CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL
CEPTETEB İŞTE Uygulaması ile POS Kontrolün Tamamen Sende!

CEPTETEB QR Cüzdan ile rahat bankacılık

Banka kartın yanında olmasa da CEPTETEB Mobil QR ile işlemlerini rahatça gerçekleştirebilirsin.

QR Kod ile Hangi İşlemleri Yapabilirim?

CEPTETEB QR Cüzdan ile;

  • Hesabından para çekme, para yatırma, ödeme, iade veya iptal,

  • IBAN’a ihtiyaç duymadan QR kod tanımlanmış hesaba QR kod okutarak para gönderme,

  • Sana para gönderecek kişiler için CEPTETEB Hesabına QR kod tanımlama ve paylaşma işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsin.

Temassız işlemler için CEPTETEB Mobil’den QR Cüzdan’a ulaşabilir, işlemlerini CEPTETEB rahatlığıyla tamamlayabilirsin.

QR Kod ile para çekme ve para yatırma işlemlerimi nasıl yaparım?

QR kod ile para çekmek için: işlem yapmak istediğin hesabını ve nakit çekmek istediğin tutarı seçip ATM ekranındaki QR kodu okutarak hızlı ve kolay bir şekilde nakit para çekebilirsin.

QR kod ile para yatırmak için: işlem yapmak istediğin hesabını seçip ATM ekranındaki QR kodu okutarak hesabına para yatırabilirsin.

Üstelik dilersen TEB ATM’lerinden dilersen de diğer banka ATM’lerinden* QR işlemlerini temassız ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

QR Kod ile nasıl ödeme yapabilirim?

Kartın yanında değilse veya temassız ödeme yapmak istiyorsan CEPTETEB QR Cüzdan Ödeme seçeneği ile tüm bankaların POS’undan temassız ödeme, iade veya iptal işlemlerini ilgili POS’un QR kodunu telefonuna okutarak gerçekleştirebilirsin.

QR Kod ile nasıl para gönderebilirim?

CEPTETEB Cüzdan üzerinden QR kod ile para göndermek için transfer yapacağın banka hesabına tanımlı bir QR kod olması gerekiyor.

QR kod tanımlı bir hesaba para transferi yapmak için CEPTETEB QR Cüzdan içerisinden para gönder menüsüne girdikten sonra kodu cep telefonu kameran ile okutabilir veya cep telefonunun galerisine kaydedeceğin kod fotoğrafını seçebilirsin. QR koda tanımlı hesap bilgilerini teyit edip gönderim yapacağın hesabını ve tutarını seçerek işlemini tamamlayabilirsin.

Hesabıma nasıl QR Kod tanımlayabilirim?

Hesabına para göndermek isteyen kişilerle IBAN veya Kolay Adres paylaşmak yerine, dilediğin hesabın için QR kod tanımlayarak paylaşabilirsin.

İlk kez QR kod tanımlayacaksan QR Paylaş adımından ilerlediğinde seni QR Ayarları’na yönlendireceğiz. Bu alandan tanımlama yapmak istediğin hesabını ve QR Cüzdan’da göster seçeneğini seçebilirsin.

Dilediğin zaman QR Ayarları içerisinden QR kod tanımladığın hesabını güncelleyebilirsin.

İşlemlerini QR Kod ile hızlı ve kolayca halledebilmek için hemen CEPTETEB Mobil’i indirebilirsin.

*QR kod ile diğer banka ATM’lerinden yapılan işlemlerde diğer banka ATM kullanım komisyon oranları kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB