CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

Yeni CEPTETEB’lilere 300 TL’ye Varan Nakit İade!

Dilediğin yerden, dilediğin zaman görüntülü görüşme ile CEPTETEB’li olursun; 6 ay boyunca CEPTETEB Banka Kartın ile yapacağın online alışverişlerinden %5’ini iade alırsın.CEPTETEB Banka Kartı’nla yapacağın online alışverişlerinden her ay 50 TL, 6 ay boyunca toplamda 300 TL’ye varan nakit iade kazanmak için hemen CEPTETEB’li ol.

Üstelik CEPTETEB Banka Kartın ile yapacağın harcamalarından nakit iade kazanırken, CEPTETEB Mobil Uygulaması ve İnternet Şubesin’den alacağın sana özel davet koduyla 1 arkadaşını CEPTETEB’li yap, 1 yıl Hediye BluTV üyeliği kazan. Detaylı bilgi için tıkla.

Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılmak için 1 Temmuz – 31. Aralık 2022 tarihleri arasında

- CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan görüntülü görüşme yaparak veya,

- https://www.cepteteb.com.tr’de bulunan Müşteri Ol başvuru formu aracılığıyla

ilk kez CEPTETEB’li olman ve hesap açılışının ardından CEPTETEB Banka Kartı sahibi olman yeterli.

 

Nasıl Kazanırım?

CEPTETEB Vadesiz Hesabına bağlı CEPTETEB Banka Kartın ile aylık toplam 1.000 TL ve üzeri harcama yapman gerekiyor. Aylık harcama koşulunu sağlaman durumunda, toplam harcama tutarın içerisindeki toplam online alışveriş tutarının %5’i kadar nakit iade almaya hak kazanırsın. Aylık 50 TL, 6 ay boyunca toplamda 300 TL’ye varan nakit iade kazanabilirsin.

Kampanya Koşulları

  • 1 Temmuz – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında CEPTETEB dijital edinim kanalı ile (görüntülü görüşme veya ziyaret yoluyla) ilk kez CEPTETEB’li olursan “Yeni CEPTETEB’lilere 300 TL’ye Varan Nakit İade” kampanyasından faydalanabilirsin.

  • İade alabilmek için CEPTETEB Banka Kartı ile 1.000 TL ve üzeri harcama yapman gerekmektedir. Aylık harcama koşulunu sağlaman durumunda harcama tutarının içerisindeki toplam online alışveriş(e-ticaret) tutarının %5’ini* hesabına nakit iade olarak alabilirsin.

  • Harcama ve nakit iade tutarları, aylık olarak hesaplanacaktır. Bu kapsamda hesaplamanın yapılacağı ilk ay CEPTETEB Banka Kartın ile 1.000 TL harcama koşulunu sağlaman ile başlayacaktır. 1.000 TL harcama koşulunu sağladığın ay iade alabilir, sağlamadığın durumda ise iade hakkını kaybetmezsin. İlk kez CEPTETEB’li olduktan 1 yıl sonrasına kadar aylık harcama koşulunu sağladığın aylarda iade almaya devam edebilirsin.

  • Örneğin, Ağustos ayında ilk kez CEPTETEB’li oldun ve CEPTETEB Banka Kartın ile toplamda 500 TL harcama yaptın, kampanyadan faydalanamaz ve iade alamazsın. Eylül ayında 1.500 TL harcama yaparsan, toplam harcamanın içerisindeki online harcamaların da 500 TL ise, %5’ine denk gelen toplamda 25 TL bir sonraki ayın ilk haftası hesabına nakit iade olarak alabilirsin.

  • En fazla aylık 50 TL, toplamda 6 kez olmak üzere en fazla 300 TL iade alabilirsin.

  • CEPTETEB’li olduktan sonra TEB Şubelerinde de hesap açarsan, kampanyadan faydalanmak için CEPTETEB Banka Kartının CEPTETEB Vadesiz Hesabına tanımlı olması gerektiğini hatırlatırız. Nasıl yapacağım dersen, CEPTETEB Mobil Uygulamasında bulunan “Kontrol Paneli” üzerinden “Kart Ayarları”na girip CEPTETEB Banka Kartınının ana hesabını CEPTETEB Vadesiz Hesap olarak seçmelisin.

  • Nakit iadeler, harcama yapılan dönemi takip eden ayın ilk haftası banka kartının bağlı olduğu hesaba yapılacaktır. Örneğin; CEPTETEB Banka Kartı ile Temmuz ayında 2.500 TL harcama yapan bir müşterimizin 1.000 TL online alışveriş harcaması varsa, banka kartının bağlı olduğu hesabına Ağustos ayının (takip eden ayın) ilk haftasında 50 TL nakit iade yansıtılacaktır.

  • Fiziki ve sanal POS üzerinden yapılan işlemler 1.000 TL’lik harcama koşuluna dahildir, sadece Sanal POS üzerinden yapılan harcamaların %5’i iade edilecektir.

  • Vergi, SGK, Kuyum ve Bireysel Emeklilik ödemeleri hariçtir.

  • TEB, bu kampanyayı dilediği zaman durdurma/değiştirme hakkına sahiptir.

PAYLAŞ:
CEPTETEB