CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

warning
İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
İNTERNET ŞUBESİ CEPTETEB’Lİ OL

CEPTETEB Mobil 

CEPTETEB Mobil ile görüntülü görüşme yaparak anında CEPTETEB’li olmak için onlarca evrakla uğraşmana ya da şubeye gitmene gerek yok. Kimliğini telefonuna okut, görüntülü görüşmeyle kolayca CEPTETEB’li ol.

CEPTETEB ayrıcalıklarını keşfetmek, dilediğin yerden kolayca CEPTETEB’li olmak için QR kodu telefonundan okutarak CEPTETEB Mobil'i hemen indirebilirsin. Görüntülü başvuru ile hızlı ve kolayca CEPTETEB'li olabilirsin.

cepteteb
appstore playstore playstore

CEPTETEB Mobil'den CEPTETEB Marifetli Hesap ve CEPTETEB Vadeli Hesap açabilir, CEPTETEB Kredi Kartı’na başvurabilirsin. Aynı zamanda onaylanan CEPTETEB Kredi’ni anında kullanarak hesabına geçirebilirsin.

CEPTETEB’liysen, CEPTETEB hesaplarından yapacağın "Başka Hesaba Para Yatırma","Başka Hesaba TL Para Transferi" ve "Başka Karta Para Gönderme" gibi işlemler için hiçbir ücret ödemezsin.

CEPTETEB Mobil sayesinde hesapların, ödemelerin, kredi ve kredi kartın ile ilgili bilgileri, güncel döviz kuru ve altın fiyatlarını cep telefonuna* bildirim olarak alabilirsin. Kontrol Paneli/ Bildirim Ayarları bölümünden hangi konuda ücretsiz bildirim almak istiyorsan onu seçebilirsin.

Sana özel Finans Koçu uygulaması ile farklı harcama türlerini kontrol edebilir, nakit akışını kolaylıkla görebilirsin.

Birbirinden avantajlı CEPTETEB kampanyalarını sakın kaçırma! CEPTETEB Mobil ile tek tıkla kampanyalara katılmak senin elinde!

Kredi Kartı, Kredili Mevduat Hesabı ve SPK Ekstrelerini CEPTETEB Mobil'den gözlemleyebilir ve paylaşabilirsin.

TEB FX ile döviz işlemlerini kolaylıkla ve hızlıca yapabilirsin.

Yenilenen kimliğini Kimlik Yenileme/Ekleme sayfasından ön ve arka yüzü okutarak kolayca güncelleyebilirsin.

Fon Danışmanım İle Birikimlerini Yönetebilirsin.

CEPTETEB’liler birikimlerini Fon Danışmanım ile yönetiyor, yatırımları güncel piyasalara göre zahmet etmeden değerleniyor.


Alternate Text

Cep telefonunu cüzdan olarak da kullanabilirsin
ve CEPTETEB Mobil Cüzdan özelliğiyle;

 • Temassiz Ödeme

  Temassız ödeme ile cep telefonunu kredi kartın olarak kullanabilir; bütün ödemelerini CEPTETEB Mobil ile kolayca yapabilirsin.

 • TAV Hızlı Geçiş

  Hızlı geçiş ayrıcalığı ile mobil cüzdandan okuttuğun QR kod ile havalimanlarındaki hızlı geçiş noktalarından sıra beklemeden kolayca geçebilirsin.

 • QR Kod

  Karekod ile kartın yanında olmasa da anında para yatırabilir, temassız para çekebilir, karttan ödeme yapabilir ve para transferlerinde kullanabilirsin.

  Uçak biletinden araç kiralamaya, otel rezervasyonundan elektronik ürün alımına kadar harcamalarını CEPTETEB Süper ile yapabilir, üstelik sana özel indirimlerin keyfini çıkarabilirsin

CEPTETEB MOBİL'DEN YAPABİLECEĞİN İŞLEMLER İÇİN TIKLA

CEPTETEB MOBİL'DEN YAPABİLECEĞİN İŞLEM LİMİT VE SAATLERİ İÇİN TIKLA

PAYLAŞ:
warning badge
İşlemler

İşlemler

close CEPTETEB