman kaybetmeden saniyeler içinde ulaşabilir, hem de kağıt kullanımının tamamen ortadan kalktığı bu uygulama ile kağıt tasarrufuna katkıda bulunabilirsin.

  • Dijital Ekstre, kredi kartı ve KMH ekstrelerine her an, her yerde ulaşabilmeni sağlar. Böylece e-postalardan ekstrelerini takip etmeye çalışmakla uğraşmaz; dilediğin zamanda ve mekanda, kısa süre içinde kolayca ekstrelerini görüntüleme fırsatı yakalarsın.

  • Dijital ekstrenizi cihazınıza indirebilir ve e-mail ile gönderebilirsiniz.

CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan Kredi Kartı Dijital Ekstremi Nasıl Görüntüleyebilirim?

CEPTETEB Mobil Uygulaması, Dijital Ekstrene kolay bir şekilde ulaşmanı mümkün kılıyor. CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan Dijital Ekstreni görüntüleyebilmek için takip etmen gereken adımlar:

  • Ana sayfada “Kartlar” menüsü altında görüntülenen kredi kartının üzerine tıkla. İstersen “Tümünü Gör” seçeneğine tıklayarak diğer kartlarına da ulaşabilirsin.

  • Açılan ekranda sağ alt köşede yer alan yeşil “Menü” ikonuna tıklayarak “Hesap Ekstresi” adımından görüntülemek istediğin ekstreni seç.

  • Ekstreni seçtikten sonra sağ alt köşede yer alan “PDF” butonuna tıklayarak, ekstreni PDF formatında görüntüleyebilir ve dilersen cihazına da kaydedebilirsin.

CEPTETEB İnternet Şubesi’nden Kredi Kartı Dijital Ekstremi Nasıl Görüntüleyebilirim?

CEPTETEB İnternet Şubesi, Dijital Ekstrene kolay bir şekilde ulaşmanı mümkün kılıyor. CEPTETEB İnternet Şubesi’nden Dijital Ekstreni görüntüleyebilmek için takip etmen gereken adımlar:

  • Ana sayfada “Kartlar” menüsü altında görüntülenen kredi kartlarından, ekstresini görüntülemek istediğin kredi kartının üzerine tıkla.

  • Açılan ekranda yer alan “Hesap Ekstresi” sekmesinden, görüntülemek istediğin ekstreni seç.

  • Ekstreni seçtikten sonra “PDF Göster” butonuna tıklayarak, ekstreni PDF formatında görüntüleyebilir ve dilersen cihazına da kaydedebilirsin.

CEPTETEB İnternet Şubesi ve Mobil Uygulaması’na giriş için gerekli olan parolan yoksa ya da parolanı unuttuysan, buraya tıklayarak yeni parolanı hemen oluşturabilirsin.

Ayarlardan toplu olarak “Dijital Ekstre Talimatı” verebilirsiniz ya da kartınızı seçtikten sonra kart ayarlarından, ekstre tercihinizi Dijital olarak değiştirebilirsiniz.

CEPTETEB