CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

Dijital Platformlarda %50 Bonus Fırsatı!

CEPTETEB Kredi Kartları’na aylık 150 TL’ye kadar Bonus fırsatı!

Kampanya Detayları:

  • Kampanyamız 01.02.2022 ile 31.07.2024 tarihleri arasında App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Gain, Microsoft Store, fizy, Spotify, Youtube Premium, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Bein Connect, XBOX ve S Sport Plus Amazon Prime, MUBI, Exxen ve TV Plus üzerinden CEPTETEB Kredi Kartı ve CEPTETEB Dijital Kredi Kartı ile yapacağın harcamalarda geçerlidir.

  • Kampanya Amazon Prime, MUBI, Exxen ve TV Plus platformlarında 1 Kasım 2022 tarihi itibari ile geçerlidir. Belirtilen tarihten önce yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

  • Operatörler üzerinden faturalandırılan fizy üyeliklerinde yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya App Store ve Google Play veya www.fizy.com üzerinden fizy uygulamasına CEPTETEB Dijital Kredi Kartı tanımlanarak yapılan işlemlerde geçerlidir.

  • Kampanya kapsamında bir müşteri aylık olarak en fazla 150 TL, kampanya süresince en fazla 1800 TL tutarında Bonus kazanabilir.

  • Kampanyamızdan yararlanmak için ilgili CEPTETEB Kredi Kartı’na ait kesilmiş son ekstrenin 1 Haziran 2024 itibarıyla en az 6.000 TL olması gerekmektedir. 10 Temmuz 2024 itibarıyla bu tutar 15.000 TL olarak güncellenecektir.

  • Kampanyamıza sanal kartlar dahildir. CEPTETEB ek kartları kampanyadan yararlanabilir. Ek kartların yaptığı harcamalar asıl karta sayılacaktır, ek kartlar kampanyaya ayrıca dahil değildir. Kendi adına hem ek kart hem ana kart sahibi isen yine toplamda en fazla aylık 150 TL, kampanya süresince en fazla 1800 TL tutarında Bonus kazanabilirsin..

  • 01.01.2021-30.04.2021 tarihleri arasında geçerli olan “Dijital Platformlarda %50 İndirim” kampanyasından faydalanan müşteriler için kazanılan toplam indirim tutarı, “Dijital Platformlarda %50 Bonus” kampanyasının yıllık toplam Bonus tutarından düşülecektir.

  • Kampanya şartları dahilinde taksitli olarak gerçekleştirilen işlemlerde toplam alışveriş tutarı üzerinden tek sefer bonus kazanılabilir. Her taksit için ayrıca bonus kazanılmayacaktır. Harcamanın yapıldığı ay toplam tutar üzerinden kampanya kapsamında kazanılan bonus yansıtılacaktır.

  • Kazanılan bonus gün sonunda yüklenecektir.

  • TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB