CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

Hisse Senedi Yatırım İşlemleri

Hisse Senedi İşlemlerini CEPTETEB’den kolayca yapabilirsin.

Hisse Senedi işlemi yapabilmek için öncelikle bir yatırım hesabına sahip olmalısın.

Yatırım Hesabı açmak için CEPTETEB Mobil Uygulaması ya da CEPTETEB İnternet Şubesi’nde Yatırım İşlemleri/Hisse Senedi menüsünden veya 0850 222 0 866 nolu TEB Yatırım Çağrı Merkezi’ni arayarak yatırım hesabı açılış talebinde bulunabilirsin.

Talebin alındıktan sonra TEB Yatırım’da hesap açılış işlemleri başlar. Mümkün olan en kısa sürede hisse senedi hesabın açılır ve pay piyasasında işlem yapmaya başlayabilirsin.

Hisse Senedi işlemlerini CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan, CEPTETEB İnternet Şubesi’nden, TEB YATIRIM PRIME mobil uygulamasından ve 0850 222 0 866 TEB Yatırım Çağrı Merkezinden gerçekleştirebilirsin.

  • Yatırım Hesabı açılışı için herhangi bir ücret alınmaz.

Soru ve Cevaplar

CEPTETEB hisse senedi komisyon oranı ne kadar?

TEB YATIRIM hesap açılış komisyonu binde 2’dir.

CEPTETEB hisse senedi işlemi nasıl yapılır?

Hisse Senedi işlemi yapabilmek için öncelikle bir yatırım hesabına sahip olmalısın. Yatırım Hesabı açmak için CEPTETEB Mobil Uygulaması ya da CEPTETEB İnternet Şubesi'nde Yatırım İşlemleri/Hisse Senedi menüsünden veya 0850 222 0 866 nolu TEB Yatırım Çağrı Merkezi'ni arayarak yatırım hesabı açılış talebinde bulunabilirsin.

CEPTETEB hisse senedi yatırım hesabı açmak ücretli midir?

CEPTETEB hisse senedi yatırım hesabı açılışı için herhangi bir ücret alınmaz.

CEPTETEB hisse senedi alım koşulları nelerdir?

Hisse Senedi işlemi yapabilmek için öncelikle bir yatırım hesabına sahip olman gerekir. 18-65 yaş aralığındaki herkes yatırım hesabına sahip olabilir. (Bunun için öncelikle yaşınız teyit edilir.)

CEPTETEB yatırım hesabı neden açmalıyım?

CEPTETEB yatırım hesabı açarak Hisse Senedi işlemleri yapabilirsin. Hisse senedi hesabının açılmasıyla birlikte pay piyasasında işlem yapmaya da başlayabilirsin.

Denetim Masası İkonuAklına takılan her konuda sana yardımcı olabilmemiz için Destek Merkezi’ne ulaşabilirsin.
PAYLAŞ:
close CEPTETEB