CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

Harika Cuma fırsatları CEPTETEB’den!

CEPTETEB’den “Harika Cuma”ya özel fırsatlar!
İhtiyacın olduğu anda bugüne özel %1,45 faiz oranlı CEPTETEB İhtiyaç Kredisi anında hesabında! Başvurunu yap, kredin onaylandığında kullanmaya başla!

Nasıl Katılırım?

Tek yapman gereken 27-29 Kasım 2020 tarihleri arasında CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne başvuru yapmış olman ve kredinin onaylanmış olması.

Kampanya Detayları

  • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi'ne en az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL olacak şekilde 3 aydan 36 aya varan vadelerle kefilsiz ve teminatsız başvurabilirsin.

  • Sadece CEPTETEB Şubesi müşterisi isen tahsis ücreti ödemezsin. Hem CEPTETEB Şubesi hem de farklı bir TEB Şubesi müşterisi isen tahsis ücreti alınmaktadır.

  • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi kullanırken dilersen ödemeye 3 ay sonra başlamayı tercih edebilirsin.

  • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvuruları 18-65 yaş aralığında yapılabilir.

  • CEPTETEB'den alacağın ihtiyaç kredisini aylık eşit taksitler halinde; CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şube, CEPTETEB Destek Merkezi ve TEB ATM'lerinden ödeyebilirsin.

  • Kredi ile birlikte düzenlenecek Hayat Sigortası’na ilişkin prim tutarı; kredi tutarı, faiz oranı, müşterinin yaşı ve kredi vadesine göre değişiklik gösterir.

  • Kredi kullanım anında, bankanın belirlediği faiz oranlarından yararlanırsın. Banka, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge isteme, faiz oranını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutar.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi için örnek ödeme tablosu ve daha fazla bilgiye ulaşmak için tıkla.
PAYLAŞ:
CEPTETEB