CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL
CEPTETEB İŞTE Uygulaması ile POS Kontrolün Tamamen Sende!

CEPTETEB Cüzdan ile Rahat Bankacılık

Banka kartın yanında olmasa da CEPTETEB Cüzdan ile işlemlerini rahatça gerçekleştirebilirsin.

Karekod ile Hangi İşlemleri Yapabilirim?

  • Hesabından para çekme, para yatırma, ödeme, iade veya iptal,

  • IBAN’a ihtiyaç duymadan Karekod tanımlanmış hesaba Karekod okutarak para gönderme,

  • Sana para gönderecek kişiler için CEPTETEB Hesabına Karekod tanımlama ve paylaşma işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsin.

Temassız işlemler için CEPTETEB Mobil’den Cüzdan’a ulaşabilir, işlemlerini CEPTETEB rahatlığıyla tamamlayabilirsin.

Karekod ile para çekme ve para yatırma işlemlerimi nasıl yaparım?

Karekod ile para çekmek için: işlem yapmak istediğin hesabını ve nakit çekmek istediğin tutarı seçip ATM ekranındaki Karekodu okutarak hızlı ve kolay bir şekilde nakit para çekebilirsin.

Karekod ile para yatırmak için: işlem yapmak istediğin hesabını seçip ATM ekranındaki Karekodu okutarak hesabına para yatırabilirsin.

Üstelik dilersen TEB ATM’lerinden dilersen de diğer banka ATM’lerinden* Karekod işlemlerini temassız ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Karekod ile nasıl ödeme yapabilirim?

Kartın yanında değilse veya temassız ödeme yapmak istiyorsan CEPTETEB Cüzdan Ödeme seçeneği ile tüm bankaların POS’undan temassız ödeme, iade veya iptal işlemlerini ilgili POS’un Karekodunu telefonuna okutarak gerçekleştirebilirsin.

Karekod ile nasıl para gönderebilirim?

CEPTETEB Cüzdan üzerinden Karekod ile para göndermek için transfer yapacağın banka hesabına tanımlı bir Karekod olması gerekiyor.

Karekod tanımlı bir hesaba para transferi yapmak için CEPTETEB  Cüzdan içerisinden para gönder menüsüne girdikten sonra kodu cep telefonu kameran ile okutabilir veya cep telefonunun galerisine kaydedeceğin kod fotoğrafını seçebilirsin. Karekoda tanımlı hesap bilgilerini teyit edip gönderim yapacağın hesabını ve tutarını seçerek işlemini tamamlayabilirsin.

Hesabıma nasıl Karekod tanımlayabilirim?

Hesabına para göndermek isteyen kişilerle IBAN veya Kolay Adres paylaşmak yerine, dilediğin hesabın için Karekod tanımlayarak paylaşabilirsin.

İlk kez Karekod tanımlayacaksan Karekod Paylaş adımından ilerlediğinde seni Karekod Ayarları’na yönlendireceğiz. Bu alandan tanımlama yapmak istediğin hesabını ve Cüzdan’da göster seçeneğini seçebilirsin.

Dilediğin zaman Karekod Ayarları içerisinden Karekod tanımladığın hesabını güncelleyebilirsin.

İşlemlerini Karekod ile hızlı ve kolayca halledebilmek için hemen CEPTETEB Mobil’i indirebilirsin.

*Karekod ile diğer banka ATM’lerinden yapılan işlemlerde diğer banka ATM kullanım komisyon oranları kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB