CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

Döviz Kurları

CEPTETEB USD Marifetli Hesap'la Her Zaman Kazan!

Dövizin yastık altında uyumasın istiyorsan CEPTETEB Marifetli Hesap’la dövizini her gün günlük faizle değerlendirebilirsin. Dövizin kaç olursa olsun kazanmanı sağlayacak olan Döviz Hesap için güncel döviz kurlarını öğrenebilirsin. Döviz kuru dolar ya da döviz kuru Euro da güncel rakamların neler olduğunu öğrenmek istiyorsan, döviz kurları tablosunu inceleyebilirsin.

GÖRÜNTÜLÜ BAŞVURU

Alış – Satış CEPTETEB Döviz Kurları

CEPTETEB döviz kurları tablosundan güncel döviz kuru rakamlarını takip edebilirsin. CEPTETEB güncel döviz alış satış kurlarını takip ederek, en kârlı kur avantajlarından faydalanabilirsin. Dövizine günlük faiz sunan CEPTETEB USD/EUR/GBP Marifetli Hesap sayesinde her gün kazanabilirsin. Döviz işlemlerini anlık olarak yapabilmek, döviz kurlarını takip edebilmek için CEPTETEB İnternet Şubesi'ne ya da CEPTETEB Mobil Uygulaması'na girerek TEB FX'i keşfedebilirsin. CEPTETEB döviz kuru ne kadar diye öğrenmek istiyorsan ise hemen döviz kurları tablosuna göz atabilirsin. Bu tabloda; dolar, Euro, GBP biriminden dövizlerin CEPTETEB alış ve CEPTETEB satış rakamları listelenmektedir. Gün içinde sık sık güncellenen bu tablo sayesinde CEPTETEB döviz kurlarından her an haberdar olabilirsin. Müşterileri için en avantajlı döviz kuru alış satış rakamlarını sunan CEPTETEB, parasını döviz olarak biriktirmek ya da kullanmak isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır. Eğer sen de paranı dövize çevirmek, dövizine günlük faiz sağlamak ve avantajlı döviz kurları ile istediğin an döviz alıp satabilmek istiyorsan buraya tıklayarak; CEPTETEB Marifetli Hesap döviz avantajlarından haberdar olabilirsin.

Döviz Kurları

Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin
Döviz Adı CEPTETEB Alış CEPTETEB Satış
En Son Güncelleme :

Döviz Kuru Hesaplamaları için CEPTETEB Döviz Çevirici

Sahip olduğun parayı dövize çevirmek istiyorsan döviz çevirici ile en net sonuçları elde edebilirsin. Döviz çevirmek için; döviz almak ya da döviz satmak işlemlerinden birini seçerek; hangi para biriminden hangi parama birimine çevireceğini belirtmek ve çevireceğin tutarı girmek yeterlidir. TL, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, SEK, DKK, NOK, SAR, KWD para birimlerinden birini seçerek elindeki parayı yine bu birimlerden herhangi birine çevirebilirsin. Alım ya da satım esnasında ne kadar para elde edeceğini ise; döviz çevirici sayesinde net bir şekilde öğrenebilirsin. CEPTETEB döviz kurları tablosu ve çeviricisi sayesinde dövizinin durumunu her an takip edebilir; dövizin için en kârlı kararı alabilirsin.

Döviz işlemini anlık olarak yapabilmen için tek yapman gereken CEPTETEB İnternet Şubesi'ne veya CEPTETEB Mobil Uygulaması'na girerek TEB FX'i keşfetmek.


Döviz Çevirici

ÇEVİR
PAYLAŞ:
close CEPTETEB