CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

Kasko Poliçen CEPTETEB’de!

Aracını güvence altına almak CEPTETEB Mobil’de çok kolay! Sen de hemen CEPTETEB Mobil’den teklif al, aklın aracında kalmasın

Benim Arabam Kasko Sigortası Nedir?

Kasko Sigortası; aracınızı çarpma, çarpışma, devrilme, hırsızlık ve doğal afet gibi risklere karşı güvence altına alan bir sigorta ürünüdür. Kasko sigortası, ikame araç, çekici ve yol yardım gibi ücretsiz destek hizmetleri sağlar.

Benim Arabam Kasko Sigortası risklerinize karşı sunduğu güvencelere ek olarak, yaygın Zurich Öncelikli Servis Ağı ile hasarsızlık indiriminizin korunması ve tamir süresi boyunca verilen ikame araç hizmetinden faydalanmanızı sağlar.


Benim Arabam Kasko Sigortası Ne İşe Yarar?

Kasko sigortası sizin, sevdiklerinizin ve aracınızın başına gelebilecek risklere karşı güvence sağlar.

Benim Arabam Kasko Sigortası, sunduğu farklı teminatlar sayesinde çarpma, çarpışma, sel ve deprem gibi doğal afetler, yangın, hırsızlık, anahtar kaybı gibi risklere karşı oluşabilecek hasarların masraflarını poliçe limitleri dahilinde güvence altına alır.

Aracınızı hasar durumunda en yakın Zurich Öncelikli Servis Ağı’na götürürseniz hasarsızlık indiriminiz bozulmadan aracınızı tamir ettirebilirsiniz.

Benim Arabam Kasko Sigortası, aracınızı Zurich Öncelikli Servis Ağı’nda tamir ettirirseniz, tamir süresi boyunca size ikame araç verir ve yapılan tamir ile ilgili bir sorun yaşarsanız 1 yıl boyunca yeniden onarım garantisi sağlar.

Ayrıca, cam hasarı durumunda Anlaşmalı Cam Servislerine ya da mini hasar durumunda Anlaşmalı Mini Hasar Servislerine aracınızı götürürseniz hasarsızlık indiriminiz korunur.

Her zaman yanınızda olan Benim Arabam Kasko Sigortası, zengin teminatları ve destek hizmetleriyle aracınızın kısa sürede onarılmasını sağlarken sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır.

TEB A.Ş., Zurich Sigorta A.Ş.’nin yetkili acentesi olup Benim Arabam Kasko Sigortası, Zurich Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

close CEPTETEB