CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

CEPTETEB’lilere Ek 300 TL İndirim Fırsatı Teknofix’te!

Telefonun bozuldu diye üzülme, çözümü Teknofix’te.Ekran değişiminden batarya arızasına, mikrofon sorunundan ön ve arka kamera problemlerine kadar akıllı cihazlarının tamiri Teknofix’te, üstelik tüm indirimlere ek 300 TL indirim fırsatı ise CEPTETEB’de.

Bozuk cihazını ister kargo ile gönderebilir, istersen de adresinden aldırabilir ve hatta Ankara veya İstanbul’da ikamet ediyorsan belirteceğin adreste yerinde tamir hizmeti ile CEPTETEB’li olduğun için anında ve ÜCRETSİZ olarak telefonunu tamir ettirebilirsin.

İndirim kodunu almak için CEPTETEB Mobil Kampanyalar menüsünü ziyaret etmeyi unutma!

Kampanya Detayları

  • Kampanya 13.12.2023-31.12.2024 tarihleri arasında geçerlidir.

  • CEPTETEB müşterilerine,  https://teknofix.com.tr/ üzerinden yapılan tamir işlemlerinde mevcut indirimlere ek anında 300 TL indirim sağlayacak, İstanbul ve Ankara’da Yerinde Tamir Servis bedelini (400 TL) almayarak ücretsiz olarak sunacaktır.

  • CEPTETEB 300 TL indirim kampanyası Teknofix’in sunduğu tüm indirimlere ek olarak verilmektedir.

  • Sepet tutarı min. 700 TL olan tamirlerde geçerlidir.

  • Kampanya kodu tek kullanımlıktır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez.

  • TEB ve Teknofix işbu kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB