CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

CEPTETEB İŞTE’lilere Paymes %50 indirimli.

Saniyeler içerisinde ödeme almanıza imkan sağlayan  Paymes, CEPTETEB İŞTE’lilere %50 indirimli.

HEMEN YÜKLE

Saniyeler içerisinde ödeme almanıza imkan sağlayan  Paymes, CEPTETEB İŞTE’lilere %50 indirimli. Yurtiçi satışlarınızda yıl boyunca %2.99 yerine %1.49 komisyon ile ödeme alma  fırsatlarından yararlanırken ilk 5 satışınıza özel 20 desiye kadar kargonuz da hediye!

Paymes hakkında:  Ödüllü finansal teknoloji girişimi Paymes, birey ve kurumların herhangi bir elektronik ticaret ve/veya finansal okuryazarlık bilgisi olmadan, uygulama bağımlılığını ortadan kaldırarak, yüksek bütçe gereksinimlerine ihtiyaç duymadan kolaylıkla ödeme alabilmelerine, elektronik ticaret yapabilmelerine imkan sağlayan global ödeme platformudur. Sosyal Ticaret ve Elektronik Ticaret üzerinden satış yapan bireylerin ödeme alma işlemlerini kolaylaştıran ve güvenli hale getiren Paymes, evinde el emeği ürünler üretenlerden çok bayili fabrikalara kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

CEPTETEB İŞTE’lilere özel; yurtiçi işlemlerde komisyon oranı %2,99 yerine %1,49 olarak %50 indirimli uygulanacaktır. Ek olarak ilk 5 satış için, 20 desiye kadar olan gönderilerden kargo ücreti alınmayacaktır.

Kampanya Detayları:

  • Kampanyaya CEPTETEB İŞTE uygulaması üzerinden alacağınız kod ile katılabilirsiniz. Kod tek kullanımlıktır. Her yeni işlem için yeniden kod alınmalıdır.

  • Katılım için https://signup.paymes.com/ adresinden başvuru yaparken CEPTETEB İŞTE’den aldığınız kodu girmeniz gerekmektedir.

  • Kampanya 01.06.2022 – 31.12.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kazanılan indirim 31.12.2022’de sona erecektir. Firmanın bu tarih sonrasındaki fiyat tarifesi geçerli olacaktır.

  • TEB, kampanya kapsamında sunulan indirim ve komisyon oranlarında belirleyici değildir. Komisyon ve ücret tahsilatları firma tarafından yapılmaktadır.

  • Paymes kampanya bitiminden sonra indirim oranlarını değiştirme ya da sonlandırma hakkına sahiptir.

  • TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebinizi ilgili şirketin müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  • TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Paymes kampanyası diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

  • Firma hakkında daha detaylı bilgi için https://paym.es/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ:
CEPTETEB