CEPTETEB

Web sitemizde daha iyi bir deneyim yaşamak için güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İNTERNET ŞUBESİ
Parolamı Al
/Unuttum
Ürün ve
Hizmet Ücretleri
CEPTETEB Nedir?

CEPTETEB Dijital Bankacılığın
En Yeni Halidir

CEPTETEB ayrıcalıklarını keşfet, dilediğin yerden kolayca CEPTETEB’li ol.CEPTETEB'de Seni Bekleyen Ayrıcalıklar?

  • CEPTETEB hesaplarından yapacağın EFT, Havale ve FAST işlemlerine hiçbir ücret ödemezsin.

  • 3 Banka Tek ATM iş birliği kapsamında QNB Finansbank ve DenizBank ATM’lerinden işlem limitlerin dahilinde, aylık 3 işleme kadar para çekme, yatırma ve kredi kartı borcu ödeme işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilirsin.

  • Türkiye’de en sık kullanılan havalimanlarında sıra beklemez, Hızlı Geçiş kapılarını ücretsiz kullanırsın.

  • Online dizi, müzik ve oyun platformlarından %50 Bonus kazanırsın.

  • Cüzdanında birden fazla kart taşımana gerek kalmadan, birçok avantajı CEPTETEB Dijital Kart’ında toplarsın.

  • Cep telefonunu cüzdan gibi kullanarak Temassız Ödeme yapar, QR Kod ile para çekersin. Böylece dijital bankacılık kolaylığını her adımda hissedersin.

  • Otomatik cevaplarla uğraşmaz, seni anlayan müşteri danışmanlarımızla canlı görüşme yapar, 7/24 CEPTETEB Destek Merkezimize ulaşırsın.

  • CEPTETEB Mobil Uygulamasından güncel Bonus kampanyalarına katılır, yılda 1.000 TL’den fazla Bonus kazanma fırsatı yakalarsın.

CEPTETEB online banka hesabı açma adımlarını tamamlayarak tüm bu avantajlar ve daha fazlasından hemen faydalanabilirsin. CEPTETEB’in ayrıcalıklarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için Kampanyalar sayfasına göz atmayı unutma.

BU AYRICALIKLARDAN YARARLANMAK İÇİN CEPTETEB'Lİ OLMANIN KOLAY İKİ YOLU VAR:

Akıllı telefonun ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartın ile:

Cep telefonun Yakın Alan İletişimi Teknolojisi’ni (NFC) ve görüntülü görüşmeyi desteklemiyorsa veya görüntülü görüşme yapmayı tercih etmiyorsan:

  • CEPTETEB Mobil Uygulaması veya cepteteb.com.tr’deki “Müşteri Ol” formunu doldur.

  • “Ziyaretime Gelin” seçeneği ile ilerle, en kısa sürede seni dilediğin yerde ziyaret edebilmek için arayıp randevu alalım ve hesabını açalım.

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartın yoksa da “Ziyaretime Gelin” seçeneği ile ilerleyip süreci tamamlayabilirsin. En kısa sürede seni arayıp müsait zamanında ziyaret edebilmek için randevu alacağız.

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartın (çipli) varsa ekranda gösterileceği gibi önce kimliğinin fotoğrafını çekeceksin, sonra telefonunun arka ortasında bulunan NFC okuyucusuna kimliğini yaklaştırarak kimlik doğrulamanı* tamamlayıp görüntülü görüşme ile CEPTETEB’li olacaksın.

*Kimlik doğrulama adımında telefonunun yeni çipli Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartını okuyamaması durumunda “başka bankadan para transferi ile kimlik doğrulama” için seni yönlendireceğiz. Bu işlem için 5 gün içerisinde başka bir bankadaki sana ait hesabından TR930003200000000088887010 IBAN numaralı CEPTETEB hesabına para (Örn. 1 TL) alıcı adına CEPTETEB yazıp göndermen gerekiyor. Doğrulama başarılı bir şekilde tamamlandığında CEPTETEB hesabına gönderdiğin para otomatik olarak yeni açılan CEPTETEB Hesabına aktarılacak, doğrulama başarısız olursa da gönderim yaptığın hesabına geri iade yapacağız.


PAYLAŞ:
CEPTETEB