CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL
Gunluk Finansal İşlemleri Nasıl Hızlandırırım?

Günlük Finansal İşlemlerin Daha Hızlı!

CEPTETEB İŞTE tasarım odaklı düşünme yöntemi ile sizin için tasarlandı. Her adımında müşterilerimizin görüşlerini alarak, sizlere en iyi müşteri deneyimini sunmak adına ilerledik. Kolaylık, basitlik ve hızlı kullanım temel tasarım prensiplerimizin en önemlileri oldu. İşlem yapmada, işlemini takip etmede ve bu işlem üzerinden alacağın aksiyonda sana yardımcı olmak için bir çok özellik uygulamamızda.

Hayatını kolaylaştıracak özelliklerden bazıları:

Arama Özelliği

  • Bu özellik ile işlem, hızlı işlem ve hesap hareketlerini alıcı, gönderen, IBAN, tutar ve açıklama gibi birçok bilgi ile arayabilir ve çıkan sonuçlar üzerinden dekont alabilir veya işlemi tekrarlayabilirsin.

Son ve Sık Yapılan İşlemler

  • Transfer ve ödemeler sayfasında son yaptığın ve sıkça yaptığın işlemlere hemen ulaşabilir, bu işlemleri hızlı işlem olarak kaydedebilir, dekont alabilir veya tekrarlayabilirsin.

Rehber

  • Rehber ile işlemlerini alıcılarını ve işlemlerini gruplayabilir, bir gruba ait geçmiş işlem ve detaylara ulaşabilir ve bunları hemen tekrarlayabilirsin.

Kolay Navigasyon

  • Uygulamada işlemlere ulaşmanı kolaylaştırmak için menü yapımızı kısa ve anlaşılır tuttuk, daha az dokunuş ile işlemlerine ulaşabilirsin.

Excel/PDF ile Paylaşma

  • Hesap hareketlerini, kart işlemlerini, çek listesini, kredi ödeme ekstresini ister Excel ister PDF formatında bir tık ile paylaşabilirsin.

Önceki Ödeme Bilgisi

  • Fatura ve kurum ödemelerinde daha önce yaptığın ödemelerdeki abone numarası gibi işleme ait bilgileri listeleyerek daha hızlı işlem yapmana yardımcı oluyoruz.

Filtreler ve Arama

  • Listenin olduğu her sayfaya arama ve detaylı filtreler ekledik. Bu filtreler sayesinde aradığın işlemlere çok daha hızlı ulaşabilirsin. Örneğin hesap hareketlerini ister gelen/giden olarak, ister sadece EFT işlemlerini, ister sadece çek ödemelerini ve istediğin tarih aralığında listeleyebilirsin.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB