CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

CEPTETEB’liler Atık Yağlarını Waste Log İle Geri Dönüştürüyor

Sen de evdeki atık yağlarını biriktirip Waste Log ile geri dönüştürerek hem gelir elde edebilir hem de doğayı korumada katkıda bulunabilirsin.

Üstelik CEPTETEB Mobil Kampanyalar’dan alacağın kod ile dönüşümlerinden %100 daha fazla gelir kazanma şansı seni bekliyor.

Unutma, indirim kodundan yararlanmak için, CEPTETEB Mobil Kampanyalar’dan aldığın indirim kodunu Waste Log uygulamasında referans kodu alanına girmen gerekli.

Türkiye’de yılda 1.5 milyon ton yağ tüketiliyor. Bir litre kullanılmış yağ, 1 milyon litre içme suyunu, yani 15 kişinin bir yıllık suyunu içilmez hâle getiriyor. Atık yağlar ekotoksik özelliğe sahip olduğu için bulunduğu ortamı kirletiyor ve o ortamda yaşayan canlılara zarar veriyor. Atık su kirliliğinin yüzde 25'lik kısmı kullanılmış bitkisel ve hayvansal yağlardan meydana geliyor. Arıtılmayan atık sular denizlere, göllere ve akarsulara döküldüğünde su kirleniyor, sudaki oksijen azalıyor. Böylece başta balıklar olmak üzere diğer canlılar da ya ölüyorlar ya da ciddi tahribata maruz kalıyorlar.

Tüm bu sebeplerden dolayı atık yağlarımızı Waste Log ile dönüştürüyor, doğayı korumaya yardımcı oluyoruz.

Waste Log ile Doğayı Koruduğun için Teşekkürler CEPTETEB’li!

Ekim 2023 / Şubat 2024 tarihleri arasında toplam kullanım oranlarını incelemek için hemen tıkla.

Kampanya Detayları

  • Kampanya, 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.

  • Kampanyaya katılmak için, CEPTETEB Mobil veya İnternet Şubesi üzerinden kampanya kodu alınması gerekmektedir.

  • Kampanya kodu alan müşteriler, kampanya kodunu Waste Log Atık Bildir uygulaması üzerinden üye olurken veya uygulama içerisindeki kod alanına girdikten sonra, yapacağı atık yağ geri dönüşümlerinden %100 ekstra gelir elde edecektir. Wastelog'u indirmek için tıklayınız.

  • Biriktirilen yağlar en az 5 litre olmalıdır.

  • Kampanya kodu 5000 adet olarak stoklarla sınırlıdır.

  • Bir kampanya kodu ile birden fazla atık ilanı oluşturmak ve her atık ilanından ekstra gelir elde etmek mümkün olacaktır.

  • Kampanya kodu tek kullanımlıktır.

  • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

  • TEB ve Wastelog işbu kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

PAYLAŞ:
close CEPTETEB