CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

CEPTETEB’den %0'dan Başlayan Oranlarla Hoş Geldin Kredisi Fırsatı

Eğer sen de henüz CEPTETEB’li değilsen hemen cepteteb.com.tr’den ya da CEPTETEB Mobil'den krediye başvur, %0'dan başlayan oranlarla hoş geldin kredisinden yararlanma fırsatını kaçırma!

HEMEN BAŞVUR

Kampanya Detayları

  • Hoş Geldin Kredi Kampanyası kapsamında sunulan, aylık %0’dan başlayan faiz oranı, 10.000 TL ve 6 ay vade için, sigortalı olmak koşulu ile, Findeks notu 1750 ve üzerinde olan ve Bankamızla yeni çalışmaya başlamış kişiler için, 01-31 Mayıs 2024 tarih aralığında, tüm dijital kanallarda; teb.com.tr, cepteteb.com.tr, İnternet Şubesi ve CEPTETEB Mobil’de geçerlidir.

  • Faiz oranları müşteri özelinde findeks kredi notuna göre değişiklik gösterebilir.

  • İhtiyaç Kredinizin tahsis ücreti kredi tutarının %0,5'idir. Tahsis ücreti %15 BSMV içermektedir.

  • TEB onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir.

  • İşbu tablolar eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir.

  • Kampanya tarihleri içinde kampanyalı faiz oranından başvurusunu yapmış ve kredisi onaylanmış başvuru sahipleri, kampanya dönemi içinde olmak koşuluyla aynı faiz oranından krediyi kullanabilir; kampanya dönemi bittikten sonra, krediler onaylanmış olsa dahi kullandırım esnasında güncel faiz oranları geçerli olacaktır.

  • Hemen başvurmak için tıklayınız.

  • Findeks notunuzu öğrenmek için tıklayınız.

Örnek ödeme planı

Mobil Tablo Yönlendirici Simge Tabloyu sağa sola kaydırabilirsin

Findeks Kredi Notu Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı (TL) Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) (TL) Sigorta Tutarı (TL) Efektif Aylık Maliyet Oranı
KKB 1.750 ve Üzeri (Sigortalı) 10.000 6 0,00% 1667,00 115,00 233,00 1,9791%
KKB 1.750 ve Üzeri (Sigortasız) 10.000 6 2,00% 1822,00 115,00 0 38,4136%
İşbu tablolar eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur.  Vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir.  Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. İlgili yasal düzenleme kapsamında 16 Eylül 2021 sonrasında açılan tüm ihtiyaç kredilerinizin maksimum vade limiti, kalan anapara bakiye toplamı  50.000 TL ve altında ise 36 ay, 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki kredilerde 24 ay, 100.000 TL üzerindeki kredilerde ise 12 aydır. Kredi vadesi, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranına / Yıllık Maliyet Oranına  tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. Kredi Tahsis Ücreti, kredi tutarının %0,5’i olarak hesaplanmakta ve hesaplamasına %15 BSMV dahil edilmektedir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.  Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

close CEPTETEB