CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi hesaplama aracı ile kredi tutarını belirleyip vadeni seçerek ödeme tablosuna ulaşabilirsin. Kredi hesaplama detayları altından kullanmayı düşündüğün kredi ödeme planı, masraf ve maliyet oranlarını bulabilirsin.

İhtiyaç Kredisi Hesaplama Aracı

Kredi Tutarı 1.000 - 150.000 TL arasında kredi sorgulayabilirsiniz.
Vade

*Aylık Akdi Faiz Oranı, Findeks Kredi Notu’na göre değişiklik gösterir. Örnek hesaplama, 1.879 ve üzerindeki Findeks Kredi Notu için geçerli olan faiz oranına göre yapılmaktadır.

**CEPTETEB İhtiyaç Kredisi bir tüketici kredisi olup, 1.000 TL’den 150.000 TL’ye kadar kullanılabilmektedir.Maksimum kullanım vadesi 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde 36 ay, 50.001 TL ile 100.000 TL aralığındaki kredilerde 24 ay, 100.000 TL üzerindeki kredilerde ise 12 aydır.Hayat sigortasına ilişkin prim tutarı; kredi taksit tutarı, faiz oranı, müşterinin yaşına ve kredi vadesine göre değişiklik göstermekte olup 1 yıllık istem dışı işsizlik, geçici iş göremezlik veya gündelik hastane ek teminatlarını içeren hayat sigortası bedelidir. Maliyet oranları hesaplanırken sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Kredi kullanım anında, bankanın belirlediği güncel faiz oranları geçerlidir. Banka, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge isteme, faiz oranını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutar.

PAYLAŞ:
CEPTETEB