CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sigortalılar sağlık sorunlarında SGK anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında fark ücreti ödemeden hizmet alma ayrıcalığı yaşarlar. Sen de hemen görüntülü görüşme ile CEPTETEB’li olabilir, CEPTETEB Mobil’i yükleyerek başvuruda bulunabilir ve işlemlerini rahatça gerçekleştirebilirsin.

Zurich Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası nedir?

Zurich Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS), Zurich Sigorta TSS Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları'nda SGK katılım ücreti dışında, fark ücreti ya da katılım payını ödemeden poliçe limitleriniz ve şartlarınız kapsamında tedavi olmanızı sağlayan bir sağlık sigortasıdır.

Zurich Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında ihtiyacınıza göre sadece Yatarak Tedavi Teminatını ya da Ayakta ve Yatarak Tedavi teminatlarını bir arada seçebilirsiniz. Ayakta ve Yatarak Tedavi Teminatlarını birlikte seçmeniz durumunda, Zurich Sigorta TSS Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları'nda yılda 10 kez ayakta tedaviden ve sınırsız yatarak tedavi imkanından, sadece Yatarak tedavi seçmeniz durumunda ise Limitsiz Yatarak tedavi imkanından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca sigorta süreniz boyunca; check-up (yılda 1 defa), ambulans, görüntülü online doktor (sınırsız), görüntülü psikolog (yılda 6 kez seans başı 30 dk) ve görüntülü diyetisyen (yılda 6 kez seans başı 30 dk) hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Kimler Faydalanabilir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından;

  • Türkiye Cumhuriyeti'nde ikamet eden ve SGK- Genel Sağlık Sigortası (GSS) kapsamında olan Türkiye Cumhuriyet vatandaşlarından,

  • Risk kabul sürecinde değerlendirme gerektiren hastalıklardan birini veya tıbbi tedavi sürecini daha önceden geçirmemiş,

  • 15 gün - 59 Yaş aralığındaki TEB müşterileri yararlanabilir. (Poliçe yenilenmeye devam ettiği takdirde 75 yaşına kadar sigorta yaptırılabilir.)

TEB A.Ş., Zurich Sigorta A.Ş.’nin yetkili acentesi olup Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Zurich Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

close CEPTETEB