CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

TEB Fon Danışmanım

CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yaparak, Yatırımlar > Fon Danışmanım menüsünden size uygun modele giriş yapabilirsiniz.

TEB Fon Danışmanım nedir?

TEB Fon Danışmanım, TEB Portföy tarafından, kurucusu ve yöneticisi olduğu farklı varlık sınıflarındaki yatırım fonları kullanılarak, farklı risk kategorilerine göre oluşturulan ve TEB Portföy`ün piyasa görüşleri çerçevesinde düzenli olarak izlenerek, gerek görülmesi halinde müşteri tercihine bağlı olarak manuel ya da otomatik olarak değiştirilebilen bir "varlık yönetimi-yatırım fonu dağılımı" ürünüdür.

Yatırım tercihlerinize en uygun fon dağılımını sunarak birikimlerinizi yönetmenize yardımcı olur.

Modellerdeki fonlar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yatırım Profilimi nasıl belirlerim?

Yatırımlar menüsü altında bulunan SPK Uygunluk Testi yapılarak, risk kategorisi belirlenir.

Anketinizi yeniden doldurmak için Yatırımlar > SPK İşlemleri > SPK Uygunluk Anketi sayfasından güncelleyebilirsiniz.

TEB Fon Danışmanım’da SPK Uygunluk Anketi risk kategorisi ; 1 - 2 için Dengeli Model , 3 - 4 için Dengeli ve Dinamik Modeller, 5 - 6 için Dengeli, Dinamik ve Atak olmak üzere 3 farklı model listelenmektedir.

Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin
Risk Kategorisi/Model Portföy Kategori 1 Çok Düşük Risk Kategori 2 Düşük Risk Kategori 3 Orta Risk Kategori 4 Yüksek Risk Kategori 5 Çok Yüksek 1 Kategori 6 Çok Yüksek 2
Dengeli Portföy Katılabilir Katılabilir Katılabilir Katılabilir Katılabilir Katılabilir
Dinamik Portföy Katılamaz Katılamaz Katılabilir Katılabilir Katılabilir Katılabilir
Atak Portföy Katılamaz Katılamaz Katılamaz Katılamaz Katılabilir Katılabilir

TEB Fon Danışmanım’a giriş için minimum tutar var mı?

Model Portföye katılmak için minimum giriş tutarı 3.000,00 TL`dir.

Müşterilerimizin her gün saat 11:30`a kadar verecekleri talimatlar aynı gün hesaplanacak fon fiyatları üzerinden yerine getirilecek olup, her gün saat 11:30`dan sonra verecekleri talimatlar ise bir sonraki gün hesaplanacak fon fiyatları üzerinden gerçekleştirilecektir. Müşterilerimizin nakitleri Para Piyasası Fonu ile nemalandırılacak olup, söz konusu fonun pay fiyatı nedeniyle müşteri hesaplarında bir miktar nakit kalması mümkündür.

Model Portföy Dağılımı Yenileme Tercihi nedir?

Piyasa şartlarına göre model dağılımları dönemsel olarak değişmektedir. Size bildirilecek bu değişikliklerin modelinize kendiniz değişimi uygulamak isterseniz Manuel seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman model dağılım tercihinizi değiştirebilirsiniz.

PAYLAŞ:
CEPTETEB