CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

Katılımınız için teşekkürler!

Kazananların bilet numaraları ayrıca SMS ile bilgilendirilecektir.

GİRİŞ YAP

Kampanya Detayları

 • Kampanyamız 20 Aralık 00:01’de başlayacak ve 27 Aralık 2018 23:59’a kadar geçerli olacak.

 • Kampanya başlangıcı itibariyle TEB Bireysel müşterileri arasından CEPTETEB İnternet Şube'sine giriş yapanlar Milli Piyango yarım bileti çekilişine katılmış sayılacak.

 • Katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı.

 • Çekiliş 31 Aralık’ta yapılacak.

 • Çekiliş sonrası Milli Piyango bilet numarası müşterilerimize SMS ile gönderilecek. Müşterimizin biletine ikramiye çıkması durumunda sistemde kayıtlı olan müşteri adresine gönderim yapılacak.

 • Sisteme kayıtlı adresi değişen müşterilerimiz 0850 222 0 929 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak, adres güncellemelerini yapabilirler.

 • 2019 Yılbaşı Özel Çekilişi yapıldıktan sonra sadece ikramiye kazanan müşterilerimizin Milli Piyango biletleri tebligat adreslerine kargo ile gönderilecek.

 • İkramiye kazanmış Milli Piyango biletinin teslim edilememesinden ve bu duruma bağlı diğer durumlardan bankamız sorumlu değil.

 • Gönderimler Ocak Ayının ikinci haftasında başlayacak.

 • 27 Aralık 2018 saat 23:59’a kadar CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yapmayan müşterilerimiz, hediye Milli Piyango bileti çekiliş hakkını kaybedecek.

 • Kampanyadan kazanılan yarım Milli Piyango biletleri mal ya da nakde dönüştürülemez, nakit karşılığı talep edilemez.

 • Kampanya kapsamında hediye edilen yarım biletlere ikramiye çıkması durumunda, ödülün teslim alınma ve tüm ödül başvuru işlemlerinin sorumluluğu kazanan talihliye ait.

 • İkramiye kazanamayan biletler katılımcılara gönderilmeyecek, imha edilecek.

 • Gönderim kanalında yaşanabilecek gecikmelerden Türk Ekonomi Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz.

 • Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.

YASAL METİN: Bu kampanya Türk Ekonomi Bankası A.Ş. tarafından MPİ’nin 10.12.2018 tarih ve 58259698-255.05.02-E.12428 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir. Türk Ekonomi Bankası A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada 20.12.2018 (00:01) – 27.12.2018 (23:59) tarihleri arasında tarihleri arasında, İnternet bankacılığının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla Banka Hizmet tanıtımlarını da sağlayan www.teb.com.tr/www.cepteteb.com.tr adresinden (ücretsiz) kullanıcı kodu, parola ve tek kullanımlık şifre ile CEPTETEB Bireysel İnternet Şubesi’ne ücretsiz giriş yapan bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Talihliler 31.12.2018 saat 12:00’da Mucize Tanıtım Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) adresinde yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye kazanan talihliler çekiliş tarihinde www.teb.com.tr/www.cepteteb.com.tr internet adresinde ilan edilecektir. İkramiye olarak; 1.000 kişiye Milli Piyango Yılbaşı Yarım bilet ikramiyesi (35 TL) verilecektir. Bilet numaraları kazanan kişilere sms ile bildirilecek olup, bilete ikramiye isabet etmesi halinde müşteriye posta yoluyla bileti teslim edilecektir. İkramiye son teslim tarihi 31.01.2019’dir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Türk Ekonomi Bankası A.Ş. çalışanları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

PAYLAŞ:
CEPTETEB