CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

FORM DOLDURARAK NASIL CEPTETEB İŞTE'Lİ OLURUM?

 

CEPTETEB İŞTE, tamamen ticari ve işletme müşterilerine özel tasarlanmış ve geliştirilmiş geniş kapsamlı kolay kullanımlı bir dijital bankacılık uygulamasıdır. Şahıs firmaları artık şubeye gitmeden görüntülü görüşme ile CEPTETEB İŞTE’li oluyor, detaylı bilgi için tıkla.

 

CEPTETEB İŞTE’li Ol’a tıklayarak açılan formu kolayca doldurabilirsin. Başvurunu yaparken Hesap Açılışı, POS, Şirket Kredi Kartı, Ticari Kredi, Çek Karnesi gibi hangi ürün ile ilgilendiğini de işaretlemeyi unutma. Başvuru sırasında çalışmak istediğin lokasyona en yakın olan şubeye başvurunu ileteceğiz.

Başvurun tamamlandığında şubenin lokasyon ve iletişim bilgilerini ekranda görebilirsin. Sonrasında tek yapman gereken müşteri temsilcin ile iletişime geçip CEPTETEB İŞTE’nin avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsin.

Müşterimiz olduktan sonraki 30 gün içinde CEPTETEB İŞTE ya da Kurumsal İnternet Şubemize giriş yaptığınızda aşağıdaki avantajlar otomatik olarak tanımlanacaktır.

Dijital kanallarımıza ilk giriş yaptıktan sonra 90 gün boyunca geçerli olacak şekilde;

  • 2.024 adet TL Havale işlemi ve 2.024 adet TL EFT işlemi ücretsiz (CEPTETEB İŞTE veya Kurumsal İnternet Şubesi’nden yapılan işlemlerde geçerlidir. Geç EFT işlemi kapsam dışıdır.)

  • 65 adet takas çek tahsilatı ücretsiz

  • 1 adet Fiziki Mobil POS ücret muafiyeti

CEPTETEB İŞTE avantajları ve finansal çözümleri ile ilgili detaylı bilgi için tıkla.

AVANTAJ KOŞULLARI

Avantajlardan CEPTETEB İŞTE’yi indirip «CEPTETEB İŞTE’li Ol» adımından 01/01/2024 – 31/12/2024 tarihleri arasında müşteri olma başvurusunu tamamlayarak Şubelerimize yönlendirilen müşteriler faydalanabilir. Başvurularını bu kanaldan iletmeyen yeni müşterilerimiz için avantajlar geçerli değildir.

Avantajlardan CEPTETEB İŞTE ya da Kurumsal İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra faydalanılabilir. Bir kez giriş yaptıktan sonra avantajlar otomatik tanımlanacaktır. Avantajların sistemsel tanımlama süresi 3 iş gününe kadar uzayabilir.

Avantajlar, Bankamız ile bir çalışması olmayan, yeni müşteriler için geçerlidir. Bankamızda herhangi bir hesabı olan ve/veya herhangi bir ürün kullanan müşteriler avantajlardan faydalanamaz.

Bir firmanın birden fazla internet kullanıcısı olabilir. Avantajlar firma başına toplam adetleri içerir.

Havale/EFT işlemlerinde sadece CEPTETEB İŞTE ve Kurumsal İnternet Şubesi’nden yapılan işlemlerde masrafsızlık tanımı yapılmaktadır. Şube’den ve diğer kanallardan yapılan işlemler için Bankamız tarafından ilan edilen ücretler geçerlidir.

Bu avantajlar sadece Bankamızda İşletme ve KOBİ portföylerde çalışılan firmalar için geçerlidir. Kurumsal ve Tarım müşterileri faydalanamaz.

Başvurular sadece Gerçek Ticari, Tüzel Ticari, Tüzel Ticari Olmayan yasal statüdeki firmalar için geçerlidir.

Bankamıza müşteri olma başvurusunu iletmek, çalışma başlatılma zorunluluğu doğurmaz. Şube ya da diğer birimlerimiz banka prosedürlerine uygun müşteri edinim süreçlerini işleterek müşteri olma başvurusunu reddetme hakkına sahiptir.

TEB, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Süresi içinde kullanılmayan avantajlar süre sonunda iptal edilecektir.

Avantajların bitiş tarihinden sonra www.teb.com.tr‘de ilan edilen güncel masraflar geçerli olacaktır.

close CEPTETEB