CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri

Yeni Vodafone’lu olup ilk kez CEPTETEB’li olanların ilk 3 faturası bizden.

vodafone.com.tr’den cep telefonu hattını Vodafone’a taşı veya yeni hat al, sonra ilk kez CEPTETEB’li ol; ilk 3 faturanı sana iade edelim.

CEPTETEB'Lİ OL

vodafone.com.tr’den cep telefonu hattını Vodafone’a taşıdıktan veya yeni hat aldıktan sonra ilk defa CEPTETEB’li olanlar, yeni Vodafone hattına CEPTETEB Hesaplarından otomatik fatura ödeme talimatı vererek ilk 3 ay boyunca 75 TL’ye kadar olan Vodafone fatura tutarlarının tamamını geri alma fırsatından faydalanıyor. Sen de vodafone.com.tr’den cep telefonu hattını Vodafone’a taşı veya yeni hat al, ilk 3 ay boyunca faturalarını sana iade edelim.

4 adımda kampanyadan faydalan:

1- vodafone.com.tr’den cep telefonu hattını Vodafone’a taşı veya yeni bir hat almak için başvuru yap.

2- Vodafone aktivasyonun tamamlandığında onay ekranında çıkacak davet kodunu, cepteteb.com.tr’de bulunan CEPTETEB Hesap Aç formundaki “Davet Kodu” alanına girerek müşterimiz olmak için başvurunu tamamla.

3- En kısa sürede seni ziyaret edip banka kartını ve bankacılık sözleşmeni sana teslim edeceğiz. Sonrasında CEPTETEB Mobil Uygulaması’nı indirip giriş yap.

4- İlk fatura döneminden itibaren 3 ay boyunca 75 TL’ye kadar olan yeni Vodafone hattının faturalarının tamamını iade almak için hemen CEPTETEB Hesabından Vodafone hattın için otomatik ödeme talimatı ver ve ayrıcalıklı bankacılığın keyfini çıkar.

Vodafone aktivasyonunu tamamladıktan sonra onay ekranında gösterilen davet kodunu dilediğin zaman Vodafone kurumsal web sitesinde “Vodafone Numara Taşıma ve Yeni Hat Başvurusu” sayfasının en altında yer alan “Başvuru Sorgulama” adımından görüntüleyebilirsin.

Kampanya Koşulları

 • Kampanyadan 01.04.2021 – 30.06.2021 tarihleri arasında faydalanabilirsin.

 • Kampanyadan faydalanmak istiyorsan sırasıyla;

  • vodafone.com.tr üzerinden cep telefonu hattını Vodafone’a taşıman veya yeni bir Vodafone hat alman,

  • Vodafone onay ekranında gösterilen davet kodunu, cepteteb.com.tr’deki Hesap Aç başvuru formunda bulunan “Davet Kodu” alanına girerek ilk defa CEPTETEB müşterisi olman,

  • CEPTETEB Hesabı’ndan yeni Vodafone hattına otomatik ödeme talimatı vermen ve faturanın talimatından ödemesi gerekiyor.

 • İlk defa CEPTETEB müşterisi olurken Hesap Aç başvuru formunu, Vodafone onay sayfasında gösterilen davet kodu olmadan doldurursan kampanyaya dahil olamaz ve indirimden faydalanamazsın.

 • CEPTETEB’li olduktan sonraki 30 gün içerisinde Vodafone hattın için CEPTETEB Hesabı’ndan otomatik fatura ödeme talimatı vermen gerekiyor.

 • Kampanya, CEPTETEB Hesabı’ndan otomatik ödeme talimatıyla ödenen Vodafone faturalarını kapsar. Kredi kartından vereceğin otomatik ödeme talimatı veya manuel ödeme yaptığın işlemler kampanyaya dahil olmaz.

 • Tüm şartları sağlaman durumunda otomatik ödeme talimatı verdiğin tarihten itibaren ilk 3 ay boyunca kampanyadan faydalanabilirsin. Bir kişi için aylık en fazla 75 TL, kampanya döneminde toplamda en fazla 225 TL iade sağlanacaktır.

 • Kampanya iade tutarı, 75 TL’ye kadar olan faturaların için %100’dür. 75 TL ve üzeri faturaların için maksimum 75 TL iade kazanabilirsin.

 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 1 Vodafone faturası ile kampanyaya dahil olabilir.

 • İade tutarı, ödemenin yapıldığı hesabına en geç ilgili ay sonunda CEPTETEB tarafından iade edilir.

 • “Vodafone İlk 3 Ay %100 İade” kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez. Bir müşteri, “Vodafone İlk 3 Ay %100 İade” kampanyası ile “CEPTETEB 2 Yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatına Ayda 15 TL Hediye” kampanyasından aynı anda faydalanamaz.

 • Vodafone işlemleri sonucunda 01.04.2021 – 30.06.2021 tarihleri arasında CEPTETEB davet kodu alanlar, 3 ay boyunca 75 TL’ye kadar %100 iade kampanyasından faydalanabilir.

 • Vodafone işlemleri sonucunda 26.06.2020- 31.01.2021 tarihleri arasında CEPTETEB davet kodu alanlar Vodafone ile %20 indirimli hat kampanyasından faydalanabilir.

 • Vodafone ve TEB, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

PAYLAŞ:
CEPTETEB