CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

ÜniversiTEB ile Avantajın Çok!

18-25 yaş aralığındaki üniversite öğrencilerine özel sunduğumuz ÜniversiTEB fırsat ve ayrıcalıklarından yararlanman için hemen CEPTETEB Kredi Kartı veya CEPTETEB Dijital Kredi Kartına başvur, kredi kartı aidatı ödeme. 

ÜniversiTEB’den Kimler Yararlanabilir?

  • 18-25 yaş aralığındaysan (26 yaşına girmemiş)

  • Üniversite, Yüksek Lisans veya Doktora öğrencisiysen

ÜniversiTEB’e özel ürün, hizmet ve kampanyalarımızdan hemen yararlanmaya başlayabilirsin.

ÜniversiTEB’e Nasıl Katılırım?

ÜniversiTEB’in avantajlarından faydalanmak için CEPTETEB Hesabının veya CEPTETEB Kredi Kartlarının olması yeterli.

  • CEPTETEB Hesap açmak için CEPTETEB mobil uygulamasını indirip görüntülü görüşme yaparak dakikalar içerisinde hesap açılış işlemlerini tamamlayabilirsin.

  • CEPTETEB’li değilsen web formunu doldurararak CEPTETEB Kredi kartına başvurabilir,başvurun onaylandığında adresinde seni ziyaret edip işlemlerini tamamlayabiliriz veya CEPTETEB mobil üzerinden CEPTETEB Dijital Kredi Kartı'na kolayca başvurabilirsin

Daha önceden hesabın varsa, hesap açılışını tamamladıysan veya sadece CEPTETEB Kredi Kartı sahibiysen e-devlet üzerinden alacağın güncel öğrenci belgeni universite@teb.com.tr adresine göndermen gerekiyor. Öğrenci belgen bize ulaştığında kontrollerimizin ardından ÜniversiTEB’li olduğuna dair seni bilgilendireceğiz.

ÜniversiTEB Avantajları Nelerdir?

  • CEPTETEB Kredi Kartı ve CEPTETEB Dijital Kredi Kartı için için aidat ödemezsin.

  • CEPTETEB Kredi Kartın ve CEPTETEB Dijital Kredi Kartın ile Mobil Uygulamamız üzerinden güncel Bonus kampanyalarına katılarak yıllık 4.500 TL’ye varan Bonus kazanabileceğin gibi, ÜniversiTEB’lilere özel avantajlardan faydalanırsın. Detaylar için linke tıkla.

  • Global Genç Hesap ile 100 TL/USD/EURO/GBP üzerindeki bakiyenden günlük faiz kazanır, geleceğine yatırım yapmaya şimdiden başlarsın. Detaylar için linke tıkla.

  • CEPTETEB Hesaplarından yapacağın EFT, Havale ve FAST işlemlerinde herhangi bir ücret ödemezsin.

  • ÜniversiTEB’ler yurt dışında çok avantajlı. 6 kıtada, yaklaşık 50.000 ATM'den ücretsiz para çekme ve yatırma işlemi yapabilirsin. Detaylar için linke tıkla.

  • ÜniversiTEB’liysen yurt içi ve yurt dışında CEPTETEB Kredi Kartları ile yaptığın harcamalardan Bonus kazanırsın.

TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

close CEPTETEB