CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

BİR CEPTETEB RAHATLIĞI: Fon Danışmanım

CEPTETEB’liler birikimlerini Fon Danışmanım ile yönetiyor, yatırımları güncel piyasalara göre zahmet etmeden değerleniyor. 

Fon Danışmanım nedir?

Fon Danışmanım TEB Portföy’ün, kendi kurucusu ve yöneticisi olduğu farklı varlık sınıflarındaki yatırım fonlarını kullanarak, farklı risk kategorilerine göre oluşturduğu ücretsiz bir dijital fon danışmanlık hizmetidir.

Fon dağılımlarında, TEB Portföy ihtiyaç gördüğü durumlarda, müşterilerimiz ise tercihlerine bağlı olarak manuel ya da otomatik olarak değişiklik yapabilir.

Değişen piyasalar düzenli olarak izlenir ve TEB Portföy`ün görüşleri çerçevesinde değerlendirme yapılarak yatırım tercihlerin ile getiri beklentine göre Fon Danışmanım tarafından en uygun fon dağılımını sunulur. Bu sayede Fon Danışmanım, birikimlerini zahmetsiz bir şekilde yönetmene yardımcı olur.

Fon Danışmanım’ın 3 farklı risk kategorisinde sunduğu model portföylerdeki fonlar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yatırım Profilimi nasıl belirlerim?

Yatırımlar menüsü altında bulunan SPK Uygunluk Anketi’ni tamamlayarak, risk kategorini öğrenebilirsin.

SPK Uygunluk Anketi’ni yeniden doldurmak için CEPTETEB İnternet Şubesi’nin Yatırımlar Menüsünün altında bulunan SPK İşlemleri sayfasından güncelleyebilirsin.

Fon Danışmanım’da SPK Uygunluk Anketine istinaden;

-Risk kategorisi 1 ve 2 için Dengeli Model,
-Risk kategorisi 3 ve 4 için Dengeli ve Dinamik Modeller,
-Risk kategorisi 5 ve 6 için Dengeli, Dinamik ve Atak olmak üzere 3 farklı model müşterilerimize sunulmaktadır.

Mobil Tablo Yönlendirici Simgesi Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin
Risk Kategorisi/Model Portföy Kategori 1 Çok Düşük Risk Kategori 2 Düşük Risk Kategori 3 Orta Risk Kategori 4 Yüksek Risk Kategori 5 Çok Yüksek 1 Kategori 6 Çok Yüksek 2
Dengeli Portföy Katılabilir Katılabilir Katılabilir Katılabilir Katılabilir Katılabilir
Dinamik Portföy Katılamaz Katılamaz Katılabilir Katılabilir Katılabilir Katılabilir
Atak Portföy Katılamaz Katılamaz Katılamaz Katılamaz Katılabilir Katılabilir

Fon Danışmanım’a giriş için minimum tutar var mı?

Model Portföye katılmak için minimum giriş tutarı 10.000,00 TL`dir.

Müşterilerimizin her gün saat 11:30`a kadar verecekleri talimatlar aynı gün hesaplanacak fon fiyatları üzerinden yerine getirilecek olup, her gün saat 11:30`dan sonra verecekleri talimatlar ise bir sonraki gün hesaplanacak fon fiyatları üzerinden gerçekleştirilecektir. Müşterilerimizin nakitleri Para Piyasası Fonu ile nemalandırılacak olup, söz konusu fonun pay fiyatı nedeniyle müşteri hesaplarında bir miktar nakit kalması mümkündür.

Model Portföy Dağılımı Yenileme Tercihi nedir?

Piyasa şartlarına göre model dağılımları dönemsel olarak değişmektedir. Sana bildirilecek bu değişiklikleri modeline kendin uygulamak istersen “manuel” seçeneğini işaretleyebilir, dilediğin zaman model dağılım tercihini değiştirebilirsin.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB