CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

WhatsApp'tan Satış, Müşteri Desteği ve Pazarlama Yapmanızı Sağlayan MindBehind %20 İndirimli!

WhatsApp, Instagram gibi uygulamalar aracılığıyla satış yapmanızı, 7/24 müşteri desteği vermenizi ve ürünlerinizi tanıtmanızı sağlayan MindBehind, CEPTETEB İŞTE ’lilere %20 indirimli.

MindBehind hakkında: MindBehind, şirketlerin otomatik mesajlar yardımıyla müşterileri ile mesajlaşmasını sağlar. MindBehind; WhatsApp, Instagram ve diğer mesajlaşma uygulamalarını işinizde kullanarak şirketinizi büyütmenizi sağlayan yerli mühendislik ile üretilmiş bir yazılım olup dünyada yalnızca 65 adet bulunan resmi WhatsApp işletme çözüm sağlayıcısından biridir.

Kampanya Detayları

  • Kampanya dahilinde 31 Mayıs 2022'ye kadar yapılan başvurularda CEPTETEB İŞTE ’lilere MindBehind başlangıç paketleri 1 yıl boyunca %20 avantaj ile toplamda 1.800 TL’ye kadar indirimli.

  • Kampanyaya, CEPTETEB İŞTE uygulaması üzerinden alacağınız kod ile katılabilirsiniz.

  • TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Tüm CEPTETEB İŞTE kullanıcılarına, https://www.mindbehind.com/cepteteb-iste üzerinden başvuracakları başlangıç paketlerinde %20 indirim uygulanacaktır.

PAYLAŞ:
CEPTETEB